OPTI-FREE Express roztok na šošovky 120 ml


OPTI-FREE Express roztok na šošovky je prípravok určený na ošetrenie a čistenie šošoviek. OPTI-FREE Express roztok na šošovky pomáha udržať šošovky svieže po celý deň.


6,86

Qty:
Kód: 5668-6443. Categories: ,

Charakteristika: OPTI-FREE® EXPRESS® udržuje Vaše šošovky svieže po celý deň tým, že zabezpečuje vlhkosť šošovky a chráni ju pred tvorbou bielkovinových depozitov. Kombinácia citrátu, Tetronic ® 1304* a AMP-95* udržuje Vaše šošovky čisté a v správnych podmienkach aj v púzdre na šošovky.
Každá kľúčová látka má svoju vlastnú špeciálnu úlohu.

Citrát odstraňuje bielkoviny z povrchu Vašich šošoviek.
Tetronic® 1304 odstraňuje nečistoty, tukové častice a debris.
A AMP-95 odpudzuje bielkoviny, vytvára ochranný štít ako prevenciu pred ich tvorbou na povrchu šošovky.

Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku.

Spôsob použitia: Dôkladne opláchnite obidve strany šošovky (5 sekúnd) roztokom OPTI-FREE® EXPRESS®. Naplňte púzdro na šošovky čerstvým roztokom OPTI-FREE® EXPRESS® Umiestnite šošovky do púzdra a pevne ho uzavrite.  Nechajte šošovky v roztoku cez noc, najmenej však 6 hodín. Šošovky sú teraz pripravené na nasadenie. Po dezinfekcii môžu byť šošovky týmto roztokom opláchnuté. Pred manipuláciou so šošovkami si umyte a osušte ruky. Vždy vylejte použitý roztok, púzdro na šošovky vypláchnite roztokom OPTI-FREE® EXPRESS® a nechajte oschnúť na vzduchu. Alcon odporúča meniť púzdro tak často, ako je to možné.