Testy

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Biogema Multidrogový test na stanovenie drog v moči ,

  Biogema Multidrogový test je určený na stanovenie prítomnosti drog alebo ich metabolitov v moči: extáza, pervitín, benzodiazepíny, morfín, heroín, kodeín a marihuana. Jednokrokový multidrogový test je určený na samotestovanie v domácnosti alebo ambulancii.

  Zistiť viac
  Biogema Tehotenský test Baby Komfort kazetový ,

   Biogema tehotenský test Baby komfort kazetový je určený na samotestovanie – vylúčenie alebo potvrdenie tehotenstva na základe dôkazu ľudského choriogonadotropínu v moči. Vďaka vysokej citlivosti – 99 %, dokáže tehotenský test Baby Komfort potvrdiť obsah HCG vo vzorkách odobratých kedykoľvek počas dňa už 7.-10. deň po počatí (nemusí teda byť použitý iba ranný moč).

   Zistiť viac
   Biogema THC Marihuana drogový test na stanovenie drog v moči ,

    Biogema THC Marihuana drogový test je určený na stanovenie prítomnosti obsahových halucinogénnych látok marihuany a ich metabolitov v moči. Jednokrokový marihuana test je určený na samotestovanie v domácnosti alebo ambulancii.

    Zistiť viac
    Celiatik Test 1 ks ,

     Celiatik Test je samodiagnostický test na domáce použitieCeliatik Test  pomôže diagnostikovať celiakiu. 

     Zistiť viac
     Cemio Gravitest 3 v1 test 1ks ,

      Cemio Gravitest 3 v1 zdravotnícka pomôcka test pozitívny výsledok do 1 minúty. Cemio Gravitest 3 v1 Možno použiť okamžite, kedykoľvek počas dňa.

      Zistiť viac
      CRP Test samodiagnostický 2 ks ,

       CRP Test je jediný test na Slovensku na domáce použitie. CRP Test pomáha určiť, či je vo Vašom tele zápal, resp. bakteriálna infekcia.

       Zistiť viac
       Tehotenský test Baby test prúžkový duo 2ks ,

        Tehotenský test Baby test je určený na samotestovanie – vylúčenie alebo potvrdenie tehotenstva na základe dôkazu ľudského choriogonadotropínu v moči. Vďaka vysokej citlivosti – 99 %, dokáže tehotenský test Baby test potvrdiť obsah HCG vo vzorkách odobratých kedykoľvek počas dňa už 7.-10. deň po počatí (nemusí teda byť použitý iba ranný moč).

        Zistiť viac
        Test Food Detective ,

         Test Food Detective je samodiagnostický test potravinovej intolerancie, ktorý si môže  pacient vyhodnotiť sám.Test Food Detective obsahuje v balení testovaciu podložku, na ktorej sú nanesené potravinové vzorky ,kde sa ukáže, na ktorú z potravín sa vytvárajú protilátky-stačí na to malá vzorka krvi odobraná zo špičky prsta.

         Zistiť viac
         Veroval Borelióza z kliešťa domáci test 1 ks ,

          Veroval Borelióza z kliešťa je samodiagnostický test na domáce použitie. Veroval Borelióza z kliešťa pomôže diagnostikovať, či je kliešť infikovaný boréliami.

          Zistiť viac
          Veroval Cholesterol domáci test 1 ks ,

           Veroval Cholesterol je samodiagnostický test na domáce použitie. Veroval Cholesterol pomôže diagnostikovať, či máte zvýšenú hladinu cholesterolu v krvi.

           Zistiť viac
           Veroval Drogy domáci test 1 ks ,

            Veroval domáci test na drogy identifikuje 6 rôznych drog (amfetamíny, benzodiazepíny, kokaín, marihuana, metadón a opiáty) až 6 týždňov od posledného užitia. Veroval domáci test na drogy rýchly a spoľahlivý.

            Zistiť viac
            Veroval Mužská plodnosť domáci test 1 ks ,

             Veroval Mužská plodnosť je samodiagnostický test na domáce použitie. Veroval Mužská plodnosť pomôže zistiť koncentráciu spermií v ejakuláte.

             Zistiť viac