Testy

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Biogema Hemoglobín FOB test ,

Biogema Hemoglobin jednokrokový test je určený na samotestovanie – stanovenie prítomnosti krvi v stolici. Hemoglobin test sa používa na včasné odhalenie okultného krvácania, ktoré sprevádza rôzne choroby hrubého črevapolypy hrubého čreva, nádory hrubého čreva

Zistiť viac
Biogema Hemoglobín FOB test 3v1 ,

Biogema Hemoglobin jednokrokový test je určený na samotestovanie – stanovenie prítomnosti krvi v stolici. Hemoglobin test sa používa na včasné odhalenie okultného krvácania, ktoré sprevádza rôzne choroby hrubého črevapolypy hrubého čreva, nádory hrubého čreva.

Zistiť viac
Biogema Multidrogový test na stanovenie drog v moči ,

Biogema Multidrogový test je určený na stanovenie prítomnosti drog alebo ich metabolitov v moči: extáza, pervitín, benzodiazepíny, morfín, heroín, kodeín a marihuana. Jednokrokový multidrogový test je určený na samotestovanie v domácnosti alebo ambulancii.

Zistiť viac
Biogema Tehotenský test Baby Komfort kazetový ,

Biogema tehotenský test Baby komfort kazetový je určený na samotestovanie – vylúčenie alebo potvrdenie tehotenstva na základe dôkazu ľudského choriogonadotropínu v moči. Vďaka vysokej citlivosti – 99 %, dokáže tehotenský test Baby Komfort potvrdiť obsah HCG vo vzorkách odobratých kedykoľvek počas dňa už 7.-10. deň po počatí (nemusí teda byť použitý iba ranný moč).

Zistiť viac
Biogema Tehotenský test Baby test prúžkový mono 1ks ,

Biogema tehotenský test Baby test je určený na samotestovanie – vylúčenie alebo potvrdenie tehotenstva na základe dôkazu ľudského choriogonadotropínu v moči. Vďaka vysokej citlivosti – 99 %, dokáže tehotenský test Baby test potvrdiť obsah HCG vo vzorkách odobratých kedykoľvek počas dňa už 7.-10. deň po počatí (nemusí teda byť použitý iba ranný moč).

Zistiť viac
Biogema THC Marihuana drogový test na stanovenie drog v moči ,

Biogema THC Marihuana drogový test je určený na stanovenie prítomnosti obsahových halucinogénnych látok marihuany a ich metabolitov v moči. Jednokrokový marihuana test je určený na samotestovanie v domácnosti alebo ambulancii.

Zistiť viac
Celiatik Test 1 ks ,

Celiatik Test je samodiagnostický test na domáce použitieCeliatik Test  pomôže diagnostikovať celiakiu. 

Zistiť viac
Vypredané!
Cemio Gravitest 3 v1 test 1ks ,

Cemio Gravitest 3 v1 zdravotnícka pomôcka test pozitívny výsledok do 1 minúty. Cemio Gravitest 3 v1 Možno použiť okamžite, kedykoľvek počas dňa.

Zistiť viac

2,84

Vypredané!
CRP Test samodiagnostický 2 ks ,

CRP Test je jediný test na Slovensku na domáce použitie. CRP Test pomáha určiť, či je vo Vašom tele zápal, resp. bakteriálna infekcia.

Zistiť viac

11,01

MaybeBaby midstream 2v1 tehotenský test 2 ks ,

MaybeBaby midstream 2v1 tehotenský test zdravotnícka pomôcka je rýchly jednokrokový test. MaybeBaby midstream 2v1 tehotenský test vysoká citlivosť.

Zistiť viac
MaybeBaby strip 2v1 tehotenský test 2 ks ,

MaybeBaby strip 2v1 tehotenský test zdravotnícka pomôcka je rýchly jednokrokový test. MaybeBaby strip 2v1 tehotenský test vysoká citlivosť.

Zistiť viac
Tehotenský test Baby test prúžkový duo 2ks ,

Tehotenský test Baby test je určený na samotestovanie – vylúčenie alebo potvrdenie tehotenstva na základe dôkazu ľudského choriogonadotropínu v moči. Vďaka vysokej citlivosti – 99 %, dokáže tehotenský test Baby test potvrdiť obsah HCG vo vzorkách odobratých kedykoľvek počas dňa už 7.-10. deň po počatí (nemusí teda byť použitý iba ranný moč).

Zistiť viac