Testy

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Biogema Multidrogový test na stanovenie drog v moči ,

  Biogema Multidrogový test je určený na stanovenie prítomnosti drog alebo ich metabolitov v moči: extáza, pervitín, benzodiazepíny, morfín, heroín, kodeín a marihuana. Jednokrokový multidrogový test je určený na samotestovanie v domácnosti alebo ambulancii.

  Zistiť viac
  Biogema Tehotenský test Baby Komfort kazetový ,

   Biogema tehotenský test Baby komfort kazetový je určený na samotestovanie – vylúčenie alebo potvrdenie tehotenstva na základe dôkazu ľudského choriogonadotropínu v moči. Vďaka vysokej citlivosti – 99 %, dokáže tehotenský test Baby Komfort potvrdiť obsah HCG vo vzorkách odobratých kedykoľvek počas dňa už 7.-10. deň po počatí (nemusí teda byť použitý iba ranný moč).

   Zistiť viac
   Biogema THC Marihuana drogový test na stanovenie drog v moči ,

    Biogema THC Marihuana drogový test je určený na stanovenie prítomnosti obsahových halucinogénnych látok marihuany a ich metabolitov v moči. Jednokrokový marihuana test je určený na samotestovanie v domácnosti alebo ambulancii.

    Zistiť viac
    Celiatik Test 1 ks ,

     Celiatik Test je samodiagnostický test na domáce použitieCeliatik Test  pomôže diagnostikovať celiakiu. 

     Zistiť viac
     CRP Test samodiagnostický 2 ks ,

      CRP Test je jediný test na Slovensku na domáce použitie. CRP Test pomáha určiť, či je vo Vašom tele zápal, resp. bakteriálna infekcia.

      Zistiť viac
      Tehotenský test Baby test prúžkový duo 2ks ,

       Tehotenský test Baby test je určený na samotestovanie – vylúčenie alebo potvrdenie tehotenstva na základe dôkazu ľudského choriogonadotropínu v moči. Vďaka vysokej citlivosti – 99 %, dokáže tehotenský test Baby test potvrdiť obsah HCG vo vzorkách odobratých kedykoľvek počas dňa už 7.-10. deň po počatí (nemusí teda byť použitý iba ranný moč).

       Zistiť viac
       Veroval Borelióza z kliešťa domáci test 1 ks ,

        Veroval Borelióza z kliešťa je samodiagnostický test na domáce použitie. Veroval Borelióza z kliešťa pomôže diagnostikovať, či je kliešť infikovaný boréliami.

        Zistiť viac
        Veroval Cholesterol domáci test 1 ks ,

         Veroval Cholesterol je samodiagnostický test na domáce použitie. Veroval Cholesterol pomôže diagnostikovať, či máte zvýšenú hladinu cholesterolu v krvi.

         Zistiť viac
         Veroval Drogy domáci test 1 ks ,

          Veroval domáci test na drogy identifikuje 6 rôznych drog (amfetamíny, benzodiazepíny, kokaín, marihuana, metadón a opiáty) až 6 týždňov od posledného užitia. Veroval domáci test na drogy rýchly a spoľahlivý.

          Zistiť viac
          Veroval Mužská plodnosť domáci test 1 ks ,

           Veroval Mužská plodnosť je samodiagnostický test na domáce použitie. Veroval Mužská plodnosť pomôže zistiť koncentráciu spermií v ejakuláte.

           Zistiť viac
           Veroval Nedostatok železa domáci test 1 ks ,

            Veroval Nedostatok železa je samodiagnostický test na domáce použitie. Veroval Nedostatok železa pomôže diagnostikovať nedostatok železa.

            Zistiť viac
            Veroval Neznášanlivosť lepku domáci test 1 ks ,

             Veroval Neznášanlivosť lepku je samodiagnostický test na domáce použitie. Veroval Neznášanlivosť lepku pomôže diagnostikovať celiakiu.

             Zistiť viac