Teplomery a tlakomery

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Bezkontaktný teplomer Microlife NC 100 ,

Bezdotykový infračervený teplomer Microlife NC 100 s veľkým podsvieteným LCD displejom. Bezkontaktný teplomer Microlife NC 100 sa vyznačuej jednoduchým používaním a má mnohonásobné využitie: meranie teploty tela na čele, merania teploty povrchu predmetov a okolia. Meranie do 3s. Záruka 2 roky.

Zistiť viac
Bezkontaktný teplomer Microlife NC 150 ,

Bezdotykový infračervený teplomer Microlife NC 150 s veľkým podsvieteným LCD displejom. Bezkontaktný teplomer Microlife NC 150 sa vyznačuje jednoduchým používaním a má mnohonásobné využitie: meranie teploty tela na čele, merania teploty povrchu predmetov a okolia. Meranie do 3s. Záruka 5 roky.

Zistiť viac
Bezortuťový tlakomer Fazzini BK1016 ,

Bezortuťový tlakomer s LCD displejom BK1016 je prístroj na meranie krvného tlaku nepriamou, neinvazívnou metódou na ramene. Pravidelné meranie tlaku krvi umožňuje včas odhaliť zmeny v kardiovaskulárnom systéme a tým predísť rôznym zdravotným rizikám, akým je napríklad infarkt myokardu.

Zistiť viac
Cemio Metric 302 digitálny teplomer 1 ks ,

Cemio Metric 302 digitálny teplomerpamäť poslednej nameranej hodnoty. Cemio Metric 302 digitálny teplomer signalizácia horúčky.

Zistiť viac
Cemio Metric 304 Rapid Flex Digitálny Teplomer 1ks ,

Cemio Metric 304 Rapid Flex digitálny teplomer s ohybnou špičkou. Cemio Metric 304 Rapid Flexveľký LCD displej a zvuková signalizácia.

Zistiť viac
Cemio Metric 304 Rapid Flex pre deti digitálny teplomer 1 ks ,

Cemio Metric 304 Rapid Flex digitálny teplomer pre deti  s ohybnou špičkou. Cemio Metric 304 Rapid Flex pre detiveľký LCD displej a zvuková signalizácia.

Zistiť viac
Cemio Metric 308 SMART teplomer bezkontaktný 1 ks ,

Cemio Metric 308 SMART teplomer bezkontaktný na meranie telesnej teploty pomocou infračerveného žiarenia. Cemio Metric 308 SMART teplomer bezkontaktný alarm pri vysokej teplote.

Zistiť viac
Cemio Metric 802 STANDARD Tlakomer plne automatický digitálny tlakomer 1ks ,

Cemio Metric 802 STANDARD je plne automatický digitálny tlakomer na pažu pre každodenné domáce meranie krvného tlaku. Cemio Metric 802 STANDARD obsahuje univerzálnu manžetu (22 – 36 cm).

Zistiť viac
Cemio Metric 806 DUO COMFORT tlakomer na rameno 1ks ,

Cemio Metric 806 DUO COMFORT je plne automatický digitálny tlakomer na rameno pre každodenné domáce meranie krvného tlaku. Cemio Metric 806 DUO COMFORT jednoduchá obsluha.

Zistiť viac
Hartmann Teplomer Thermoval kids flex 1 ks ,

Digitálny teplomer Thermoval Kids flex pre dojčatá a batoľatá s pružnou špičkou a s dobou merania do 10s (v konečníku). Digitálny teplomer Thermoval Kids flex umožňuje meranie telesnej teploty v ústach, v konečníku i pod pazuchou.

Zistiť viac
Hartmann Teplomer Thermoval kids pre chlapcov 1 ks ,

Digitálny teplomer Thermoval Kids určený pre staršie deti s dobou merania do 10s (v konečníku). Digitálny teplomer Thermoval Kids umožňuje meranie telesnej teploty v ústach, v konečníku i pod pazuchou.

Zistiť viac
Hartmann Teplomer Thermoval kids pre dievčatá 1 ks ,

Digitálny teplomer Thermoval Kids určený pre staršie deti s dobou merania do 10s (v konečníku). Digitálny teplomer Thermoval Kids umožňuje meranie telesnej teploty v ústach, v konečníku i pod pazuchou.

Zistiť viac