Teplomery a tlakomery

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Hartmann Teplomer Thermoval kids flex 1 ks , .

  Digitálny teplomer Thermoval Kids flex pre dojčatá a batoľatá s pružnou špičkou a s dobou merania do 10s (v konečníku). Digitálny teplomer Thermoval Kids flex umožňuje meranie telesnej teploty v ústach, v konečníku i pod pazuchou.

  Zistiť viac
  Hartmann Teplomer Thermoval kids pre dievčatá 1 ks , .

   Digitálny teplomer Thermoval Kids určený pre staršie deti s dobou merania do 10s (v konečníku). Digitálny teplomer Thermoval Kids umožňuje meranie telesnej teploty v ústach, v konečníku i pod pazuchou.

   Zistiť viac
   Hartmann Teplomer Thermoval rapid 1 ks , .

    Digitálny teplomer Thermoval rapid určený pre celú rodinu s dobou merania v dĺžke 6-40 sekúnd. Digitálny teplomer Thermoval rapid umožňuje meranie telesnej teploty v ústach, v konečníku i pod pazuchou.

    Zistiť viac
    Hartmann Teplomer Thermoval standard 1 ks , .

     Digitálny teplomer Thermoval standard určený pre celú rodinu s dobou merania v dĺžke 40-90 sekúnd. Digitálny teplomer Thermoval standard umožňuje meranie telesnej teploty v ústach, v konečníku i pod pazuchou.

     Zistiť viac
     Tlakomer Tensoval Duo Control veľkosť M , .

      Tlakomer Tensoval Duo Control je ramenný tlakomer merajúci rovnako presne ako ortuťový tlakomer. Tlakomer Tensoval Duo Control obsahuje  manžetu veľkosti M (22-32 cm).

      Zistiť viac