Osobná hygiena

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Addermis biActiv A olej s Aloe vera 100 ml ,

Addermis biActiv A olej s Aloe vera je kozmetický prípravok na ošetrenie a regeneráciu pokožky. Addermis biActiv A olej s Aloe vera pokožku hydratujevyživuje a zvláčňuje.

Zistiť viac
Addermis biActiv C ochranný krém 100 g ,

Addermis biActiv C ochranný krém je kozmetický prípravok na regeneráciu pokožky. Addermis biActiv C ochranný krém vhodný pre inkontinentných pacientov.

Zistiť viac
Addermis biActiv E mydlová špongia 20 ks ,

Addermis biActiv E mydlová špongia je kozmetický prípravok na dennú hygienu tela v sprche aj na lôžku. Addermis biActiv E mydlová špongia na jednorazové použitie.

Zistiť viac
Addermis biActiv M vlhčené rukavice 40 ks ,

Addermis biActiv M vlhčené rukavice kozmetický prípravok na hygienu a masáž celého tela. Addermis biActiv M vlhčené rukavice na jednorázové použitie.

Zistiť viac
Bel Family vatové tyčinky 200 ks ,

Bel family vatové tyčinky vyrobené zo 100% bavlny.

Zistiť viac
Bella kozmetické vatové tampóny 80ks ,

Bella kozmetické vatové tampóny sú určené na kozmetické použitie a čistenie pleti. Bella kozmetické vatové tampóny sú vyrobené zo 100% bavlny.

Zistiť viac
Celimed Klieštiky na nechty 11cm ,

Klieštiky na nechty sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele.

Zistiť viac
Vypredané!
Menalind Professional Vlhké ošetrujúce obrúsky ,

Menalind Profesional Vlhké ošetrujúce obrúsky starostlivosť o zrelú a namáhanú pokožku. Menalind Profesional Vlhké ošetrujúce obrúsky na šetrné a rýchle čistenie intímnych partií.

Zistiť viac

5,10

Scholl Velvet smooth elektrický pilník na chodidlá ,

Scholl Velvet smooth elektrický pilník na chodidlá jemne a účinne odstráni drsnú, suchú a zrohovatenú pokožku. Scholl Velvet smooth elektrický pilník na chodidlá zamatovo jemné päty a chodidlá už po jednom použití.

Zistiť viac
Scholl Velvet smooth elektrický pilník na chodidlá do vody ,

Scholl Velvet smooth elektrický pilník na chodidlá do vody jemne a účinne odstráni drsnú, suchú a zrohovatenú pokožku. Scholl Velvet smooth elektrický pilník na chodidlá do vody zamatovo jemné päty a chodidlá už po jednom použití.

Zistiť viac
Scholl Velvet smooth elektrický pilník na nechty ,

Scholl Velvet smooth elektrický pilník dokonale a jednoducho zabezpečuje zdravý vzhľad a lesk nechtov na rukách a nohách. Scholl Velvet smooth elektrický pilník je ľahko ovládateľný prístroj.

Zistiť viac
Seni care hygienické obrúsky air-laid 30 ks ,

Seni care hygienické obrúsky jednorazové hygienické obrúsky na čistenie pokožky. Seni care hygienické obrúskymäkké a jemné k pokožke.

Zistiť viac