Zubné pasty a gély

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Elmex balíček pre deti , , .

  Elmex balíček pre deti s obsahom aminfluoridov  ochraňuje pred zubným kazom. Elmex balíček pre deti je cenovo výhodný a určený na každodenné umývanie mliečnych zubov.

  Zistiť viac
  Elmex Caries Protection detská zubná pasta 50 ml , , .

   Elmex Caries Protection detská zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre deti do 6 rokov na ochranu mliečnych zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie. Príjemná chuť bez ovocnej príchute, vďaka čomu dieťa nenabáda prehĺtať ju.

   Zistiť viac
   Elmex Caries Protection Junior zubná pasta 75 ml , , .

    Elmex Caries Protection Junior zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre deti vo veku 6-12 rokov na ochranu zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie.

    Zistiť viac
    Elmex Caries Protection zubná pasta pre dospelých 75 ml , , .

     Elmex Caries Protection zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre dospelých deti od 12 rokov na ochranu zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie.

     Zistiť viac
     Elmex Gelée zubný gél 25g , , .

      Elmex geléeochranný účinok proti zubnému kazu. Tento účinok spočíva vo zvýšení odolnosti zubnej skloviny voči kyselinám, tlmí štiepenie cukrov mikroorganizmami, ktoré tvoria kyseliny v zubnom plaku a podporuje remineralizáciu začínajúcich zubných kazov.

      Zistiť viac
      Elmex Sensitive Professional zubná pasta 75 ml , .

       Elmex Sensitive Plus zubná pasta bola špeciálne vyvinutá na ošetrovanie odhalených zubných krčkov.

       Zistiť viac
       Lacalut aktiv zubná pasta 75 ml + ústna voda 300 ml + zubná kefka ZDARMA , , , , .

        Lacalut aktiv zubná pasta 75 ml + ústna voda 300 ml + zubná kefka ZDARMA je výhodné balenie, ktoré obsahuje prípravky na starostlivosť o krvácajúce ďasná a paradontózu. Lacalut aktiv zubná pasta 75 ml + ústna voda 300 ml + zubná kefka ZDARMA obsahujú látky, ktoré pomáhajú liečiť krvácajúce ďasná a navyše dostanete zubnú kefku ako darček.

        Zistiť viac
        Vypredané!
        Lacalut white zubná pasta 75 ml + Tyčinka na pery ZDARMA , , .

         Zubná pasta Lacalut white je určená na bielenie zubov a tiež na ochranu pred zubným kazomLacalut white pomáha odstraňovať fľaky od potravín aj fľaky od fajčenia.

         Zistiť viac

         3,10

         Parodontax bez fluóru zubná pasta 75 ml , , .

          Zubná pasta Parodontax bez fluoridu pomáha zastaviť krvácanie ďasien, zápal ďasien.. Parodontax bez fluoridu je vhodný pre ľudí citlivých na fluór, môžu ho používať i deti pod dohľadom dospelej osoby.

          Zistiť viac
          Parodontax s fluoridom zubná pasta 75 ml , , .

           Zubná pasta Parodontax s fluoridom pomáha zastaviť krvácanie ďasien a navyše vďaka obsahu fluoridov chráni pred zubným kazomParodontax s fluoridom je vhodný i pre deti pod dohľadom dospelej osoby.

           Zistiť viac
           Parodontax Whitening zubná pasta 75 ml , , .

            Bieliaca zubná pasta Parodontax Whitening pomáha zastaviť krvácanie ďasien a navyše šetrne, ale efektívne odstraňuje zafarbenie zubov a obnovuje tak prirodzenú belosť zubov. Parodontax Whitening je vhodný i pre deti pod dohľadom dospelej osoby.

            Zistiť viac
            Walmark Santoin zubná pasta 120g , , .

             Walmark Santoin zubná pasta je výživový doplnok s protizápalovým účinkom pri paradontóze. Walmark Santoin zubná pasta pôsobí pri paradontóze, pomáha chrániť pred zubným kazom a napomáha znižovať krvácavosť ďasien.

             Zistiť viac