Zubné pasty a gély

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Curaprox Enzycal zubná pasta , ,

Curaprox Enzycal zubná pasta posilňuje prirodzený obranný systém v ústach. Curaprox Enzycal zubná pasta je vhodná aj pri problémoch s aftami.

Zistiť viac
Curaprox Hydrosonic BLACK IS WHITE systém , , ,

Curaprox Hydrosonic BLACK IS WHITE je jedinečná sonická zubná kefka s 3 úrovňami čistenia. Curaprox Hydrosonic BLACK IS WHITE systém obsahuje okrem sonickej zubnej kefky aj bieliacu zubnú pastu a 2 hlavičky kefky BIW 259.

Zistiť viac
Curaprox Zubná pasta BLACK IS WHITE 90 ml + Zubná kefka CS 5460 ultra soft , , ,

Curaprox Zubná pasta BLACK IS WHITE je jedinečná bieliaca zubná pasta s aktívnym uhlíkom. Curaprox Zubná pasta BLACK IS WHITE je dodávaná spolu so zubnou kefkou CS 5460 ultra soft.

Zistiť viac
Curaprox Zubná pasta WHITE IS BLACK 90 ml + Zubná kefka CS 5460 ultra soft , , ,

Curaprox Zubná pasta WHITE IS BLACK je jedinečná bieliaca zubná pasta s aktívnym uhlíkom. Curaprox Zubná pasta WHITE IS BLACK je dodávaná spolu so zubnou kefkou CS 5460 ultra soft.

Zistiť viac
Curasept ADS 712 gélová zubná pasta 0.12% CHX 75 ml , ,

Zubná pasta 712 ADS 0.12% CHX Curaprox slúži na redukciu baktérií pred menšími operačnými zákrokmi.Zubná pasta 712 ADS 0.12% CHX Curaprox je silná ochrana pred tvorbou povlaku pri dlhodobejšom použití.

Zistiť viac
Elmex balíček pre deti , ,

Elmex balíček pre deti s obsahom aminfluoridov  ochraňuje pred zubným kazom. Elmex balíček pre deti je cenovo výhodný a určený na každodenné umývanie mliečnych zubov.

Zistiť viac
Elmex Caries Protection detská zubná pasta 50 ml , ,

Elmex Caries Protection detská zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre deti do 6 rokov na ochranu mliečnych zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie. Príjemná chuť bez ovocnej príchute, vďaka čomu dieťa nenabáda prehĺtať ju.

Zistiť viac
Elmex Caries Protection Junior zubná pasta 75 ml , ,

Elmex Caries Protection Junior zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre deti vo veku 6-12 rokov na ochranu zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie.

Zistiť viac
Elmex Caries Protection zubná pasta Duopack + Zubná kefka Soft SH , , ,

Elmex Caries Protection zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre dospelých deti od 12 rokov na ochranu zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie.

Zistiť viac
Elmex Caries Protection zubná pasta pre dospelých 75 ml , ,

Elmex Caries Protection zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre dospelých deti od 12 rokov na ochranu zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie.

Zistiť viac
Elmex Gelée zubný gél 25g , ,

Elmex geléeochranný účinok proti zubnému kazu. Tento účinok spočíva vo zvýšení odolnosti zubnej skloviny voči kyselinám, tlmí štiepenie cukrov mikroorganizmami, ktoré tvoria kyseliny v zubnom plaku a podporuje remineralizáciu začínajúcich zubných kazov.

Zistiť viac
Elmex Sensitive Professional zubná pasta 75 ml ,

Elmex Sensitive Plus zubná pasta bola špeciálne vyvinutá na ošetrovanie odhalených zubných krčkov.

Zistiť viac