Zubné kefky a nite

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Cemio Dent Soft zubná kefka 2ks , ,

  Cemio Dent Soft zubná kefka určená na bežné čistenie chrupu. Cemio Dent Soft zubná kefka chráni ďasná a sklovinu.

  Zistiť viac
  Cemio Dent Soft zubná kefka BLIKÁČEK 1 ks , ,

   Cemio Dent Soft zubná kefka ergonimický tvar pre správne držanie. Cemio Dent Soft zubná kefka obsahuje stopky s intervalom blikania po dobu 1 minúty pre presné čistenie.

   Zistiť viac
   Cemio Dent Ultra Soft zubná kefka 2ks , ,

    Cemio Dent Ultra Soft zubná kefka určená na bežné čistenie chrupu. Cemio Dent Ultra Soft zubná kefka chráni ďasná a sklovinu.

    Zistiť viac
    Curaprox CPS 011 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

      Medzizubné kefky Curaprox CPS 1011 Handy obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 011 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 1011 Handy sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

     Zistiť viac
     Curaprox CPS 06 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

      Medzizubné kefky Curaprox CPS 06 Prime plus handy obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 06 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 06 Prime plus handy sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

      Zistiť viac
      Curaprox CPS 07 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

       Medzizubné kefky Curaprox CPS 07 Prime plus handy  obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 07 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 07 Prime plus handy  sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

       Zistiť viac
       Curaprox CPS 08 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

        Medzizubné kefky Curaprox CPS 08 Prime plus handy obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 06 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 08 Prime plus handy sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

        Zistiť viac
        Curaprox CPS 09 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

         Medzizubné kefky Curaprox  CPS 09 Prime plus handy obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 09 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 09 Prime plus handy sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

         Zistiť viac
         Curaprox CTC 201 škrabka na jazyk , ,

          Curaprox CTC 201 škrabka na jazyk je veľmi obľúbená, pretože vyvolávanie dávenia môže znížiť na minimum.S Curaprox CTC 201 škrabkou na jazyk množstvo a hustotu odstráneného povlaku z jazyka nielen uvidíte, ale aj ucítite. Výsledok už po prvom použití!

          Zistiť viac
          Curaprox CTC 202 škrabka na jazyk , ,

           Curaprox CTC 202 škrabka na jazyk je dvojradová škrabka na hĺbkové čistenie jazyka. Curaprox CTC 202 škrabka na jazyk je odstránenie povlaku z jazyka.

           Zistiť viac
           Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk , ,

            Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk slúži pre dennú starostlivosť o jazyk, pre odstránenie baktérií z fizúr na chrbte jazyka.Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk je s dvoma rozdielnymi škrabkami. Jednoduchá čepielka: pre denné použitie Dvojitá čepielka: Pre úplné a hlboké vyčistenie.

            Zistiť viac
            Curaprox DF 834 zubná niť , ,

             Voskovaná zubná niť s príjemnou mätovou príchuťou na dokonalé vyčistenie medzizubných priestorov. Dĺžka 50m.

             Zistiť viac