Zubné kefky a nite

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Curaprox CPS 011 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

   Medzizubné kefky Curaprox CPS 1011 Handy obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 011 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 1011 Handy sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

  Zistiť viac
  Curaprox CPS 06 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

   Medzizubné kefky Curaprox CPS 06 Prime plus handy obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 06 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 06 Prime plus handy sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

   Zistiť viac
   Curaprox CPS 07 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

    Medzizubné kefky Curaprox CPS 07 Prime plus handy  obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 07 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 07 Prime plus handy  sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

    Zistiť viac
    Curaprox CPS 08 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

     Medzizubné kefky Curaprox CPS 08 Prime plus handy obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 06 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 08 Prime plus handy sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

     Zistiť viac
     Curaprox CPS 09 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

      Medzizubné kefky Curaprox  CPS 09 Prime plus handy obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 09 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 09 Prime plus handy sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

      Zistiť viac
      Curaprox CTC 201 škrabka na jazyk , ,

       Curaprox CTC 201 škrabka na jazyk je veľmi obľúbená, pretože vyvolávanie dávenia môže znížiť na minimum.S Curaprox CTC 201 škrabkou na jazyk množstvo a hustotu odstráneného povlaku z jazyka nielen uvidíte, ale aj ucítite. Výsledok už po prvom použití!

       Zistiť viac
       Curaprox CTC 202 škrabka na jazyk , ,

        Curaprox CTC 202 škrabka na jazyk je dvojradová škrabka na hĺbkové čistenie jazyka. Curaprox CTC 202 škrabka na jazyk je odstránenie povlaku z jazyka.

        Zistiť viac
        Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk , ,

         Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk slúži pre dennú starostlivosť o jazyk, pre odstránenie baktérií z fizúr na chrbte jazyka.Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk je s dvoma rozdielnymi škrabkami. Jednoduchá čepielka: pre denné použitie Dvojitá čepielka: Pre úplné a hlboké vyčistenie.

         Zistiť viac
         Curaprox DF 834 zubná niť , ,

          Voskovaná zubná niť s príjemnou mätovou príchuťou na dokonalé vyčistenie medzizubných priestorov. Dĺžka 50m.

          Zistiť viac
          Curaprox Hydrosonic BLACK IS WHITE systém , , ,

           Curaprox Hydrosonic BLACK IS WHITE je jedinečná sonická zubná kefka s 3 úrovňami čistenia. Curaprox Hydrosonic BLACK IS WHITE systém obsahuje okrem sonickej zubnej kefky aj bieliacu zubnú pastu a 2 hlavičky kefky BIW 259.

           Zistiť viac
           Curaprox soft 1560 zubná kefka , ,

            Curaprox soft 1560 zubná kefka je najtvrdšia zubná kefka z rady Curaprox. Zubná kefka Curaprox soft 1560 je určená pre tých, ktorí obľubujú tvrdé zubné kefky. Je vhodná pre dospelých a deti od 8 rokov.

            Zistiť viac
            Curaprox soft 1560 zubná kefka trojbalenie , ,

             Curaprox soft 1560 zubná kefka je najtvrdšia zubná kefka z rady Curaprox. Zubná kefka Curaprox soft 1560 je určená pre tých, ktorí obľubujú tvrdé zubné kefky. Je vhodná pre dospelých a deti od 8 rokov.

             Zistiť viac