Ústne vody a roztoky

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
CURASEPT Chlórhexidínová ústna voda 0,12% s ADS, 200 ml + Curaprox zubná kefka 5460 ultra soft 1 ks , , ,

  CURASEPT Chlórhexidínová ústna voda 0,12% s ADS je protizápalová ústna voda,ktorou môže byť tvorba povlaku obmedzená po prvýkrát bez vedľajších efektov. CURASEPT Chlórhexidínová ústna voda 0,12% s ADS redukuje obsah baktérií pred operačným zákrokom.

  Zistiť viac
  CURASEPT Chlórhexidínová ústna voda 0,2% s ADS 200 ml + Zubná kefka Curaprox 5460 ultra soft 1ks , , ,

   CURASEPT Chlórhexidínová ústna voda 0,2% s ADS slúži pre použitie pred a po chirurgickom zásahu a  pre prevenciu pooperačných komplikácií.CURASEPT Chlórhexidínová ústna voda 0,2% s ADS zabraňuje pooperačným komplikáciám najmä, ak je ťažké mechanické liečenie. 

   Zistiť viac
   Elmex Caries Protection Junior ústna voda 400 ml , ,

    Elmex Caries Protection Junior ústna voda je určená pre deti od 6 do 12 rokov na doplnenie každodennej ústnej hygienyElmex Caries Protection Junior ústna voda poskytuje zvýšenú ochranu zubov v období výmeny chrupu.

    Zistiť viac
    Elmex Caries Protection ústna voda 400 ml , ,

     Elmex Caries Protection ústna voda je účinný doplnok v prevencii zubného kazu, najmä v miestach, ťažko dostupných pre zubnú kefku. Vhodná je najmä pre pre ľudí, ktorí nosia strojček, mostík a pri cestovaní.

     Zistiť viac
     Lacalut aktiv zubná pasta 75 ml + ústna voda 300 ml + zubná kefka ZDARMA , , , ,

      Lacalut aktiv zubná pasta 75 ml + ústna voda 300 ml + zubná kefka ZDARMA je výhodné balenie, ktoré obsahuje prípravky na starostlivosť o krvácajúce ďasná a paradontózu. Lacalut aktiv zubná pasta 75 ml + ústna voda 300 ml + zubná kefka ZDARMA obsahujú látky, ktoré pomáhajú liečiť krvácajúce ďasná a navyše dostanete zubnú kefku ako darček.

      Zistiť viac
      Listerine Coolmint 1000 ml , ,

       Listerine Coolmint 1000 ml ústna voda účinná ochrana pred zubným povlakom. Listerine Coolmint 1000 ml ústna voda udržuje svieži dych.

       Zistiť viac
       Listerine Coolmint 500 ml , ,

        Listerine Coolmint 500 ml ústna voda účinná ochrana pred zubným povlakom. Listerine Coolmint 500 ml ústna voda udržuje svieži dych.

        Zistiť viac
        LISTERINE Total Care ústna voda 1000 ml , ,

         LISTERINE Total Care ústna voda je antiseptická ústna voda, ktorá v sebe spája 6 výhod.LISTERINE Total Care ústna voda je vhodná pre dosplelých a deti od 12 rokov. Obsahuje alkohol.

         Zistiť viac
         Listerine Zero 1000 ml , ,

          Listerine Zero 1000 ml ústna voda zabraňuje hromadeniu zubného povlaku. Listerine Zero 1000 ml nústna voda neobsahuje alkohol.

          Zistiť viac
          Listerine Zero 500 ml , ,

           Listerine Zero 500 ml ústna voda zabraňuje hromadeniu zubného povlaku. Listerine Zero 500 ml nústna voda neobsahuje alkohol.

           Zistiť viac
           Šalviový ústny sprej 20 ml , ,

            Šalviový ústny sprej pomôže zaistiť svieži dych v každej spoločenskej situácii. Šalviový ústny sprej sprej obsahuje výťažok zo šalvije, mäty, mentholu a naviac tiež dezinfekčnú prísadu pre zdravšie ústa.

            Zistiť viac
            Walmark Santoin ústna voda 200 ml , ,

             Walmark Santoin ústna voda je výživový doplnok, ktorý je určený na každodennú ústnu hygienu. Walmark Santoin ústna voda má pozitívny účinok pri paradentóze.

             Zistiť viac