Dentálna hygiena

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Čistiace tablety Corega antibakteriálne 6 tbl , ,

  Čistiace tablety Corega antibakteriálne ničia 99,9 % baktérií spôsobujúcich zápach.Čistiace tablety Corega antibakteriálne majú dezinfekčný účinok,odstraňujú sfarbenie umelej zubnej náhrady.

  Zistiť viac
  Curaprox CPS 011 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

    Medzizubné kefky Curaprox CPS 1011 Handy obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 011 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 1011 Handy sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

   Zistiť viac
   Curaprox CPS 06 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

    Medzizubné kefky Curaprox CPS 06 Prime plus handy obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 06 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 06 Prime plus handy sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

    Zistiť viac
    Curaprox CPS 07 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

     Medzizubné kefky Curaprox CPS 07 Prime plus handy  obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 07 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 07 Prime plus handy  sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

     Zistiť viac
     Curaprox CPS 08 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

      Medzizubné kefky Curaprox CPS 08 Prime plus handy obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 06 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 08 Prime plus handy sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

      Zistiť viac
      Curaprox CPS 09 Prime plus handy medzizubné kefky 5ks + držiak , ,

       Medzizubné kefky Curaprox  CPS 09 Prime plus handy obsahujú 4 praktické držiaky s 4 nasadenými medzizubnými kefkami CPS 09 & ochranným krytom. Ideálne pre okamžité použitie! Medzizubné kefky Curaprox CPS 09 Prime plus handy sú teraz s novým dizajnom – s transparentnými držiakmi.

       Zistiť viac
       Curaprox CTC 201 škrabka na jazyk , ,

        Curaprox CTC 201 škrabka na jazyk je veľmi obľúbená, pretože vyvolávanie dávenia môže znížiť na minimum.S Curaprox CTC 201 škrabkou na jazyk množstvo a hustotu odstráneného povlaku z jazyka nielen uvidíte, ale aj ucítite. Výsledok už po prvom použití!

        Zistiť viac
        Curaprox CTC 202 škrabka na jazyk , ,

         Curaprox CTC 202 škrabka na jazyk je dvojradová škrabka na hĺbkové čistenie jazyka. Curaprox CTC 202 škrabka na jazyk je odstránenie povlaku z jazyka.

         Zistiť viac
         Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk , ,

          Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk slúži pre dennú starostlivosť o jazyk, pre odstránenie baktérií z fizúr na chrbte jazyka.Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk je s dvoma rozdielnymi škrabkami. Jednoduchá čepielka: pre denné použitie Dvojitá čepielka: Pre úplné a hlboké vyčistenie.

          Zistiť viac
          Curaprox DF 834 zubná niť , ,

           Voskovaná zubná niť s príjemnou mätovou príchuťou na dokonalé vyčistenie medzizubných priestorov. Dĺžka 50m.

           Zistiť viac
           Curaprox Enzycal zubná pasta , ,

            Curaprox Enzycal zubná pasta posilňuje prirodzený obranný systém v ústach. Curaprox Enzycal zubná pasta je vhodná aj pri problémoch s aftami.

            Zistiť viac
            Curaprox Hydrosonic BLACK IS WHITE systém , , ,

             Curaprox Hydrosonic BLACK IS WHITE je jedinečná sonická zubná kefka s 3 úrovňami čistenia. Curaprox Hydrosonic BLACK IS WHITE systém obsahuje okrem sonickej zubnej kefky aj bieliacu zubnú pastu a 2 hlavičky kefky BIW 259.

             Zistiť viac