Dentálna hygiena

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Elmex balíček pre deti , , .

  Elmex balíček pre deti s obsahom aminfluoridov  ochraňuje pred zubným kazom. Elmex balíček pre deti je cenovo výhodný a určený na každodenné umývanie mliečnych zubov.

  Zistiť viac
  Elmex Caries Protection detská zubná pasta 50 ml , , .

   Elmex Caries Protection detská zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre deti do 6 rokov na ochranu mliečnych zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie. Príjemná chuť bez ovocnej príchute, vďaka čomu dieťa nenabáda prehĺtať ju.

   Zistiť viac
   Elmex Caries Protection Junior zubná pasta 75 ml , , .

    Elmex Caries Protection Junior zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre deti vo veku 6-12 rokov na ochranu zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie.

    Zistiť viac
    Elmex Caries Protection ústna voda 400 ml , , .

     Elmex Caries Protection ústna voda je účinný doplnok v prevencii zubného kazu, najmä v miestach, ťažko dostupných pre zubnú kefku. Vhodná je najmä pre pre ľudí, ktorí nosia strojček, mostík a pri cestovaní.

     Zistiť viac
     Elmex Caries Protection zubná pasta pre dospelých 75 ml , , .

      Elmex Caries Protection zubná pasta s obsahom vysokoúčinných aminfluoridov je určená pre dospelých deti od 12 rokov na ochranu zubov pred zubným kazom. Určená na každodenné použitie.

      Zistiť viac
      Elmex Gelée zubný gél 25g , , .

       Elmex geléeochranný účinok proti zubnému kazu. Tento účinok spočíva vo zvýšení odolnosti zubnej skloviny voči kyselinám, tlmí štiepenie cukrov mikroorganizmami, ktoré tvoria kyseliny v zubnom plaku a podporuje remineralizáciu začínajúcich zubných kazov.

       Zistiť viac
       Elmex Sensitive Professional zubná pasta 75 ml , .

        Elmex Sensitive Plus zubná pasta bola špeciálne vyvinutá na ošetrovanie odhalených zubných krčkov.

        Zistiť viac
        Lacalut aktiv zubná pasta 75 ml + ústna voda 300 ml + zubná kefka ZDARMA , , , , .

         Lacalut aktiv zubná pasta 75 ml + ústna voda 300 ml + zubná kefka ZDARMA je výhodné balenie, ktoré obsahuje prípravky na starostlivosť o krvácajúce ďasná a paradontózu. Lacalut aktiv zubná pasta 75 ml + ústna voda 300 ml + zubná kefka ZDARMA obsahujú látky, ktoré pomáhajú liečiť krvácajúce ďasná a navyše dostanete zubnú kefku ako darček.

         Zistiť viac
         Vypredané!
         Lacalut white zubná pasta 75 ml + Tyčinka na pery ZDARMA , , .

          Zubná pasta Lacalut white je určená na bielenie zubov a tiež na ochranu pred zubným kazomLacalut white pomáha odstraňovať fľaky od potravín aj fľaky od fajčenia.

          Zistiť viac

          3,10

          Listerine Coolmint 1000 ml , , .

           Listerine Coolmint 1000 ml ústna voda účinná ochrana pred zubným povlakom. Listerine Coolmint 1000 ml ústna voda udržuje svieži dych.

           Zistiť viac
           Listerine Coolmint 500 ml , , .

            Listerine Coolmint 500 ml ústna voda účinná ochrana pred zubným povlakom. Listerine Coolmint 500 ml ústna voda udržuje svieži dych.

            Zistiť viac
            LISTERINE Total Care ústna voda 1000 ml , , .

             LISTERINE Total Care ústna voda je antiseptická ústna voda, ktorá v sebe spája 6 výhod.LISTERINE Total Care ústna voda je vhodná pre dosplelých a deti od 12 rokov. Obsahuje alkohol.

             Zistiť viac