Zdravotnícke pomôcky

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Akutol Hydrogél sprej 75 ml ,

  Akutol hydrogél je zdravotnícka pomôcka, ktorá podporuje hojenie rán prostredníctvom regulácie mikroprostredia rany. Akutol hydrogél sa používa na vlhké hojenie rán akútnych – povrchové popáleniny, odreniny, ako i rán chronickýchbércové vredy, dekubity. Neobsahuje parabény.

  Zistiť viac
  Akutol sprej 60 ml ,

   Akutol sprej je ochranný plastický obväz bez zápachu v spreji. Akutol spray sa používa k rýchlemu ošetreniu odrenín a drobných povrchových poranení a k zastaveniu krvácania z drobných rán. Po nanesení do 2 minút zasychá a vytvára vode odolnú vrstvu.

   Zistiť viac
   Akutol stop spray 60 ml ,

    Akutol stop spray sa používa na ošetrenie drobných povrchových poranení.Akutol stop spray obsahuje výťažky z harmančeka pravého a nechtíka lekárskeho ranu čistia a regenerujú .

    Zistiť viac
    Alkohol tester AL-6000 Red ,

     Alkohol tester AL-6000 Red je digitálny detektor alkoholu na použitie aj bez náustku. Alkohol tester AL-6000 Red meria v rozsahu od 0,0 do 4,0 promile.

     Zistiť viac
     Aloxan silber sprej ,

      Aloxan silber sprej je alumíniový sprej na ošetrovanie rán so slabou granuláciou.

      Zistiť viac
      Antidekubitný chránič päty W2450 ,

       Antidekubitný chránič päty W2450 slúži ako pomôcka pri prevencii dekubitov.

       Zistiť viac
       Antidekubitný matrac (200x90cm) s kompresorom ,

        Antidekubitný matrac (200x90cm) s kompresorom je určený pre dlhodobo ležiacich pacientov ako prevencia pred preležaninami. Je vhodný pre klasické aj polohovacie postele.

        Zistiť viac
        Antidekubitný zdravotný matrac s kompresorom PU ,

         Antidekubitný zdravotný matrac s kompresorom PU je účinná pomôcka proti preležaninám pre ležiacich pacientov.

         Zistiť viac
         Aphrodisia “XL” krém pre mužov 50 ml ,

          Aphrodisia “XL” krém pre mužov pomáha skvalitniť a predĺžiť erekciu. Aphrodisia “XL” krém pre mužov pomáha predĺžiť penis.

          Zistiť viac
          Aphrodisia „G“ krém pre ženy ,

           Aphrodisia „G“ krém pre ženy napomáha prekrveniu intímnych partií, čím zvyšuje ich citlivosť a zintenzívňuje pôžitokAphrodisia „G“ krém pre zintenzívnenie orgazmu

           Zistiť viac
           Atix sprej na bezpečné odstránenie kliešťov ,

            Atix sprej na bezpečné odstránenie kliešťov je zdravotnícka pomôcka, s ktorou sa dá bezpečne odstrániť prisatý kliešť a navyše zamedziť prenosu infekčných chorôb (kliešťová encefalitída, lymská borelióza). Atix sprej na bezpečné odstránenie kliešťov sa dá použiť na prisaté kliešťe u ľudí i u zvierat.

            Zistiť viac
            Bandáž napomínacia typ I ,

             Bandáž napomínacia typ I používa sa pri bolestiach a funkčných poruchách hornej hrudnej chrbtice. Bandáž napomínacia typ I pri chybnom držaní tela s predsúvaním ramien.

             Zistiť viac