Pre tehotné a dojčiace ženy

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Centravit postnatal ,

Centravit postnatal je určený pre optimálne zdravie mamičiek po pôrode. Centravit postnatal pomáha udržať zdravie imunitného systému, správnu krvotvorbu, zdravý vývin kostí dieťatka.

Zistiť viac
Centravit prenatal 30 tbl + 30 cps ,

Centravit prenatal prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii, zabezpečíte ním správnu krvotvorbu.Centravit prenatal podporuje imunitu a napomáha  prekonať pocit únavy z nedostatku živín.

Zistiť viac
Edenpharma Železo Plus KYSELINA LISTOVÁ pre tehotné a dojčiace ženy 30tbl ,

Železo je nevyhnutnou súčasťou hemoglobínu, zložky červených krviniek prenášajúce kyslík k bunkám. Je zvlášť potrebné v tehotenstve, u žien so silným menštruačným krvácaním. Kyselina listová pomáha udržiavať dobrý zdravotný stav, je potrebná aj pre tvorbu červených krviniek a bunkové delenie. Dostatočný príjem kyseliny listovej je dôležitý najmä v čase tehotenstva.

Zistiť viac
Femibion 1 60 tbl , , ,

Výživový doplnok Femibion 1 obsahuje kyselinu listovú, metafolín, ďalšie dôležité vitamíny a jód. Femibion 1 je určený pre ženy plánujúce tehotenstvo až do 12. týždňa tehotenstva.

Zistiť viac
Vypredané!
Femibion 1 Kyselina listová a Metafolin VÝHODNÉ BALENIE 2×60 tbl , , , , ,

Výživový doplnok Femibion 1 kyselina listová a metafolin obsahuje kyselinu listovú, metafolín, ďalšie dôležité vitamíny a jód. Femibion 1kyselina listová a metafolin je určený pre ženy plánujúce tehotenstvo až do 12. týždňa tehotenstva.

Zistiť viac

39,90

Femibion 2 30 cps + 30 tbl , , ,

Výživový doplnok Femibion 2 obsahuje unikátnu kombináciu kyseliny listovej, metafolínu a DHA (kyselina dokozahexaénová). Podporuje v tehotenstve zdravý vývoj plodu a v období dojčenia aj tvorbu materského mlieka, a tým prísun  vitamínov, jódu a dôležitých esenciálnych mastných kyselín – DHA dieťaťu. Femibion 2 sa užíva počas tehotenstva od 13. týždňa až do ukončenia dojčenia.

Zistiť viac
Vypredané!
Femibion 2 kyselina listová+metafolin 30 cps+30 tbl VÝHODNÉ BALENIE 2x60TBL , , , , ,

Výživový doplnok Femibion 2 kyselina listová+metafolin obsahuje unikátnu kombináciu kyseliny listovej, metafolínu a DHA. Podporuje v tehotenstve zdravý vývoj plodu a v období dojčenia aj tvorbu materského mlieka, Femibion 2 kyselina listová+metafolin sa užíva počas tehotenstva od 13. týždňa až do ukončenia dojčenia.

Zistiť viac

39,99

Jamieson Kyselina listová 1000 µg 100 tbl. , , , ,

Jamieson Kyselina listová sa odporúča ženám počas tehotenstva, najmä v 1. trimestri, ale aj pred počatím a ženám v plodnom veku plánujúcim otehotnieť. Jamieson Kyselina listová obsahuje až 1000 mcg kyseliny listovej.

Zistiť viac
Jamieson Prenatal multivitamín 100 tbl ,

Multivitamínový výživový doplnok Jamieson Prenatal multivitamín pre tehotné a dojčiace ženy obsahuje vitamíny, minerály a výživné látky. Tehotenstvo sprevádzajú fyzické a mentálne zmeny v tele matky, s ktorými súvisia zvýšené požiadavky na určité zložky výživy. Jamieson Prenatal multivitamín je určený pre dospelých.

Zistiť viac
Vypredané!
Jamieson Prenatal s Omega-3 DHA multivitamín 30 cps + 30 tbl , , ,

Výživový doplnok Jamieson Prenatal s Omega-3 je multivitamínový doplnok pre tehotné a dojčiace ženy, ktorý obsahuje dôležité vitamíny, minerály a výživné látky odporúčané v tehotenstve. Jamieson Prenatal s Omega-3-esenciálnou mastnou kyselinou prispieva k správnemu vývoju zraku dojčiat do veku 12 mesiacov.

Zistiť viac

18,76

Magne B6 50 tbl , , , ,

MAGNE B6 je liek obsahujúci dobre vstrebateľné magnézium viazané v organickej forme. Vhodné pre deti od 6 rokov a dospelých.

Zistiť viac
Walmark Vápnik-Horčík-Zinok AQUAMIN 30 tbl , , , , ,

Walmark Vápnik-Horčík-Zinok AQUAMIN je výživový doplnok obsahujúci minerály a výťažky z morských rias. Walmark Vápnik-Horčík-Zinok AQUAMIN pomáha udržiavať zdravé kosti a zuby, má blahodarný účinok na správnu činnosť nervov a svalov, napomáha prirodzenej funkcii srdcového svalu a posilňuje imunitný systém.

Zistiť viac