Pre seniorov

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len také produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Obsah vitamínov a minerálov
Tu si môžete zvoliť, aké vitamíny a minerály by mal obsahovať Vami hľadaný produkt. Pri výbere viacerých možností Vám zobrazíme len také produkty, ktoré obsahujú všetky zvolené látky.
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
GS Extra Strong Multivitamin 50+ 90+30 tbl ,

  GS Extra Strong Multivitamín 50+ je multivitamín špeciálne prispôsobený pre osoby staršie päťdesiat rokov. GS Extra Strong Multivitamín 50+ obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie dôležité látky potrebné pre aktívne starnutie.

  Zistiť viac
  Hemoplus + Kyselina listová 50+10 kapsúl , , , , ,

   Výživový doplnok Hemoplus + Kyselina listová obsahuje zložky bohaté na prírodné vitamíny a minerály, najmä hrozno, bazu čiernu, ostružinu a ďalšie. Vďaka obsahu vitamínov B2, B6, B9 a B12 prispieva k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu a vďaka obsahu železa prispieva k prenosu kyslíka. Prípravok je vhodný i na bezlepkovú diétu, u dospelých a deti od 3 rokov.

   Zistiť viac
   Jamieson Baby-D Vitamín D3 400 IU kvapky 11,7 ml , , , ,

    Jamieson Baby-D Vitamín D3 je výživový doplnok, ktorý obsahuje vitamín D3 vo forme kvapiek. Jamieson Baby-D Vitamín D3 tak pomáha zabezpečiť správny rast a vývoj kostí dieťaťa. Jamieson Baby-D Vitamín D3 je vhodný pre dospelých a deti od dojčenského veku.

    Zistiť viac
    Jamieson Vita-Vim Adult 50+ 90 tbl ,

     Jamieson Vita-Vim Adult 50+ je výživový doplnok, ktorý obsahuje zmes vitamínov, minerálov a živín pre ľudí od 50 rokov. Jamieson Vita-Vim Adult 50+ pomáha udržať vitalitu, duševnú rovnováhu, chrániť pred oxidačným stresom a mnohé ďalšie.

     Zistiť viac
     Magne B6 50 tbl , , , ,

      MAGNE B6 je liek obsahujúci dobre vstrebateľné magnézium viazané v organickej forme. Vhodné pre deti od 6 rokov a dospelých.

      Zistiť viac
      Pharmaton Geriavit

      13,0029,50

      Pharmaton Geriavit , ,

      Liek Pharmaton Geriavit obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky v množstvách zodpovedajúcich odporúčaným denným dávkam a štandardizovaný extrakt  ženšenu G115 Pharmaton. Používa sa pri stavoch vyčerpanosti a poruchách z nedostatku vitamínov a minerálov, pri nedostatočnej výžive.  Pharmaton Geriavit je určený od 12 rokov.

      Zistiť viac

      13,0029,50

      Quantum Pro senior 50+30 tbl ,

       Komplexný multivitamínový a minerálny prípravok Quantum Pro senior je určený generácii vo veku nad 50 rokov.Quantum Pro senior je zmes 13 vitamínov a 11 minerálov,extraktu zo zeleného čaju a extraktu z červeného hrozna v 1 tablete a dennej odporúčanej dávke.

       Zistiť viac
       Walmark Spektrum 50+ 2+1 ZDARMA ,

        Spektrum 50+ Walmark je výživový doplnok so ženšenom pre pozitívnu životnú silu. Spektrum 50+ Walmark prispieva k normálnemu duševnému stavu a výkonnosti, ženšen prispieva k normálnemu kognitívnemu výkonu a vitamíny a minerály pomáhajú podporovať imunitný systém.

        Zistiť viac