Pre dospelých

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len také produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Obsah vitamínov a minerálov
Tu si môžete zvoliť, aké vitamíny a minerály by mal obsahovať Vami hľadaný produkt. Pri výbere viacerých možností Vám zobrazíme len také produkty, ktoré obsahujú všetky zvolené látky.
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
B-Komplex forte plus Generica 20 tbl eff. ,

  Výživový doplnok B-Komplex forte plus je polyvitamínový prípravok s príjemnou broskyňovou príchuťou a s náhradnými sladidlami.B-Komplex forte plus je unikátna kombinácia vitamínov skupiny B, zinku a zvýšenej dávky vitamínu C.

  Zistiť viac
  B-Komplex kvapky Generica 30 ml , ,

   Výživový doplnok B-Komplex kvapky Generica obsahujú všetkých 8 esenciálnych vitamínov skupiny B vrátane kyseliny listovej a vitamínu B12.Užívanie produktov obsahujúcich xylitol namiesto cukru prispieva k udržaniu mineralizácie zubov .B-komplex kvapky Generica je možné užívať aj dlhodobo bez rizika predávkovania.

   Zistiť viac
   B-Komplex mitte Generica 50 cps ,

    Výživový doplnok B-Komplex mitte je komplex základných vitamínov skupiny B v malých kapsliach, ktoré sa ľahko prehĺtajú.B-Komplex mitte obsahuje tiamín-vitamín B1,riboflavín- vitamín B2, pyridoxín-vitamín B6,kyselina pantoténová-vitamín B5,niacín-vitamín B3.

    Zistiť viac
    Calcium 600+D3 Generica 30 tbl , , ,

     Výživový doplnok Calcium 600+D3 sú osvedčenou kombináciou na udržanie zdravých kostí.Calcium 600+D3 napomáha k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov,k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie.

     Zistiť viac
     Caltrate PLUS 30 tbl , , ,

      Caltrate PLUS je kombinovaný liek, ktorý obsahuje vápnik, vitamín D a dôležité minerály. Caltrate PLUS upravuje nedostatok vápnika, zvyšuje hustotu kostí a pôsobí ako prevencia proti osteoporóze.

      Zistiť viac
      Celaskon Horúci nápoj 14 vreciek ,

       Celaskon Horúci nápoj je výživový doplnok, ktorý obsahuje vitamín C a zinok. Celaskon Horúci nápoj tak pomáha udržať funkčný imunitný systém.

       Zistiť viac
       CEM-M Gummies pre dospelých IMUNITA 60 ks ,

        CEM-M Gummies pre dospelých IMUNITA je voľnopredajný výživový doplnok pre dospelých. CEM-M Gummies pre dospelých IMUNITA obsahuje hlavné minerály a vitamíny a extrakt z Echinacey pre posilnenie imunity.

        Zistiť viac
        CEM-M pre dospelých IMUNITA

        14,0517,50

        CEM-M pre dospelých IMUNITA ,

         CEM-M pre dospelých IMUNITA je voľnopredajný výživový doplnok pre dospelých. CEM-M pre dospelých IMUNITA obsahuje hlavné minerály a vitamíny, bekaglukán a extrakt z Echinacey pre posilnenie imunity.

         Zistiť viac

         14,0517,50

         Edenpharma Vitamín D3 + K2

         8,8516,78

         Edenpharma Vitamín D3 + K2 ,

          VITAMIN K2 prispieva k udržaniu zdravých kostí, k správnej zrážanlivosti krvi, zaisťuje pohyb vápnika v organizme, podporuje ukladanie vápnika v kostiach a zuboch a napomáha odstraňovať vápnik z miest ako sú cievy.

          VITAMIN D3 prispieva: k normálnej hladine vápnika v krvi, vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu, k udržaniu zdravých zubovsprávneho fungovania svalov, a imunitného systému.

          Zistiť viac

          8,8516,78

          Edenpharma Železo Plus Vitamín C 30tbl ,

           Železo je nevyhnutnou súčasťou hemoglobínu, zložky červených krviniek prenášajúce kyslík k bunkám. Je zvlášť potrebné v tehotenstve, u žien so silným menštruačným krvácaním. Kyselina listová pomáha udržiavať dobrý zdravotný stav, je potrebná aj pre tvorbu červených krviniek a bunkové delenie. Dostatočný príjem kyseliny listovej je dôležitý najmä v čase tehotenstva.

           Zistiť viac
           Edenpharma Zinok + Selén 100 tbl ,

            Produkt  Zinok + Selén prispieva k udržaniu dobrého zraku, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k udržaniu zdravej pokožky.

            Zistiť viac
            Extra STRONG Multivitamín 60 + 30 tbl GS ,

             Výživový doplnok Extra STRONG Multivitamín GS obsahuje látky, ktoré pomáhajú pri celkovom oslabení organizmu, dodávajú telu potrebné vitamíny a minerály.Výživový doplnok Extra STRONG Multivitamín GS pomáha pri športe, redukčných diétach, pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe a znižujú únavu a vyčerpanie.

             Zistiť viac