Pre deti

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len také produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Obsah vitamínov a minerálov
Tu si môžete zvoliť, aké vitamíny a minerály by mal obsahovať Vami hľadaný produkt. Pri výbere viacerých možností Vám zobrazíme len také produkty, ktoré obsahujú všetky zvolené látky.
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
B-Komplex kvapky Generica 30 ml , ,

  Výživový doplnok B-Komplex kvapky Generica obsahujú všetkých 8 esenciálnych vitamínov skupiny B vrátane kyseliny listovej a vitamínu B12.Užívanie produktov obsahujúcich xylitol namiesto cukru prispieva k udržaniu mineralizácie zubov .B-komplex kvapky Generica je možné užívať aj dlhodobo bez rizika predávkovania.

  Zistiť viac
  Generica B – Komplex forte 100 tabliet , ,

   Výživový doplnok B-komplex forte obsahuje všetkých 8 esenciálnych vitamínov skupiny B vrátane kyseliny listovej a vitamínu B12. Prípravok B-komplex forte je vhodný pre deti od 3 rokov.

   Zistiť viac
   Generica Pro-Osteo Plus 30 tbl , , , ,

    Generica Pro-Osteo Plus je výživový doplnok, ktorý obsahuje vápnik, vitamín D3 a vitamín K2. Generica Pro-Osteo Plus je rozpustný granulát vhodný pre deti od 3 rokov.

    Zistiť viac
    Generica Pro-Osteo Plus 30 vrecúšok , , , ,

     Generica Pro-Osteo Plus je výživový doplnok, ktorý obsahuje vápnik, vitamín D3 a vitamín K2. Generica Pro-Osteo Plus je rozpustný granulát vhodný pre deti od 3 rokov.

     Zistiť viac
     Hemoplus + Kyselina listová 50+10 kapsúl , , , , ,

      Výživový doplnok Hemoplus + Kyselina listová obsahuje zložky bohaté na prírodné vitamíny a minerály, najmä hrozno, bazu čiernu, ostružinu a ďalšie. Vďaka obsahu vitamínov B2, B6, B9 a B12 prispieva k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu a vďaka obsahu železa prispieva k prenosu kyslíka. Prípravok je vhodný i na bezlepkovú diétu, u dospelých a deti od 3 rokov.

      Zistiť viac
      Jamieson Baby-D Vitamín D3 400 IU kvapky 11,7 ml , , , ,

       Jamieson Baby-D Vitamín D3 je výživový doplnok, ktorý obsahuje vitamín D3 vo forme kvapiek. Jamieson Baby-D Vitamín D3 tak pomáha zabezpečiť správny rast a vývoj kostí dieťaťa. Jamieson Baby-D Vitamín D3 je vhodný pre dospelých a deti od dojčenského veku.

       Zistiť viac
       Jamieson Omega-3 Kids Gummies želatínové pastilky 60 past , , ,

        Výživový doplnok Jamieson Omega-3 Kids Gummies sú želatínové pastilky v tvare rybičiek s prírodnou príchuťou tropického ovocia získané z rýb čistých morí, bez aspartámu, konzervantov chemických farbív a príchutí. Jamieson Omega-3 Kids Gummies obsahujú omega-3 esenciálne mastné kyseliny, DHA-kyselina dokozahexaénová a EPA-kyselina eikozapentaénová.

        Zistiť viac
        Jamieson Vita-Vim Kids Gummies želatínové pastilky pre deti 60 past ,

         Výživový doplnok Jamieson Vita-Vim Kids Gummies je multivitamínový komplex s obsahom vitamínu D pre zdravý rast a vývoj detského organizmu – vývoj kostí, zúbkov a postupné zvyšovanie imunity.Jamieson Vita-Vim Kids Gummies chutné želatínové pastilky v tvare zvieratiek s tromi príchuťami – citrón, čerešňa a pomaranč.

         Zistiť viac
         Jamieson Vitamín D3 Kids 400 IU tablety na cmúľanie s príchuťou jahody 100 tbl , ,

          Jamieson Vitamín D3 Kidsdetské cmúľacie pastilky s chutnou jahodovou príchuťou v tvare medvedíka pandy. Jamieson Vitamín D3 Kids pomáha zabezpečiť správny rast a vývoj kostí.

          Zistiť viac
          Kalciový sirup Doktor ČOKO 150 ml , , , ,

           Kalciový sirup Doktor ČOKO je výživový doplnok pre dospelých, mladistvých a deti od 3 rokov. Kalciový sirup Doktor ČOKO obsahuje vápnik, vitamín D3 a vitamín C potrebný pre deti a navyše má príjemnú čokoládovú príchuť.

           Zistiť viac
           Magne B6 50 tbl , , , ,

            MAGNE B6 je liek obsahujúci dobre vstrebateľné magnézium viazané v organickej forme. Vhodné pre deti od 6 rokov a dospelých.

            Zistiť viac
            Revital The Simpsons kufrík Bart 50 želé + 60 tbl ,

             Revital The Simpsons kufrík Bart je voľnopredajný multivitamín pre deti. Revital The Simpsons kufrík Bart obsahuje multivitamíny vo forme želé s ovocnou príchuťou a kolostrum cmúľacie tablety s ovocnou príchuťou.

             Kufrík obsahuje 1 balenie The Simpsons Multivitamín želé + 1 balenie The Simpsons Multivitamín + kolostrum.

             Zistiť viac