Jednozložkové

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Acerohip Trio Vitamín C 500mg ,

  Acerohip Trio Vitamín C 500mg výživový doplnok

  Zistiť viac
  Additiva Vitamin C Blutorange šumivé tablety 20 tbl ,

   Výživový doplnok Vitamin C Blutorange obsahuje v každej šumivej tablete 1000 mg kyseliny askorbovej (vitamínu C)Vitamin C Blutorange tak pomáha zvýšiť odolnosť organizmu a nahradiť zvýšenú potrebu vitamínu C.

   Zistiť viac
   Additiva Vitamin C Zitrone šumivé tablety 20 tbl ,

    Výživový doplnok Vitamin C Zitrone obsahuje v každej šumivej tablete 1000 mg kyseliny askorbovej (vitamínu C)Vitamin C Zitrone tak pomáha zvýšiť odolnosť organizmu a nahradiť zvýšenú potrebu vitamínu C.

    Zistiť viac
    Beta karotén Walmark 6 mg 100 + 30 cps , , ,

     Beta karotén Walmark 6 mg je výživový doplnok, ktorý predstavuje zdroj vitamínu A. Beta karotén Walmark 6 mg tak má pozitívny vplyv na zdravie pokožky, prispieva k udržaniu zdravého zraku a k normálnej funkcii imunitného systému. 

     Zistiť viac
     Betakarotén Generica 60 cps , , ,

      Výživový doplnok Betakarotén sa v organizme premení na vitamín A.Betakarotén v organizme prispieva k zachovaniu zdravých slizníc,k udržaniu zdravej pokožky,k udržaniu dobrého zrakuk správnemu fungovaniu imunitného systému.

      Zistiť viac
      Biotín Walmark 300 mcg 100 tbl ,

       Biotín Walmark je výživový doplnok, ktorý má pozitívny vplyv na zdravie pokožkyBiotín Walmark tiež prispieva k zachovaniu zdravých vlasov a udržaniu zdravej pokožky.

       Zistiť viac
       Calcium 500 forte Generica 20 tbl eff. ,

        Minerálny prípravok Calcium 500 forte je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov,prispieva aj k normálnemu fungovaniu svalov.Calcium 500 forte prispieva k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov,k správnej látkové výmene dôležitej pre tvorbu energie.

        Zistiť viac
        Calcium Chloratum – TEVA 100 ml , , , ,

         Calcium chloratum je liek, ktorý dopĺňa telu vápnik. Okrem liečby nedostatku vápnika je dobrý ako podporná liečba pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest.

         Zistiť viac
         Cebion kvapky 30 ml , ,

          Cebion je výživový doplnok s obsahom vitamínu C v kvapkách, určený pre dojčatá a malé deti. Užíva sa na prevenciu prejavov nedostatku vitamínu C, pri nachladnutí a infekčných ochoreniach a v rekonvalescencii.

           

          Zistiť viac
          Celaskon 100 mg 40 tbl ,

           Celaskon tablety 100 mg obsahuje 100 mg vitamínu C v jednej tablete. Vitamín C je dôležitý pri rôznych enzymatických procesoch, a jeho zvýšená potreba je najmä počas dospievania, fyzickej a psychickej záťaži, počas ochorenia, u fajčiarov. Vitamín C si ľudské telo nevie syntetizovať, preto je odkázaný na jeho príjem zo stravy.

           Zistiť viac
           Celaskon 250mg 30tbl ,

            Celaskon tablety 250 mg obsahuje 250 mg vitamínu C  v jednej tablete.Vitamín C je dôležitý pri rôznych enzymatických procesoch, a jeho zvýšená potreba je najmä počas dospievania, fyzickej a psychickej záťaži, počas ochorenia, u fajčiarov. Vitamín C si ľudské telo nevie syntetizovať, preto je odkázaný na jeho príjem zo stravy.

            Zistiť viac
            Celaskon 500 mg červený pomaranč 10 tbl eff ,

             Celaskon 500 mg červený pomaranč sa užíva na posilnenie odolnosti organizmu pri infekčných ochoreniach ako je chrípka a nachladnutie. Užívanie lieku Celaskon 500 mg červený pomaranč zmierňuje a skracuje príznaky chrípky a nachladnutia.

             Zistiť viac