Vitamíny a minerály

Napriek stúpajúcemu trendu zdravej výživy sa nám nie vždy podarí zabezpečiť si stravu so všetkými vitamínmi a minerálmi, ktoré telo potrebuje. Ponúkame Vám preto doplnky stravy, ktoré zohľadňujú vek, prípadne špeciálne požiadavky pri zvýšenej záťaži organizmu (šport, stres, tehotenstvo). Určite u nás nájdete ten správny.

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len také produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Obsah vitamínov a minerálov
Tu si môžete zvoliť, aké vitamíny a minerály by mal obsahovať Vami hľadaný produkt. Pri výbere viacerých možností Vám zobrazíme len také produkty, ktoré obsahujú všetky zvolené látky.
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
B-Komplex forte plus Generica 20 tbl eff. ,

  Výživový doplnok B-Komplex forte plus je polyvitamínový prípravok s príjemnou broskyňovou príchuťou a s náhradnými sladidlami.B-Komplex forte plus je unikátna kombinácia vitamínov skupiny B, zinku a zvýšenej dávky vitamínu C.

  Zistiť viac
  B-Komplex kvapky Generica 30 ml , ,

   Výživový doplnok B-Komplex kvapky Generica obsahujú všetkých 8 esenciálnych vitamínov skupiny B vrátane kyseliny listovej a vitamínu B12.Užívanie produktov obsahujúcich xylitol namiesto cukru prispieva k udržaniu mineralizácie zubov .B-komplex kvapky Generica je možné užívať aj dlhodobo bez rizika predávkovania.

   Zistiť viac
   B-Komplex mitte Generica 50 cps ,

    Výživový doplnok B-Komplex mitte je komplex základných vitamínov skupiny B v malých kapsliach, ktoré sa ľahko prehĺtajú.B-Komplex mitte obsahuje tiamín-vitamín B1,riboflavín- vitamín B2, pyridoxín-vitamín B6,kyselina pantoténová-vitamín B5,niacín-vitamín B3.

    Zistiť viac
    Betakarotén Generica 60 cps , , ,

     Výživový doplnok Betakarotén sa v organizme premení na vitamín A.Betakarotén v organizme prispieva k zachovaniu zdravých slizníc,k udržaniu zdravej pokožky,k udržaniu dobrého zrakuk správnemu fungovaniu imunitného systému.

     Zistiť viac
     Calcium 500 forte Generica 20 tbl eff. ,

      Minerálny prípravok Calcium 500 forte je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov,prispieva aj k normálnemu fungovaniu svalov.Calcium 500 forte prispieva k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov,k správnej látkové výmene dôležitej pre tvorbu energie.

      Zistiť viac
      Calcium 600+D3 Generica 30 tbl , , ,

       Výživový doplnok Calcium 600+D3 sú osvedčenou kombináciou na udržanie zdravých kostí.Calcium 600+D3 napomáha k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov,k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie.

       Zistiť viac
       Calcium Chloratum – TEVA 100 ml , , , ,

        Calcium chloratum je liek, ktorý dopĺňa telu vápnik. Okrem liečby nedostatku vápnika je dobrý ako podporná liečba pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest.

        Zistiť viac
        Caltrate PLUS 30 tbl , , ,

         Caltrate PLUS je kombinovaný liek, ktorý obsahuje vápnik, vitamín D a dôležité minerály. Caltrate PLUS upravuje nedostatok vápnika, zvyšuje hustotu kostí a pôsobí ako prevencia proti osteoporóze.

         Zistiť viac
         Celaskon Horúci nápoj 14 vreciek ,

          Celaskon Horúci nápoj je výživový doplnok, ktorý obsahuje vitamín C a zinok. Celaskon Horúci nápoj tak pomáha udržať funkčný imunitný systém.

          Zistiť viac
          CEM-M Gummies pre dospelých IMUNITA 60 ks ,

           CEM-M Gummies pre dospelých IMUNITA je voľnopredajný výživový doplnok pre dospelých. CEM-M Gummies pre dospelých IMUNITA obsahuje hlavné minerály a vitamíny a extrakt z Echinacey pre posilnenie imunity.

           Zistiť viac
           CEM-M pre dospelých IMUNITA

           14,0517,50

           CEM-M pre dospelých IMUNITA ,

            CEM-M pre dospelých IMUNITA je voľnopredajný výživový doplnok pre dospelých. CEM-M pre dospelých IMUNITA obsahuje hlavné minerály a vitamíny, bekaglukán a extrakt z Echinacey pre posilnenie imunity.

            Zistiť viac

            14,0517,50

            Edenpharma Vitamín D3 + K2

            8,8516,78

            Edenpharma Vitamín D3 + K2 ,

             VITAMIN K2 prispieva k udržaniu zdravých kostí, k správnej zrážanlivosti krvi, zaisťuje pohyb vápnika v organizme, podporuje ukladanie vápnika v kostiach a zuboch a napomáha odstraňovať vápnik z miest ako sú cievy.

             VITAMIN D3 prispieva: k normálnej hladine vápnika v krvi, vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu, k udržaniu zdravých zubovsprávneho fungovania svalov, a imunitného systému.

             Zistiť viac

             8,8516,78