Vitamíny a minerály

Napriek stúpajúcemu trendu zdravej výživy sa nám nie vždy podarí zabezpečiť si stravu so všetkými vitamínmi a minerálmi, ktoré telo potrebuje. Ponúkame Vám preto doplnky stravy, ktoré zohľadňujú vek, prípadne špeciálne požiadavky pri zvýšenej záťaži organizmu (šport, stres, tehotenstvo). Určite u nás nájdete ten správny.

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
ArkoBiotics multivitamín Adult 7x10ml , , , , ,

  ArkoBiotics multivitamín Adult je výživový doplnok, ktorý obsahuje komplexné zloženie vitamínov pre deti od 12 rokov a dospelých s pomarančovou príchuťou.

  Zistiť viac
  ArkoBiotics multivitamín Junior 5x7ml , , , , ,

   ArkoBiotics multivitamín Junior je výživový doplnok, ktorý obsahuje komplexné zloženie vitamínov pre deti od 6 rokov s pomarančovou príchuťou.

   Zistiť viac
   B – Komplex forte Generica 20 tabliet , , ,

    Výživový doplnok B-komplex forte Generica obsahuje všetkých 8 esenciálnych vitamínov skupiny B vrátane kyseliny listovej a vitamínu B12. Prípravok je vhodný pre deti od 3 rokov.

    Zistiť viac
    B-komplex forte 20 drg , , ,

     Výživový doplnok B-komplex forte je zdrojom vitamínov B1, B2, B6, niacínu a kyseliny pantoténovej. Používa sa u dospelých a u detí od 12 rokov .

     Zistiť viac
     B-Komplex forte plus Generica 20 tbl eff. ,

      Výživový doplnok B-Komplex forte plus je polyvitamínový prípravok s príjemnou broskyňovou príchuťou a s náhradnými sladidlami.B-Komplex forte plus je unikátna kombinácia vitamínov skupiny B, zinku a zvýšenej dávky vitamínu C.

      Zistiť viac
      B-Komplex kvapky Generica 30 ml , ,

       Výživový doplnok B-Komplex kvapky Generica obsahujú všetkých 8 esenciálnych vitamínov skupiny B vrátane kyseliny listovej a vitamínu B12.Užívanie produktov obsahujúcich xylitol namiesto cukru prispieva k udržaniu mineralizácie zubov .B-komplex kvapky Generica je možné užívať aj dlhodobo bez rizika predávkovania.

       Zistiť viac
       B-Komplex mitte Generica 50 cps ,

        Výživový doplnok B-Komplex mitte je komplex základných vitamínov skupiny B v malých kapsliach, ktoré sa ľahko prehĺtajú.B-Komplex mitte obsahuje tiamín-vitamín B1,riboflavín- vitamín B2, pyridoxín-vitamín B6,kyselina pantoténová-vitamín B5,niacín-vitamín B3.

        Zistiť viac
        B-komplex Zentiva 100 drg , , ,

         Výživový doplnok B-komplex Zentiva je zdrojom vitamínov B1, B2, B6, niacínu a kyseliny pantoténovej. Používa sa u dospelých a u detí od 3 rokov .

         Zistiť viac
         B-komplex Zentiva 30 drg , , ,

          Výživový doplnok B-komplex Zentiva je zdrojom vitamínov B1, B2, B6, niacínu a kyseliny pantoténovej. Používa sa u dospelých a u detí od 3 rokov .

          Zistiť viac
          B-komplex Zentiva forte 100 drg , , ,

           Výživový doplnok B-komplex Zentiva forte je zdrojom vitamínov B1, B2, B6, niacínu a kyseliny pantoténovej. Používa sa u dospelých a u detí od 12 rokov .

           Zistiť viac
           Betakarotén Generica 60 cps , , ,

            Výživový doplnok Betakarotén sa v organizme premení na vitamín A.Betakarotén v organizme prispieva k zachovaniu zdravých slizníc,k udržaniu zdravej pokožky,k udržaniu dobrého zrakuk správnemu fungovaniu imunitného systému.

            Zistiť viac
            Calcium 500 forte Generica 20 tbl eff. ,

             Minerálny prípravok Calcium 500 forte je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov,prispieva aj k normálnemu fungovaniu svalov.Calcium 500 forte prispieva k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov,k správnej látkové výmene dôležitej pre tvorbu energie.

             Zistiť viac