Vlasy

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
ALPECIN Double Effect šampón 200 ml ,

ALPECIN Double Effect šampón proti lupinám a vypadávaniu vlasov. ALPECIN Double Effect šampón jemne odstraňuje lupiny a má protizápalový účinok.

Zistiť viac
ALPECIN Energizer Liquid tonikum 200 ml ,

ALPECIN Energizer Liquid tonikum posilňuje vlasy priamo pri korienkoch, zvyšuje ich produktivitu a zabraňuje vypadávaniu vlasov.

Zistiť viac
ALPECIN Kofeínový šampón 200 ml ,

Alpecin Kofeínový šampón posilňuje korienky, stimuluje vlasový rast a zabraňuje ďalšiemu plešateniu. Alpecin Kofeínový šampón zastavte postupnú stratu vlasov.

Zistiť viac
ALPECIN Sport kofeínový šampón CTX 250 ml ,

ALPECIN Sport kofeínový šampón CTX je vhodný pre fyzicky aktívnych mužov. ALPECIN Sport kofeínový šampón CTX podporuje rast silných vlasov a môže zabrániť vypadávaniu vlasov

Zistiť viac
Alpecin Tuning šampón 200 ml ,

Alpecin Tuning šampón je kofeínový šampón na prvé sivé vlasy stlmí nápadnosť prvých šedín a dotónuje vlasy do prirodzeného odtieňa.

Zistiť viac
BABÉ VLASY Extra jemný šampón 250 ml , , ,

BABÉ VLASY Extra jemný šampón je kozmetický prípravok na vlasy na každodenné použitieBABÉ VLASY Extra jemný šampón šetrne čistí vlasy a je vhodný pre všetky typy vlasov.

Zistiť viac
BABÉ VLASY Lotion proti vypadávaniu vlasov 125 ml , , ,

BABÉ VLASY Lotion proti vypadávaniu vlasov je kozmetický prípravok na každodenné použitieBABÉ VLASY Lotion proti vypadávaniu vlasov ošetruje tenké, lámavé a poškodené vlasy a minimalizuje vypadávanie vlasov.

Zistiť viac
BABÉ VLASY Šampón na mastné vlasy 250 ml , , ,

BABÉ VLASY Šampón na mastné vlasy je kozmetický prípravok na každodenné použitieBABÉ VLASY Šampón na mastné vlasy šetrne čistí vlasy, reguluje kožný maz a znižuje svrbenie pokožky hlavy.

Zistiť viac
BABÉ VLASY Šampón proti lupinám na mastné vlasy 250 ml , , ,

BABÉ VLASY Šampón proti lupinám na mastné vlasy je kozmetický prípravok proti lupinám na každodenné použitieBABÉ VLASY Šampón proti lupinám na mastné vlasy šetrne čistí vlasy, reguluje kožný maz a znižuje svrbenie pokožky hlavy.

Zistiť viac
BABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov 250 ml , , ,

BABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov je kozmetický prípravok na každodenné použitieBABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov ošetruje tenké, lámavé a poškodené vlasy a minimalizuje vypadávanie vlasov.

Zistiť viac
Bioaquanol H 250 ml ,

Bioaquanol H pre ľudí, ktorí majú problémy s nadmerným vypadávaním vlasov a tvorbou lupín. Bioaquanol H regulátor vlasového rastu.

Zistiť viac
Bioaquanol H 55 ml ,

Bioaquanol H pre ľudí, ktorí majú problémy s nadmerným vypadávaním vlasov a tvorbou lupín. Bioaquanol H regulátor vlasového rastu

Zistiť viac