Vlasy

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
ALPECIN Double Effect šampón 200 ml ,

  ALPECIN Double Effect šampón proti lupinám a vypadávaniu vlasov. ALPECIN Double Effect šampón jemne odstraňuje lupiny a má protizápalový účinok.

  Zistiť viac
  ALPECIN Sport kofeínový šampón CTX 250 ml ,

   ALPECIN Sport kofeínový šampón CTX je vhodný pre fyzicky aktívnych mužov. ALPECIN Sport kofeínový šampón CTX podporuje rast silných vlasov a môže zabrániť vypadávaniu vlasov

   Zistiť viac
   Alpecin Tuning šampón 200 ml ,

    Alpecin Tuning šampón je kofeínový šampón na prvé sivé vlasy stlmí nápadnosť prvých šedín a dotónuje vlasy do prirodzeného odtieňa.

    Zistiť viac
    BABÉ VLASY Extra jemný šampón 250 ml , , ,

     BABÉ VLASY Extra jemný šampón je kozmetický prípravok na vlasy na každodenné použitieBABÉ VLASY Extra jemný šampón šetrne čistí vlasy a je vhodný pre všetky typy vlasov.

     Zistiť viac
     BABÉ VLASY Lotion proti vypadávaniu vlasov 125 ml , , ,

      BABÉ VLASY Lotion proti vypadávaniu vlasov je kozmetický prípravok na každodenné použitieBABÉ VLASY Lotion proti vypadávaniu vlasov ošetruje tenké, lámavé a poškodené vlasy a minimalizuje vypadávanie vlasov.

      Zistiť viac
      BABÉ VLASY Šampón na mastné vlasy 250 ml , , ,

       BABÉ VLASY Šampón na mastné vlasy je kozmetický prípravok na každodenné použitieBABÉ VLASY Šampón na mastné vlasy šetrne čistí vlasy, reguluje kožný maz a znižuje svrbenie pokožky hlavy.

       Zistiť viac
       BABÉ VLASY Šampón proti lupinám na mastné vlasy 250 ml , , ,

        BABÉ VLASY Šampón proti lupinám na mastné vlasy je kozmetický prípravok proti lupinám na každodenné použitieBABÉ VLASY Šampón proti lupinám na mastné vlasy šetrne čistí vlasy, reguluje kožný maz a znižuje svrbenie pokožky hlavy.

        Zistiť viac
        BABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov 250 ml , , ,

         BABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov je kozmetický prípravok na každodenné použitieBABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov ošetruje tenké, lámavé a poškodené vlasy a minimalizuje vypadávanie vlasov.

         Zistiť viac
         Bioaquanol šampón 250 ml ,

          Bioaquanol šampón podporuje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke, hydratuje pokožku a vlasy. Bioaquanol šampón zmierňuje svrbenie pokožky, posilňuje vlasy a zvyšuje ich jemnosť a lesk.

          Zistiť viac
          Cannaderm Capillus šampón na seboreu 150 ml ,

           Cannaderm Capillus šampón pomáha eliminovať prejavy seboroickej dermatitídy na pokožke hlavy. Cannaderm Capillus šampón pomáha obmedziť tvorbu kvasiniek a tvorbu lupín.

           Zistiť viac
           Cannaderm Capillus šampón proti lupinám 150 ml ,

            Cannaderm Capillus šampón proti lupinám zmierňuje svrbenie a podráždenie vlasovej pokožky. Cannaderm Capillus šampón proti lupinám pôsobí okamžite proti príčinám vzniku lupín.

            Zistiť viac
            Capillan QS vlasový aktivátor 200 ml ,

             Capillan vlasový aktivátor na regeneráciu vlasov a vlasovej pokožky. Capillan vlasový aktivátor silno stimulujúce a posilňujúce účinky.

             Zistiť viac