Vlasy

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
BABÉ VLASY Extra jemný šampón 250 ml , , , .

  BABÉ VLASY Extra jemný šampón je kozmetický prípravok na vlasy na každodenné použitieBABÉ VLASY Extra jemný šampón šetrne čistí vlasy a je vhodný pre všetky typy vlasov.

  Zistiť viac
  BABÉ VLASY Lotion proti vypadávaniu vlasov 125 ml , , , .

   BABÉ VLASY Lotion proti vypadávaniu vlasov je kozmetický prípravok na každodenné použitieBABÉ VLASY Lotion proti vypadávaniu vlasov ošetruje tenké, lámavé a poškodené vlasy a minimalizuje vypadávanie vlasov.

   Zistiť viac
   BABÉ VLASY Šampón na mastné vlasy 250 ml , , , .

    BABÉ VLASY Šampón na mastné vlasy je kozmetický prípravok na každodenné použitieBABÉ VLASY Šampón na mastné vlasy šetrne čistí vlasy, reguluje kožný maz a znižuje svrbenie pokožky hlavy.

    Zistiť viac
    BABÉ VLASY Šampón proti lupinám na mastné vlasy 250 ml , , , .

     BABÉ VLASY Šampón proti lupinám na mastné vlasy je kozmetický prípravok proti lupinám na každodenné použitieBABÉ VLASY Šampón proti lupinám na mastné vlasy šetrne čistí vlasy, reguluje kožný maz a znižuje svrbenie pokožky hlavy.

     Zistiť viac
     BABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov 250 ml , , , .

      BABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov je kozmetický prípravok na každodenné použitieBABÉ VLASY Šampón proti vypadávaniu vlasov ošetruje tenké, lámavé a poškodené vlasy a minimalizuje vypadávanie vlasov.

      Zistiť viac
      Cannaderm Capillus šampón na seboreu 150 ml , .

       Cannaderm Capillus šampón pomáha eliminovať prejavy seboroickej dermatitídy na pokožke hlavy. Cannaderm Capillus šampón pomáha obmedziť tvorbu kvasiniek a tvorbu lupín.

       Zistiť viac
       Elimax šampón proti všiam a hnidám 100 ml , .

        Elimax šampón je účinný prostriedok proti všiam a hnidám s ochranným faktorom. Elimax šampón likviduje vši a hnidy a miminálne 3 dni chráni pred ich novým výskytom.

        Zistiť viac
        Elimax vlasová voda proti všiam a hnidám 100 ml , .

         Elimax vlasová voda je účinný prostriedok proti všiam a hnidám s ochranným faktorom. Elimax vlasová voda likviduje vši a hnidy a miminálne 3 dni chráni pred ich novým výskytom.

         Zistiť viac
         HairClinic 120 cps + elektrická masážna kefa , .

          HairClinic kapsulevitamíny na vlasy, ktoré obsahujú aj výťažky z bylín a aminokyseliny. Hair Clinic kapsule obsahujú biotín, ktorý prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov.

          Zistiť viac
          HairClinic Šampón 250 ml , .

           HairClinic Šampón obsahuje kombináciu účinných látok na posilnenie vlasov. HairClinic Šampón podporujú rast vlasov, pomáhajú redukovať vypadávanie vlasov a obnovujú pevnosť vlasov.

           Zistiť viac
           Kozí balzam na vlasy , .

            Balzam na vlasy s kozím mliekom pre ľahké rozčesávanie a vysoký lesk vlasov. Kozí balzam pomáha obnoviť narušené vlasy.

            Zistiť viac
            Kozia maska na vlasy regeneračná , .

             Kozia maska na vlasy s kozím mliekom pre ľahké rozčesávanie a vysoký lesk vlasovKozia maska na vlasy pomáha regenerovať narušené vlasy.

             Zistiť viac