Suchá pokožka rúk a chodidiel

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
BABÉ TELO Krém na nohy 100 ml , , ,

  BABÉ TELO Krém na nohy je výživný krém na suché a popraskané chodidlá a tiež suché pätyBABÉ TELO Krém na nohy obsahuje 10% urey a pomáha regenerovať suché a popraskané chodidlá a päty.

  Zistiť viac
  BABÉ TELO Krém na ruky 75 ml , , ,

   BABÉ TELO Krém na ruky je výživný krém na suché a popraskané rukyBABÉ TELO Krém na ruky obsahuje Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny a pomáha regenerovať pokožku.

   Zistiť viac
   Calcium pantothenicum krém Generica 30 g , ,

    Calcium pantothenicum krém je regeneračný krém,ktorý podporuje obnovu poškodenej pokožky,urýchľuje hojenie drobných poranení .Calcium pantothenicum krém je takisto vhodný na starostlivosť o suchú pokožku.

    Zistiť viac
    Calcium pantothenicum masť Generica 30 g , ,

     Calcium pantothenicum masť je určená pre starostlivosť o suchú a extrémne suchú pokožku pri kožných ochoreniach, ako sú ekzémy, psoriáza a kožné zápaly.Calcium pantothenicum masť regeneruje pokožku so sklonom k vzniku prasklín, šúpaniu sa a tvorbe šupín.

     Zistiť viac
     Kawar soľ z mŕtveho mora do kúpeľa 600 g ,

      Stopercentná prírodná a čistá Kawar soľ z Mŕtveho mora pochádza z najväčšieho zdroja minerálneho bohatstva sveta. Kawar soľ z Mŕtveho mora podporuje relaxáciu svalstva, priaznivo pôsobí pri kožných ochoreniach a inhalovaním podporuje liečbu zápalov dýchacích ciest.

      Zistiť viac
      Scholl Krém na popraskané päty s Keratínom 60 ml ,

       Scholl Krém na popraskané päty je kozmetický výrobok na hrubú a suchú popraskanú pokožku na pätách. Scholl Krém na popraskané päty obnovuje popraskanú pokožku na pätách.

       Zistiť viac
       Seni care krém na suchú a zrohovatenú pokožku (10% urea) 100 ml ,

        Seni care krém na suchú a zrohovatenú pokožku kozmetický prípravok na každodenné použitie na pokožku.Seni care krém na suchú a zrohovatenú pokožku účinne vyživuje, premasťuje a hydratuje zrohovatenú kožu na kolenách, nohách a lakťoch.

        Zistiť viac
        Ureagamma masť na starostlivosť o nohy 45 ml ,

         Ureagamma je masť s obsahom 10% urey určená na starostlivosť o nohy. Ureagamma ošetruje suchú a zhrubnutú pokožku nôh a je vhodná aj pri cukrovke.

         Zistiť viac