Suchá pokožka rúk a chodidiel

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
BABÉ TELO Krém na nohy 100 ml , , , .

  BABÉ TELO Krém na nohy je výživný krém na suché a popraskané chodidlá a tiež suché pätyBABÉ TELO Krém na nohy obsahuje 10% urey a pomáha regenerovať suché a popraskané chodidlá a päty.

  Zistiť viac
  BABÉ TELO Krém na ruky 75 ml , , , .

   BABÉ TELO Krém na ruky je výživný krém na suché a popraskané rukyBABÉ TELO Krém na ruky obsahuje Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny a pomáha regenerovať pokožku.

   Zistiť viac
   Calcium pantothenicum krém Generica 30 g , , .

    Calcium pantothenicum krém je regeneračný krém,ktorý podporuje obnovu poškodenej pokožky,urýchľuje hojenie drobných poranení .Calcium pantothenicum krém je takisto vhodný na starostlivosť o suchú pokožku.

    Zistiť viac
    Calcium pantothenicum masť Generica 30 g , , .

     Calcium pantothenicum masť je určená pre starostlivosť o suchú a extrémne suchú pokožku pri kožných ochoreniach, ako sú ekzémy, psoriáza a kožné zápaly.Calcium pantothenicum masť regeneruje pokožku so sklonom k vzniku prasklín, šúpaniu sa a tvorbe šupín.

     Zistiť viac
     Kawar soľ z mŕtveho mora do kúpeľa 600 g , .

      Stopercentná prírodná a čistá Kawar soľ z Mŕtveho mora pochádza z najväčšieho zdroja minerálneho bohatstva sveta. Kawar soľ z Mŕtveho mora podporuje relaxáciu svalstva, priaznivo pôsobí pri kožných ochoreniach a inhalovaním podporuje liečbu zápalov dýchacích ciest.

      Zistiť viac
      Ureagamma masť na starostlivosť o nohy 45 ml , .

       Ureagamma je masť s obsahom 10% urey určená na starostlivosť o nohy. Ureagamma ošetruje suchú a zhrubnutú pokožku nôh a je vhodná aj pri cukrovke.

       Zistiť viac