Suchá pokožka tela

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
BABÉ TELO Omega sprchový gél 500 ml , , , , .

  BABÉ TELO Omega sprchový gél je určené pre suchú až atopickú pokožku, ktorej sprievodné javy sú svrbenie kože, šupiny na koži, začervenanie kože. BABÉ TELO Omega sprchový gél obsahuje omega 3-6-9 mastné kyseliny a sójový olej.

  Zistiť viac
  BABÉ TELO Omega telové mlieko 200 ml , , , , .

   BABÉ TELO Omega telové mlieko je určené pre suchú až atopickú pokožku, ktorej sprievodné javy sú svrbenie kože, šupiny na koži, začervenanie kože. BABÉ TELO Omega telové mlieko obsahuje omega 3-6-9 mastné kyseliny a bambucké maslo.

   Zistiť viac
   BABÉ TELO Urea telové mlieko 500 ml , , , , .

    BABÉ TELO Urea telové mlieko je určené pre suchú až atopickú pokožku, ktorej sprievodné javy sú svrbenie kože, šupiny na koži, začervenanie kože. BABÉ TELO Urea telové mlieko obsahuje 10% urey, bambucké maslo, sójový olej a glycerín.

    Zistiť viac
    Vypredané!
    Bepanthen Sensiderm krém duopack 2x20g , , , , , .

     Bepanthen Sensiderm krém je voľnopredajný krém vhodný na každodenné použitie pre dospelých a deti (aj bábätká). Bepanthen Sensiderm krém pomáha zmierniť svrbenie pokožky, zmierniť ekzém a podráždenie pokožky (aj pri alergii).

     Zistiť viac

     9,80

     Calcium pantothenicum krém Generica 30 g , , .

      Calcium pantothenicum krém je regeneračný krém,ktorý podporuje obnovu poškodenej pokožky,urýchľuje hojenie drobných poranení .Calcium pantothenicum krém je takisto vhodný na starostlivosť o suchú pokožku.

      Zistiť viac
      Calcium pantothenicum masť Generica 30 g , , .

       Calcium pantothenicum masť je určená pre starostlivosť o suchú a extrémne suchú pokožku pri kožných ochoreniach, ako sú ekzémy, psoriáza a kožné zápaly.Calcium pantothenicum masť regeneruje pokožku so sklonom k vzniku prasklín, šúpaniu sa a tvorbe šupín.

       Zistiť viac
       Vypredané!
       Erevit sensitive dermálna emulzia 150 ml 1+1 ZDARMA , , .

        Erevit sensitive dermálna emulzia na suchú extrémne suchú pokožku. Erevit sensitive dermálna emulzia s obsahom olivového oleja, vitamínu Eramno-polysacharidmi.

        Zistiť viac

        6,20

        Jamieson ProVitamina 100% čistý vitamin E olej 28000 IU 28 ml , , .

         Jamieson ProVitamina 100% čistý vitamin E olej je určený na kozmetické použitie na spevnenie pokožky.Jamieson ProVitamina 100% čistý vitamin E olej
         pomáha zjemniť vrásky, spevniť pleť a chrániť pred vznikom suchej a drsnej pokožky.

         Zistiť viac
         Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém s vitamínom E 30000 IU 120 ml , .

          Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém je kozmetický prípravok určený na každodenné použitie. Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém obsahuje vitamín E a pomáha hydratovať pleť, obnoviť pevnosť a pružnosť pokožky.

          Zistiť viac
          Kozí krém na ruky s kolagénom , .

           Kozí krém na ruky sa ľahko vstrebáva, nezanecháva pocit mastnoty.Kozí krém na ruky pre suché a popraskané ruky.

           Zistiť viac
           Kozí výživný pleťový krém , .

            Kozí výživný pleťový krém upokojuje a osviežuje unavenú pleť, veľmi dobre sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnotyKozí výživný pleťový krém vhodný na ošetrenie suchej namáhanej pleti

            Zistiť viac
            Kozí zvláčňujúci krém na tvár a telo , .

             Kozí zvláčňujúci krém upokojuje a osviežuje unavenú pleť, veľmi dobre sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnotyKozí zvláčňujúci krém vhodný na ošetrenie suchej namáhanej pleti.

             Zistiť viac