Suchá pokožka tela

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
AROMATICA Bambucké maslo Rakytník-pomaranč BIO telový balzam 75ml ,

  Telový balzam AROMATICA Bambucké maslo Rakytník-pomaranč BIO telový balzam obsahuje Bio bambucké maslo, olej z rakytníka rešetliakovitého a výťažok z pomaranča. Telový balzam AROMATICA Bambucké maslo Rakytník-pomaranč BIO telový balzam je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre suchú a namáhanú pleť, pre pleť s prvými známkami starnutia alebo pleť podráždenú nadmerným opaľovaním.

  Zistiť viac
  AROMATICA Biela toaletná vazelína s vitaínom E 100ml ,

   Kozmetický prípravok Biela toaletná vazelína s vitaínom E slúži na na ošetrenie a zmäkčenie suchej pokožky. Biela toaletná vazelína s vitaínom E chráni tvár a ruky pri nepriaznivom počasí a chlade. Bez parfumácie a konzervačných prísad vhodná aj pre alergikov.

   Zistiť viac
   AROMATICA Harmančeková masť 50ml ,

    Kozmetický prípravok Harmančeková masť premasťuje a ošetruje podráždenú a vysušenú pokožku, pôsobí protizápalovo, ukľudňuje zapálené a infekciou postihnuté miesta na koži a podporuje hojenie bez tvorby výrazných jaziev.

    Zistiť viac
    AROMATICA Nechtíková masť 100ml ,

     Nechtíková masť sa používa na jemnú masáž pokožky pri kŕčových žilách, na ošetrenie hrubej a popraskanej pokožky, k regenerácii namáhanej pokožky a k masážam jaziev.

     Zistiť viac
     AROMATICA Nechtíková masť 50ml ,

      Nechtíková masť sa používa na jemnú masáž pokožky pri kŕčových žilách, na ošetrenie hrubej a popraskanej pokožky, k regenerácii namáhanej pokožky a k masážam jaziev.

      Zistiť viac
      AROMATICA Nechtíková masť s peruánskym balzamom 50ml ,

       Nechtíková masť s peruánskym balzamom sa používa na ošetrenie hrubej a popraskanej pokožky, k regenerácii namáhanej pokožky a k masážam jaziev.

       Zistiť viac
       BABÉ TELO Omega sprchový gél 500 ml , , , ,

        BABÉ TELO Omega sprchový gél je určené pre suchú až atopickú pokožku, ktorej sprievodné javy sú svrbenie kože, šupiny na koži, začervenanie kože. BABÉ TELO Omega sprchový gél obsahuje omega 3-6-9 mastné kyseliny a sójový olej.

        Zistiť viac
        BABÉ TELO Omega telové mlieko 200 ml , , , ,

         BABÉ TELO Omega telové mlieko je určené pre suchú až atopickú pokožku, ktorej sprievodné javy sú svrbenie kože, šupiny na koži, začervenanie kože. BABÉ TELO Omega telové mlieko obsahuje omega 3-6-9 mastné kyseliny a bambucké maslo.

         Zistiť viac
         BABÉ TELO Urea telové mlieko 500 ml , , , ,

          BABÉ TELO Urea telové mlieko je určené pre suchú až atopickú pokožku, ktorej sprievodné javy sú svrbenie kože, šupiny na koži, začervenanie kože. BABÉ TELO Urea telové mlieko obsahuje 10% urey, bambucké maslo, sójový olej a glycerín.

          Zistiť viac
          Bonella Forte krém 200 ml ,

           Bonella Forte krém je určený na prevenciu strií. Bonella Forte krém určený pre starostlivosť o pokožku nastávajúcich mamičiek a mamičiek po pôrode.

           Zistiť viac
           Bonella krém 200 ml ,

            Bonella krém je určený na prevenciu strií. Bonella krém určený pre starostlivosť o pokožku nastávajúcich mamičiek a mamičiek po pôrode.

            Zistiť viac
            Calcium pantothenicum krém Generica 30 g , ,

             Calcium pantothenicum krém je regeneračný krém,ktorý podporuje obnovu poškodenej pokožky,urýchľuje hojenie drobných poranení .Calcium pantothenicum krém je takisto vhodný na starostlivosť o suchú pokožku.

             Zistiť viac