Suchá pokožka tela

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
BABÉ TELO Omega sprchový gél 500 ml , , , ,

  BABÉ TELO Omega sprchový gél je určené pre suchú až atopickú pokožku, ktorej sprievodné javy sú svrbenie kože, šupiny na koži, začervenanie kože. BABÉ TELO Omega sprchový gél obsahuje omega 3-6-9 mastné kyseliny a sójový olej.

  Zistiť viac
  BABÉ TELO Omega telové mlieko 200 ml , , , ,

   BABÉ TELO Omega telové mlieko je určené pre suchú až atopickú pokožku, ktorej sprievodné javy sú svrbenie kože, šupiny na koži, začervenanie kože. BABÉ TELO Omega telové mlieko obsahuje omega 3-6-9 mastné kyseliny a bambucké maslo.

   Zistiť viac
   BABÉ TELO Urea telové mlieko 500 ml , , , ,

    BABÉ TELO Urea telové mlieko je určené pre suchú až atopickú pokožku, ktorej sprievodné javy sú svrbenie kože, šupiny na koži, začervenanie kože. BABÉ TELO Urea telové mlieko obsahuje 10% urey, bambucké maslo, sójový olej a glycerín.

    Zistiť viac
    Bonella Forte krém 200 ml ,

     Bonella Forte krém je určený na prevenciu strií. Bonella Forte krém určený pre starostlivosť o pokožku nastávajúcich mamičiek a mamičiek po pôrode.

     Zistiť viac
     Bonella krém 200 ml ,

      Bonella krém je určený na prevenciu strií. Bonella krém určený pre starostlivosť o pokožku nastávajúcich mamičiek a mamičiek po pôrode.

      Zistiť viac
      Calcium pantothenicum krém Generica 30 g , ,

       Calcium pantothenicum krém je regeneračný krém,ktorý podporuje obnovu poškodenej pokožky,urýchľuje hojenie drobných poranení .Calcium pantothenicum krém je takisto vhodný na starostlivosť o suchú pokožku.

       Zistiť viac
       Calcium pantothenicum masť Generica 30 g , ,

        Calcium pantothenicum masť je určená pre starostlivosť o suchú a extrémne suchú pokožku pri kožných ochoreniach, ako sú ekzémy, psoriáza a kožné zápaly.Calcium pantothenicum masť regeneruje pokožku so sklonom k vzniku prasklín, šúpaniu sa a tvorbe šupín.

        Zistiť viac
        Imunoglukan krém 30g ,

         Imunoglukan P4H krémregeneračné a hydratačné účinky.Imunoglukan P4H krém je vhodný na ošetrenie suchej atopickej pokožky, regeneráciu pokožky (napr. po ožarovaní, popáleninách). Neobsahuje parabény a parfumy.

         Zistiť viac
         Imunoglukan P4H LOTION 250 ml ,

          Imunoglukan P4H LOTION je telové mlieko, ktoré pomáha regenerovať a chrániť pokožku. Imunoglukan P4H LOTION obsahuje prírodné oleje (olivový, mandľový, makadamiový), pantenol a vitamín E.

          Zistiť viac
          Jamieson ProVitamina 100% čistý vitamin E olej 28000 IU 28 ml , ,

           Jamieson ProVitamina 100% čistý vitamin E olej je určený na kozmetické použitie na spevnenie pokožky.Jamieson ProVitamina 100% čistý vitamin E olej
           pomáha zjemniť vrásky, spevniť pleť a chrániť pred vznikom suchej a drsnej pokožky.

           Zistiť viac
           Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém s vitamínom E 30000 IU 120 ml ,

            Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém je kozmetický prípravok určený na každodenné použitie. Jamieson ProVitamina hydratačný vyživujúci krém obsahuje vitamín E a pomáha hydratovať pleť, obnoviť pevnosť a pružnosť pokožky.

            Zistiť viac
            Kozí krém na ruky s kolagénom ,

             Kozí krém na ruky sa ľahko vstrebáva, nezanecháva pocit mastnoty.Kozí krém na ruky pre suché a popraskané ruky.

             Zistiť viac