Preležaniny - dekubity

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Vypredané!
Menalind Professional kožný krém na pokožku ,

Menalind Profesional kožný krém na pokožku ochrana namáhanej a zrelej pokožky. Menalind Profesional kožný krém na pokožku chráni pokožku v intímnej oblasti.

Zistiť viac

7,30

Vypredané!
Menalind Professional Ochranná pena na pokožku ,

Menalind Profesional Ochranná pena na pokožku ochrana namáhanej a zrelej pokožky. Menalind Profesional Ochranná pena na pokožku chráni pokožku v intímnej oblasti.

Zistiť viac

9,80

Vypredané!
Menalind Professional Olejový sprej na pokožku ,

Menalind profesional Olejový sprej na pokožku ochrana namáhanej a zrelej pokožky. Menalind profesional Olejový sprej na pokožku chráni suchú pokožku pred vonkajšími vplyvmi.

Zistiť viac

6,90

Vypredané!
Menalind Professional Ošetrujúca prísada do kúpeľa , ,

Menalind Profesional Ošetrujúca prísada do kúpeľa starostlivosť o zrelú a namáhanú pokožku. Menalind Profesional Ošetrujúca prísada do kúpeľa na mierne čistenie pokožky v starobe. 

Zistiť viac

6,50

Vypredané!
Menalind Professional Ošetrujúci šampón ,

Menalind Profesional Ošetrujúci šampón starostlivosť o zrelú a namáhanú pokožku. Menalind Profesional Ošetrujúci šampón na suchú a citlivú pokožky hlavy.

Zistiť viac

6,50

Vypredané!
Menalind Professional Telové mlieko ,

Menalind Profesional Telové mlieko starostlivosť o zrelú a namáhanú pokožku. Menalind Profesional Telové mlieko veľmi dlho pôsobí v pokožke.

Zistiť viac

9,70

Vypredané!
Menalind Professional Umývacia emulzia ,

Menalind Profesional Umývacia emulzia starostlivosť o zrelú a namáhanú pokožku. Menalind Profesional Umývacia emulzia na čitenie a umývanie pokožky v starobe.

Zistiť viac

6,90

Seni care krémový sprchový gél (3% urea) 300 ml ,

Seni care krémový sprchový gél kozmetický prípravok na umývanie veľmi suchej dehydrovanej pokožky tela. Seni care krémový sprchový gél zmierňuje pocit napnutej kože bez narušenia jej pH.  

Zistiť viac
Seni care masážny telový gél s guaranou 250 ml ,

Seni care masážny telový gél s guaranou kozmetický prípravok na masáž celého tela. Seni care masážny telový gél s guaranou podporuje mikrocirkuláciu krvi, ktorá zaisťuje správnu hladinu okysličenia pokožky.  

Zistiť viac
Seni care ochranný telový krém s arginínom 200 ml ,

Seni care ochranný telový krém s arginínom kozmetický prípravok zabraňuje zápalom, odreninám a preležaninám. Seni care ochranný telový krém s arginínom hydratuje a napomáha regenerácii pokožky.

Zistiť viac
Seni care ochranný telový krém s oxidom zinočnatým 200 ml ,

Seni care ochranný telový krém s oxidom zinočnatým kozmetický prípravok zabraňuje zápalom, odreninám a preležaninám. Seni care ochranný telový krém s oxidom zinočnatým urýchľuje regeneráciu podráždenej pokožky.  

Zistiť viac
Seni care ošetrujúci olej 150 ml ,

Seni Care ošetrujúci olej kozmetický prípravok uľahčuje masáž tela a zásobuje pokožku hodnotnými vyživujúcimi látkami. Seni care ošetrujúci olej na ošetrenie a masáž suchej a citlivej pokožky.

Zistiť viac