Nadmerné potenie

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
ANTIFF Exclusive Antiperspirant ,

  ANTIFF Exclusive Antiperspirant je prírodný antiperspirant s protiplesňovými účinkami na každodenné použitie.ANTIFF Exclusive Antiperspirant pri dlhodobom používaní priaznivo ovplyvňuje nadmerné potenie.

  Zistiť viac
  3114-3240
  Vypredané!
  BABÉ TELO Guličkový deodorant 50 ml , , ,

   BABÉ TELO Guličkový deodorant pomáha regulovať nadmerné potenie a neutralizovať telesný pach v podpazuší. BABÉ TELO Guličkový deodorant je určený pre mužov aj ženy a je vhodný aj pre citlivú pokožku.

   Zistiť viac

   7,53

   4354-4472
   Driclor antiperspirant 20ml ,

    Driclor antiperspirant je roztok, ktorý účinne znižuje nadmerné potenie najmä v podpazuší, na rukách a chodidlách. Po dosiahnutí dostatočného efektu účinok pretrváva niekoľko dní. Vhodné pre deti od 15 rokov.

    Zistiť viac
    555-672
    Vypredané!
    Excipial DeoForte krém 50 ml ,

     Excipial DeoForte je antiperspirant vo forme krému na báze chloridu hlinitého s dlhodobým účinkom a bez vlastnej výraznej vône. Excipial DeoForte nemastí pokožku, dá sa použiť i na nohách, hypoalergénny a vhodný aj pre deti.

     Zistiť viac

     6,80

     929-1056
     Moringa dream Dámsky dezodorant 30 ml ,

      Moringa dream Dámsky dezodorant je čisto prírodný dezodorant s nežnou vôňou levandule, litsei a bergamotu. Moringa dream Dámsky dezodorant zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu.

      Zistiť viac
      8549-9973
      Moringa vitality Pánsky dezodorant 30 ml ,

       Moringa vitality Pánsky dezodorant je čisto prírodný dezodorant príjemnou pepermintovo-citrónovou vôňouMoringa vitality Pánsky dezodorant zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu.

       Zistiť viac
       8550-9974
       Perspi Rock Natural deodorant 60 g ,

        Perspi Rock natural deodorant je 100% prírodný deodorant, ktorý pomáha redukovať nadmerné potenie a eliminovať telesný zápach potu v podpazuší. Perspi Rock natural deodorant je vhodný na každodenné použitie pre mužov i ženy.

        Zistiť viac
        4338-4456
        Perspi-Guard Maximum 5 antiperspirant 30 ml ,

         Perspi-Guard Maximum 5 je antiperspirant, ktorý pomáha redukovať nadmerné potenie a minimalizovať tak škvrny pod pazuchami a zápach potu. Perspi-Guard Maximum 5 je bez parfumu, dermatologicky testovaný, pre mužov i ženy.

         Zistiť viac
         4336-4454
         Perspi-Guard sprchový krém 200 ml ,

          Perspi-Guard sprchový krém je antibakteriálny sprchový krém, ktorý pomáha eliminovať telesný zápach z podpazušia a chodidiel. Perspi-Guard sprchový krém je vhodný na každodenné použitie pre mužov i ženy.

          Zistiť viac
          4337-4455
          Vypredané!
          Perspi-Shield Ultra podpazušné vložky 10 ks ,

           Perspi-Shield Ultra podpazušné vložky diskrétne podpazušné vložky, ktoré pomáhajú redukovať nadmerné potenie a eliminovať škvrny od potu na oblečeníPerspi-Shield Ultra podpazušné vložky je vhodný na každodenné použitie pre mužov i ženy.

           Zistiť viac

           6,57

           4339-4457
           Scholl Fresh Step sprej do topánok 150 ml ,

            Scholl Fresh Step sprej je kozmetický výrobok, ktorý pomáha eliminovať zápach obuviScholl Fresh Step sprej sa aplikuje priamo do obuvi a má dezodoračný účinok.

            Zistiť viac
            4436-4559
            Zásyp s aktívnym striebrom ,

             Zásyp s aktívnym striebrom obmedzuje zápach nôh a rast plesní. Zásyp s aktívnym striebrom na nohy a do pracovných rukavíc.

             Zistiť viac
             4345-4464