Nadmerné potenie

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
BABÉ TELO Guličkový deodorant 50 ml , , ,

  BABÉ TELO Guličkový deodorant pomáha regulovať nadmerné potenie a neutralizovať telesný pach v podpazuší. BABÉ TELO Guličkový deodorant je určený pre mužov aj ženy a je vhodný aj pre citlivú pokožku.

  Zistiť viac
  Driclor antiperspirant 20ml ,

   Driclor antiperspirant je roztok, ktorý účinne znižuje nadmerné potenie najmä v podpazuší, na rukách a chodidlách. Po dosiahnutí dostatočného efektu účinok pretrváva niekoľko dní. Vhodné pre deti od 15 rokov.

   Zistiť viac
   Perspi Rock Natural deodorant 60 g ,

    Perspi Rock natural deodorant je 100% prírodný deodorant, ktorý pomáha redukovať nadmerné potenie a eliminovať telesný zápach potu v podpazuší. Perspi Rock natural deodorant je vhodný na každodenné použitie pre mužov i ženy.

    Zistiť viac
    Perspi-Guard Maximum 5 antiperspirant 30 ml ,

     Perspi-Guard Maximum 5 je antiperspirant, ktorý pomáha redukovať nadmerné potenie a minimalizovať tak škvrny pod pazuchami a zápach potu. Perspi-Guard Maximum 5 je bez parfumu, dermatologicky testovaný, pre mužov i ženy.

     Zistiť viac
     Perspi-Guard sprchový krém 200 ml ,

      Perspi-Guard sprchový krém je antibakteriálny sprchový krém, ktorý pomáha eliminovať telesný zápach z podpazušia a chodidiel. Perspi-Guard sprchový krém je vhodný na každodenné použitie pre mužov i ženy.

      Zistiť viac
      Perspi-Shield Ultra podpazušné vložky 10 ks ,

       Perspi-Shield Ultra podpazušné vložky diskrétne podpazušné vložky, ktoré pomáhajú redukovať nadmerné potenie a eliminovať škvrny od potu na oblečeníPerspi-Shield Ultra podpazušné vložky je vhodný na každodenné použitie pre mužov i ženy.

       Zistiť viac
       Scholl Fresh Step sprej do topánok 150 ml ,

        Scholl Fresh Step sprej je kozmetický výrobok, ktorý pomáha eliminovať zápach obuviScholl Fresh Step sprej sa aplikuje priamo do obuvi a má dezodoračný účinok.

        Zistiť viac
        Zásyp s aktívnym striebrom ,

         Zásyp s aktívnym striebrom obmedzuje zápach nôh a rast plesní. Zásyp s aktívnym striebrom na nohy a do pracovných rukavíc.

         Zistiť viac