Nadmerné potenie

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
ANTIFF Exclusive Antiperspirant ,

  ANTIFF Exclusive Antiperspirant je prírodný antiperspirant s protiplesňovými účinkami na každodenné použitie.ANTIFF Exclusive Antiperspirant pri dlhodobom používaní priaznivo ovplyvňuje nadmerné potenie.

  Zistiť viac
  3114-3240
  BABÉ TELO Guličkový deodorant 50 ml , , ,

   BABÉ TELO Guličkový deodorant pomáha regulovať nadmerné potenie a neutralizovať telesný pach v podpazuší. BABÉ TELO Guličkový deodorant je určený pre mužov aj ženy a je vhodný aj pre citlivú pokožku.

   Zistiť viac
   4354-4472
   Driclor antiperspirant 20ml ,

    Driclor antiperspirant je roztok, ktorý účinne znižuje nadmerné potenie najmä v podpazuší, na rukách a chodidlách. Po dosiahnutí dostatočného efektu účinok pretrváva niekoľko dní. Vhodné pre deti od 15 rokov.

    Zistiť viac
    555-672
    Excipial DeoForte krém 50 ml ,

     Excipial DeoForte je antiperspirant vo forme krému na báze chloridu hlinitého s dlhodobým účinkom a bez vlastnej výraznej vône. Excipial DeoForte nemastí pokožku, dá sa použiť i na nohách, hypoalergénny a vhodný aj pre deti.

     Zistiť viac
     929-1056
     Perspi Rock Natural deodorant 60 g ,

      Perspi Rock natural deodorant je 100% prírodný deodorant, ktorý pomáha redukovať nadmerné potenie a eliminovať telesný zápach potu v podpazuší. Perspi Rock natural deodorant je vhodný na každodenné použitie pre mužov i ženy.

      Zistiť viac
      4338-4456
      Perspi-Guard Maximum 5 antiperspirant 30 ml ,

       Perspi-Guard Maximum 5 je antiperspirant, ktorý pomáha redukovať nadmerné potenie a minimalizovať tak škvrny pod pazuchami a zápach potu. Perspi-Guard Maximum 5 je bez parfumu, dermatologicky testovaný, pre mužov i ženy.

       Zistiť viac
       4336-4454
       Perspi-Guard sprchový krém 200 ml ,

        Perspi-Guard sprchový krém je antibakteriálny sprchový krém, ktorý pomáha eliminovať telesný zápach z podpazušia a chodidiel. Perspi-Guard sprchový krém je vhodný na každodenné použitie pre mužov i ženy.

        Zistiť viac
        4337-4455
        Perspi-Shield Ultra podpazušné vložky 10 ks ,

         Perspi-Shield Ultra podpazušné vložky diskrétne podpazušné vložky, ktoré pomáhajú redukovať nadmerné potenie a eliminovať škvrny od potu na oblečeníPerspi-Shield Ultra podpazušné vložky je vhodný na každodenné použitie pre mužov i ženy.

         Zistiť viac
         4339-4457
         Scholl Fresh Step sprej do topánok 150 ml ,

          Scholl Fresh Step sprej je kozmetický výrobok, ktorý pomáha eliminovať zápach obuviScholl Fresh Step sprej sa aplikuje priamo do obuvi a má dezodoračný účinok.

          Zistiť viac
          4436-4559
          Zásyp s aktívnym striebrom ,

           Zásyp s aktívnym striebrom obmedzuje zápach nôh a rast plesní. Zásyp s aktívnym striebrom na nohy a do pracovných rukavíc.

           Zistiť viac
           4345-4464