Kŕčové žily

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Aescin 30 tabliet , ,

Tablety Aescin majú výrazné protizápalový účinok. Okrem toho spevňujú steny ciev, zmierňujú opuch a urýchľujú vstrebávanie krvných zrazenín.

Zistiť viac
Aescin 90 tabliet , ,

Aescin sa používa ako protiopuchová, protizápalová a venoprotektívna látka. Preukázala sa účinnosť v liečbe pooperačných opuchov. Aescin urýchľuje vstrebávanie rozsiahlych hematómov a znižuje pravdepodobnosť ich výskytu v pooperačnom období.

Zistiť viac
Aescin VULM 20 tabliet , ,

Výživový doplnok Aescin Vulm obsahuje výťažok z pagaštanu konského. Môže sa podávať len dospelým.

Zistiť viac
Aescin VULM 60tbl , ,

Výživový doplnok Aescin Vulm obsahuje výťažok z pagaštanu konského. Môže sa podávať len dospelým.

Zistiť viac
Gél na žily a cievy DE LUXE Priessnitz 125 ml ,

Gél na žily a cievy DE LUXE Priessnitz obsahuje prírodnú látku escín a flavonoidy, čo sú bezpečné a preverené prírodné látky so šetrnými a priaznivými účinkami na kvalitu a funkcie žilového a lymfatického systému.Gél na žily a cievy DE LUXE Priessnitz sa používa pri pocite ťažkých unavených nôh,pre upokojenie tŕpnucich končatín.

Zistiť viac
Vypredané!
Generica DIOSVEN 60 tbl 1+1 AKCIA ,

Hlavnými zložkami výživového doplnku Diosvenmikronizovaný a čistený diosmin s hesperidínom, s prídavkom aescínu. Diosven je vhodný len pre dospelých.

Zistiť viac

16,77

Generica DIOSVEN gel 50g ,

DIOSVEN gel zvláčňuje a regeneruje pokožku dolných končatín,priaznivo ovplyvňuje pocit ťažkých a unavených nôh.DIOSVEN gel je jednoduchý na aplikáciu,dobre sa vstrebáva,nezanecháva mastné stopy,je neparfémovaný.

Zistiť viac
Konská masť chladivá 500 ml , ,

Konská masť chladivá je vyrobená podľa tradičnej švajčiarskej receptúry. Jedná sa o unikátny balzam vyrobený z 25 druhov bylín. Jej súčasťou je tiež plod a kvet pagaštana konského, ktorý je osvedčeným prostriedkom v boji proti kŕčovým žilám.  Hodí sa pre všetky vekové kategórie.

Zistiť viac
Lioton gel

4,5011,46

Lioton gel , , ,

Liek Lioton gél sa používa na liečbu zápalov kŕčových žíl, opuchov a bolestí nôh, modrín a krvných podliatin. Lioton gél obsahuje vysoké množstvo heparínu, ktorý sa výborne vstrebáva a rýchlo účinkuje-postačujú 2-3 aplikácie denne.

Zistiť viac

4,5011,46

Mobivenal Micro 100 + 20 tbl dvojbalenie za výhodnú cenu ,

Mobivenal micro je výživový doplnok, ktorý obsahuje mikronizovaný a čistený diosmin a hesperidínom, a navyše aescín, ktorý priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v drobných cievach a znižuje pocit ťažkých nôh. Mobivenal micro je  určený pre dospelých ľudí. Teraz Mobivenal micro dvojbalenie za výhodnú cenu!!

Zistiť viac
Mobivenal Micro 100 + 20 tbl zdarma ,

Mobivenal micro je výživový doplnok, ktorý obsahuje mikronizovaný a čistený diosmin a hesperidínom,
a navyše aescín, ktorý priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v drobných cievach a znižuje pocit ťažkých nôh. Mobivenal micro je  určený pre dospelých ľudí. 

Zistiť viac
Vypredané!
Mobivenal micro Simple 100 + 20 tabliet dvojbalenie za výhodnú cenu ,

Výživový doplnok Mobivenal micro Simple obsahuje mikronizovaný diosmín a hesperidín. Mobivenal micro Simple bol jedným z prvých prípravkov na trhu s obsahom disomínu a hesperidínu, a patrí medzi najpredávanejšie výživové doplnky. Je určený len pre dospelých ľudí. Teraz Mobivenal micro Simple dvojbalnie za výhodnú cenu!!

Zistiť viac

9,00