Kŕčové žily

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Aescin 30 tabliet , , .

  Tablety Aescin majú výrazné protizápalový účinok. Okrem toho spevňujú steny ciev, zmierňujú opuch a urýchľujú vstrebávanie krvných zrazenín.

  Zistiť viac
  Gél na žily a cievy DE LUXE Priessnitz 125 ml , .

   Gél na žily a cievy DE LUXE Priessnitz obsahuje prírodnú látku escín a flavonoidy, čo sú bezpečné a preverené prírodné látky so šetrnými a priaznivými účinkami na kvalitu a funkcie žilového a lymfatického systému.Gél na žily a cievy DE LUXE Priessnitz sa používa pri pocite ťažkých unavených nôh,pre upokojenie tŕpnucich končatín.

   Zistiť viac
   Generica DIOSVEN 60 tbl 1+1 AKCIA , .

    Hlavnými zložkami výživového doplnku Diosvenmikronizovaný a čistený diosmin s hesperidínom, s prídavkom aescínu. Diosven je vhodný len pre dospelých.

    Zistiť viac
    Generica DIOSVEN gel 50g , .

     DIOSVEN gel zvláčňuje a regeneruje pokožku dolných končatín,priaznivo ovplyvňuje pocit ťažkých a unavených nôh.DIOSVEN gel je jednoduchý na aplikáciu,dobre sa vstrebáva,nezanecháva mastné stopy,je neparfémovaný.

     Zistiť viac
     Konská masť chladivá 500 ml , , .

      Konská masť chladivá je vyrobená podľa tradičnej švajčiarskej receptúry. Jedná sa o unikátny balzam vyrobený z 25 druhov bylín. Jej súčasťou je tiež plod a kvet pagaštana konského, ktorý je osvedčeným prostriedkom v boji proti kŕčovým žilám.  Hodí sa pre všetky vekové kategórie.

      Zistiť viac
      Lioton gel

      4,5011,46

      Lioton gel , , , .

      Liek Lioton gél sa používa na liečbu zápalov kŕčových žíl, opuchov a bolestí nôh, modrín a krvných podliatin. Lioton gél obsahuje vysoké množstvo heparínu, ktorý sa výborne vstrebáva a rýchlo účinkuje-postačujú 2-3 aplikácie denne.

      Zistiť viac

      4,5011,46

      Mobivenal Micro 100 + 20 tbl dvojbalenie za výhodnú cenu , .

       Mobivenal micro je výživový doplnok, ktorý obsahuje mikronizovaný a čistený diosmin a hesperidínom, a navyše aescín, ktorý priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v drobných cievach a znižuje pocit ťažkých nôh. Mobivenal micro je  určený pre dospelých ľudí. Teraz Mobivenal micro dvojbalenie za výhodnú cenu!!

       Zistiť viac
       Mobivenal Micro 100 + 20 tbl zdarma , .

        Mobivenal micro je výživový doplnok, ktorý obsahuje mikronizovaný a čistený diosmin a hesperidínom,
        a navyše aescín, ktorý priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v drobných cievach a znižuje pocit ťažkých nôh. Mobivenal micro je  určený pre dospelých ľudí. 

        Zistiť viac
        Mobivenal micro Simple 100 + 20 tabliet dvojbalenie za výhodnú cenu , .

         Výživový doplnok Mobivenal micro Simple obsahuje mikronizovaný diosmín a hesperidín. Mobivenal micro Simple bol jedným z prvých prípravkov na trhu s obsahom disomínu a hesperidínu, a patrí medzi najpredávanejšie výživové doplnky. Je určený len pre dospelých ľudí. Teraz Mobivenal micro Simple dvojbalnie za výhodnú cenu!!

         Zistiť viac
         Mobivenal micro Simple 100 + 20 tabliet zadarmo , .

          Výživový doplnok Mobivenal micro Simple obsahuje mikronizovaný diosmín a hesperidín. Mobivenal micro Simple bol jedným z prvých prípravkov na trhu s obsahom disomínu a hesperidínu, a patrí medzi najpredávanejšie výživové doplnky. Je určený len pre dospelých ľudí. 

          Zistiť viac
          Mobivenal micro Simple 60+10 tbl zdarma , .

           Výživový doplnok Mobivenal micro Simple obsahuje mikronizovaný diosmín a hesperidín. Mobivenal micro Simple je určený len pre dospelých ľudí. 

           Zistiť viac
           Vypredané!
           Priessnitz Žilová a cievna výživa 60 tbl + Priessnitz Gél na žily a cievy De luxe 125 ml ZDARMA , , , , .

            Priessnitz Žilová a cievna výživa je výživový doplnok určený na starostlivosť o nohyPriessnitz Žilová a cievna výživa obsahuje hesperidín, diosmínvitamíny skupiny B a ďalšie prírodné výťažky.

            Zistiť viac

            11,11