Kŕčové žily

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Aescin 30 tabliet , ,

  Tablety Aescin majú výrazné protizápalový účinok. Okrem toho spevňujú steny ciev, zmierňujú opuch a urýchľujú vstrebávanie krvných zrazenín.

  Zistiť viac
  Aescin 90 tabliet , ,

   Aescin sa používa ako protiopuchová, protizápalová a venoprotektívna látka. Preukázala sa účinnosť v liečbe pooperačných opuchov. Aescin urýchľuje vstrebávanie rozsiahlych hematómov a znižuje pravdepodobnosť ich výskytu v pooperačnom období.

   Zistiť viac
   Aescin VULM 20 tabliet , ,

    Výživový doplnok Aescin Vulm obsahuje výťažok z pagaštanu konského. Môže sa podávať len dospelým.

    Zistiť viac
    Aescin VULM 60tbl , ,

     Výživový doplnok Aescin Vulm obsahuje výťažok z pagaštanu konského. Môže sa podávať len dospelým.

     Zistiť viac
     Gél na žily a cievy DE LUXE Priessnitz 125 ml ,

      Gél na žily a cievy DE LUXE Priessnitz obsahuje prírodnú látku escín a flavonoidy, čo sú bezpečné a preverené prírodné látky so šetrnými a priaznivými účinkami na kvalitu a funkcie žilového a lymfatického systému.Gél na žily a cievy DE LUXE Priessnitz sa používa pri pocite ťažkých unavených nôh,pre upokojenie tŕpnucich končatín.

      Zistiť viac
      Generica DIOSVEN 60 tbl 1+1 AKCIA ,

       Hlavnými zložkami výživového doplnku Diosvenmikronizovaný a čistený diosmin s hesperidínom, s prídavkom aescínu. Diosven je vhodný len pre dospelých.

       Zistiť viac
       Generica DIOSVEN gel 50g ,

        DIOSVEN gel zvláčňuje a regeneruje pokožku dolných končatín,priaznivo ovplyvňuje pocit ťažkých a unavených nôh.DIOSVEN gel je jednoduchý na aplikáciu,dobre sa vstrebáva,nezanecháva mastné stopy,je neparfémovaný.

        Zistiť viac
        Konská masť chladivá 500 ml , ,

         Konská masť chladivá je vyrobená podľa tradičnej švajčiarskej receptúry. Jedná sa o unikátny balzam vyrobený z 25 druhov bylín. Jej súčasťou je tiež plod a kvet pagaštana konského, ktorý je osvedčeným prostriedkom v boji proti kŕčovým žilám.  Hodí sa pre všetky vekové kategórie.

         Zistiť viac
         Lioton gel

         4,5011,46

         Lioton gel , , ,

         Liek Lioton gél sa používa na liečbu zápalov kŕčových žíl, opuchov a bolestí nôh, modrín a krvných podliatin. Lioton gél obsahuje vysoké množstvo heparínu, ktorý sa výborne vstrebáva a rýchlo účinkuje-postačujú 2-3 aplikácie denne.

         Zistiť viac

         4,5011,46

         Mobivenal Micro 100 + 20 tbl dvojbalenie za výhodnú cenu ,

          Mobivenal micro je výživový doplnok, ktorý obsahuje mikronizovaný a čistený diosmin a hesperidínom, a navyše aescín, ktorý priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v drobných cievach a znižuje pocit ťažkých nôh. Mobivenal micro je  určený pre dospelých ľudí. Teraz Mobivenal micro dvojbalenie za výhodnú cenu!!

          Zistiť viac
          Mobivenal Micro 100 + 20 tbl zdarma ,

           Mobivenal micro je výživový doplnok, ktorý obsahuje mikronizovaný a čistený diosmin a hesperidínom,
           a navyše aescín, ktorý priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v drobných cievach a znižuje pocit ťažkých nôh. Mobivenal micro je  určený pre dospelých ľudí. 

           Zistiť viac
           Mobivenal micro Simple 100 + 20 tabliet dvojbalenie za výhodnú cenu ,

            Výživový doplnok Mobivenal micro Simple obsahuje mikronizovaný diosmín a hesperidín. Mobivenal micro Simple bol jedným z prvých prípravkov na trhu s obsahom disomínu a hesperidínu, a patrí medzi najpredávanejšie výživové doplnky. Je určený len pre dospelých ľudí. Teraz Mobivenal micro Simple dvojbalnie za výhodnú cenu!!

            Zistiť viac