Kŕčové žily

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Aescin 30 tabliet , , .

  Tablety Aescin majú výrazné protizápalový účinok. Okrem toho spevňujú steny ciev, zmierňujú opuch a urýchľujú vstrebávanie krvných zrazenín.

  Zistiť viac
  Gél na žily a cievy DE LUXE Priessnitz 125 ml , .

   Gél na žily a cievy DE LUXE Priessnitz obsahuje prírodnú látku escín a flavonoidy, čo sú bezpečné a preverené prírodné látky so šetrnými a priaznivými účinkami na kvalitu a funkcie žilového a lymfatického systému.Gél na žily a cievy DE LUXE Priessnitz sa používa pri pocite ťažkých unavených nôh,pre upokojenie tŕpnucich končatín.

   Zistiť viac
   Generica DIOSVEN 60 tbl 1+1 AKCIA , .

    Hlavnými zložkami výživového doplnku Diosvenmikronizovaný a čistený diosmin s hesperidínom, s prídavkom aescínu. Diosven je vhodný len pre dospelých.

    Zistiť viac
    Generica DIOSVEN gel 50g , .

     DIOSVEN gel zvláčňuje a regeneruje pokožku dolných končatín,priaznivo ovplyvňuje pocit ťažkých a unavených nôh.DIOSVEN gel je jednoduchý na aplikáciu,dobre sa vstrebáva,nezanecháva mastné stopy,je neparfémovaný.

     Zistiť viac
     Konská masť chladivá 500 ml , , .

      Konská masť chladivá je vyrobená podľa tradičnej švajčiarskej receptúry. Jedná sa o unikátny balzam vyrobený z 25 druhov bylín. Jej súčasťou je tiež plod a kvet pagaštana konského, ktorý je osvedčeným prostriedkom v boji proti kŕčovým žilám.  Hodí sa pre všetky vekové kategórie.

      Zistiť viac
      Lioton gel

      4,5011,46

      Lioton gel , , , .

      Liek Lioton gél sa používa na liečbu zápalov kŕčových žíl, opuchov a bolestí nôh, modrín a krvných podliatin. Lioton gél obsahuje vysoké množstvo heparínu, ktorý sa výborne vstrebáva a rýchlo účinkuje-postačujú 2-3 aplikácie denne.

      Zistiť viac

      4,5011,46

      Vypredané!
      Priessnitz Žilová a cievna výživa 60 tbl + Priessnitz Gél na žily a cievy De luxe 125 ml ZDARMA , , , , .

       Priessnitz Žilová a cievna výživa je výživový doplnok určený na starostlivosť o nohyPriessnitz Žilová a cievna výživa obsahuje hesperidín, diosmínvitamíny skupiny B a ďalšie prírodné výťažky.

       Zistiť viac

       11,11

       Venosan masážny gél 50 g , .

        Venosan masážny gél priaznivo pôsobí pri kŕčových žilách, hemoroidoch, pri únave od dlhého státia, v tehotenstve. Venosan masážny gél pomáha rýchlejšiemu vstrebávaniu otokov a hematómov vzniknutých po úderoch či injekciách.

        Zistiť viac
        Walmark Varixinal gél 75 ml , .

         Varixinal gél obsahuje extrakty zo 4 rastlín pre posilnenie cievnych stien. Varixinal gél pomáha minimalizovať príznaky “ťažkých nôh”, modriny na nohách a bolesť nôh.

         Zistiť viac
         Wobenzym 800 tbl , , , , , , .

          Wobenzym je liek obsahujúci enzýmy (látky štiepiace bielkoviny), ktoré majú schopnosť účelne ovplyvňovať imunitu, tlmiť zápaly a opuchy, do istej miery aj rozpúšťať krvné zrazeniny. Urýchľujú priebeh zápalu a zmierňujú jeho následky.  Opuchy a krvné výrony sa lepšie vstrebávajú.  Wobenzym znižuje viskozitu krvi a tým zlepšuje krvný obeh v najdrobnejších cievach. Určený pre deti i dospelých.

          Zistiť viac