Kĺby a svaly

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Almiral gél

4,2611,00

Almiral gél , , ,

  Almiral gél je protizápalový liek určený na vonkajšie použitie. Obsahuje liečivo diklofenak v chladivom gélovom základe. Almiral gél potlačuje bolesť, opuch a zápal po úraze, znižuje bolestivosť pri pohybe. Almiral gél nemastí, preniká veľmi dobre cez pokožku a dosahuje v tkanivách rýchlo účinnú koncentráciu.

  Zistiť viac

  4,2611,00

  Alpa francovka

  0,766,82

  Alpa francovka ,

   Alpa francovka vhodná na zmiernenie mnohých nepríjemných bolestí pri kĺbovom a svalovom reumatizme. Alpa francovka obsahuje rastlinné silice (mentol, linalol, eugenol a i.).

   Zistiť viac

   0,766,82

   Cannaderm Mentholka EXTRA chladivý masážny gél 150 ml ,

    Cannaderm Mentholka EXTRA je chladivý masážny gél na svaly a kĺby, ktorý obsahuje čistý konopný olej, a rastlinné výťažky. Cannaderm Mentholka EXTRA tak pomáha zmierniť bolesť svalov a pohybového ústrojenstva.

    Zistiť viac
    Cannaderm Mentholka konopné mazanie na svaly a kĺby 200 ml ,

     Cannaderm Mentholka je konopné mazanie na svaly a kĺby, ktoréobsahuje čistý konopný olej, gáfor a rastlinné výťažky. Cannaderm Mentholka tak pomáha zmierniť bolesť svalov a pohybového ústrojenstva.

     Zistiť viac
     Cannaderm Thermolka EXTRA hrejivý masážny gél 150 ml ,

      Cannaderm Thermolka EXTRA je hrejivý masážny gél na svaly a kĺby, ktorý obsahuje čistý konopný olej a rastlinné výťažky. Cannaderm Mentholka tak pomáha zmierniť bolesť svalov a pohybového ústrojenstva, prekrviť studené končatiny a pokožku.

      Zistiť viac
      Cannaderm Thermolka hrejivé konopné mazanie na svaly a kĺby 200 ml ,

       Cannaderm Thermolka je hrejivé konopné mazanie na svaly a kĺby, ktoré obsahuje čistý konopný olej a rastlinné výťažky. Cannaderm Mentholka tak pomáha zmierniť bolesť svalov a pohybového ústrojenstva, prekrviť studené končatiny a pokožku.

       Zistiť viac
       Cryos sprej chladivý 200 ml ,

        Cryos sprej chladivý je určený na pomliaždeniny, výrony a udreté miesta. Cryos sprej chladivý zmierňuje bolesť a je ekologický.

        Zistiť viac
        Cryos sprej chladivý 400 ml ,

         Cryos sprej chladivý je určený na pomliaždeniny, výrony a udreté miesta. Cryos sprej chladivý zmierňuje bolesť a je ekologický.

         Zistiť viac
         CutisHelp DOLOR-END konopné mazanie 75 ml ,

          DOLOR-END konopné mazanie pre účinnú starostlivosť pri: bolesť a zápal pohybového aparátu chrbát (vertebrogénne ťažkosti, ischias), svalov, šliach, kĺbov (artróza, artritída psoriatická artridita). Ľahký krém s obsahom bioaktívnych látok extrahovaného konopného oleja a extraktu Boswellia serrata.

          Zistiť viac
          CutisHelp MENTOLEN konopné mazanie 200 ml ,

           MENTOLEN konopné mazanie je určené pre účinnú starostlivosť v oblasti: bolesti chrbta, šliach, natiahnutých a stuhnutých svalov, bolesti kĺbov, pomliaždeninách a hematómov, unavených nôh v dôsledku dlhého státia, preťaženie svalstva po športovných a náročných pracovných výkonoch, tenisové / golfové lak. 

           Zistiť viac
           Diclobene gél 100 g , , ,

            Diclobene náplasť sa používa na lokálne ošetrenie traumaticky zapríčinených bolestí a zápalov šliach, svalov, väzov horných a dolných končatín (pomliaždenie, natiahnutie, vyvrtnutie). Diclobene náplasť je určené dospelým a mladistvým od 16 rokov.

            Zistiť viac
            Konská masť chladivá 250 ml ,

             Konská masť chladivá je vyrobená podľa tradičnej švajčiarskej receptúry. Jedná sa o unikátny balzam vyrobený z 25 druhov bylín. Jej súčasťou je tiež plod a kvet pagaštana konského, ktorý je osvedčeným prostriedkom v boji proti kŕčovým žilám.  Hodí sa pre všetky vekové kategórie.

             Zistiť viac