Intímna hygiena

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
BABÉ TELO Gél na intímnu hygienu 250 ml , , ,

  BABÉ TELO Gél na intímnu hygienu je gynekologicky testovaný na každodenné použitieBABÉ TELO Gél na intímnu hygienu pomáha chrániť a upokojiť jemnú pokožku intímnych partií.

  Zistiť viac
  Intima krémové mydlo 200 ml ,

   Intima krémové mydlo prispieva k zníženiu rizika prieniku a množeniu patogénnych mikroorganizmov alebo nepríjemného vysychania. Intima krémové mydlo podporuje prirodzenú mikroflóru a zaručuje jemnú hygienu.

   Zistiť viac
   Intimohelp 14 tbl , ,

    Intimohelp je zdravotnícka pomôcka vo forme vaginálnych tabliet, ktorá pomáha zmierniť vaginálne infekcieIntimohelp udržuje prirodzené pH v pošve, zmierňuje svrbenie a nepríjemný zápach.

    Zistiť viac
    Lactacyd antibakteriálne vlhčené obrúsky 15 ks ,

     Lactacyd s antibakteriálnou prísadouvlhčené obrúsky určené na každodennú intímnu hygienu. Lactacyd s antibakteriálnou prísadou obsahujú L-kyselinu mliečnu a výťažok z tymiánu.

     Zistiť viac
     Lactacyd Femina vlhčené obrúsky 15 ks ,

      Lactacyd Feminavlhčené obrúsky určené na každodennú intímnu hygienu. Lactacyd Femina obsahujú L-kyselinu mliečnu a alantoín.

      Zistiť viac
      Lactacyd Pharma antibakteriálny 250 ml ,

       Lactacyd Pharma antibakteriálny zabezpečuje účinnú ochranu pred bakteriálnymi infekciami. Lactacyd Pharma antibakteriálny vhodný na použitie počas menštruácie, v tehotenstve, po pôrode a športe.

       Zistiť viac
       Lactacyd Pharma hydratujúci 250 ml ,

        Lactacyd Pharma hydratujúci chráni a zlepšuje hydratáciu intímnych partií. Lactacyd Pharma hydratujúci určený na použitie v menopauze, pre ženy s problémami so suchosťou intímnych partií.

        Zistiť viac
        Lactacyd Pharma senzitívny 250 ml ,

         Lactacyd Pharma senzitívny určený pre citlivú a ľahko podráždenú sliznicu. Lactacyd Pharma senzitívny sa odporúča dievčatám a mladým ženám začínajúcim s intímnou hygienou.

         Zistiť viac
         Lactacyd Pharma upokojujúci 250 ml ,

          Lactacyd Pharma upokojujúci pomáha zmierniť príznaky kvasinkovej infekcie a bakteriálnej vaginóze. Lactacyd Pharma upokojujúci zmierňuje svrbenie, podráždenie a začervenanie.

          Zistiť viac
          Mooncup menštruačný kalíšok ,

           Mooncup menštruačný kalíšok je mäkký silikónový pohárik určený na opakované použitie počas menštruácie.

           Zistiť viac
           Saforelle letný balíček ,

            Saforelle letný balíček obsahuje Saforelle jemný gél 250ml a Saforelle intenzívny hydratačný čistiaci gél 250ml na intímnu hygienu + darček Saforelle vlhčené intímne obrúsky a sklenený pilník v hodnote 7,- € ZADARMO.

            Zistiť viac
            Walmark Idelyn Beliema Effect 10 tbl , ,

             Idelyn Beliema Effect je zdravotnícka pomôcka  – vaginálne tablety – určená pre ženy. Vo vaginálnych tabletách Idelyn Beliema Effect sa nachádzajú laktobacily a kyselina mliečna a pomáhajú tak obnoviť fyziologické pH vo vagíne.

             Zistiť viac