Hygiena tela a rúk

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
AROMATICA Antibacterial Hand Gel Aloe Vera 75ml , .

  Kozmetický prípravok AROMATICA Antibacterial Hand Gel Aloe Vera s extraktom z aloe vera. Je súčasťou opatrenia proti šíreniu infekčných chorôb. Nevysušuje pokožku, zanecháva ruky jemné a vláčne.

  Zistiť viac
  AROMATICA Antibacterial Hand Gel Calendula 75ml , .

   Gélový prípravok AROMATICA Antibacterial Hand Gel Calendula s výťažkami z nechtíka lekárskeho (calendula). AROMATICA Antibacterial Hand Gel Calendula je vhodnou formou očisty rúk v prípadoch, keď nie je dostatočný prístup k vode a mydlu.

   Zistiť viac
   AROMATICA Antibakteriálny gél na cesty Bob a Bobek 75 ml , .

    AROMATICA Antibakteriálny gél na cesty Bob a Bobek na ruky s extraktom z rumančeka a vôňou jahôd. Dezinfekcia pokožky rúk je súčasťou opatrenia proti šíreniu infekčných chorôb.

    Zistiť viac
    Kawar soľ z mŕtveho mora do kúpeľa 1000 g , .

     Stopercentná prírodná a čistá Kawar soľ z Mŕtveho mora pochádza z najväčšieho zdroja minerálneho bohatstva sveta. Kawar soľ z Mŕtveho mora podporuje relaxáciu svalstva, priaznivo pôsobí pri kožných ochoreniach a inhalovaním podporuje liečbu zápalov dýchacích ciest.

     Zistiť viac
     Kozí mliečny sprchový gél , .

      Kozí mliečny sprchový gél regeneruje, zvláčňuje a dodáva pružnosť pleti. Kozí mliečny sprchový gél jemne čistí a hydratuje pokožku.


      Zistiť viac
      Kozia hydratačná mliečna kúpeľ , .

       Kozia hydratačná mliečna kúpeľ regeneruje, zvláčňuje a dodáva pružnosť pleti. Kozia hydratačná mliečna kúpeľ jemne čistí a hydratuje pokožku.

       Zistiť viac
       Kozia mliečna hydratačná pena do kúpeľa , .

        Kozia mliečna hydratačná pena do kúpeľa regeneruje, zvláčňuje a dodáva pružnosť pleti.Kozia mliečna hydratačná pena do kúpeľa uvoľňuje napätie, odplavuje únavu a stres.

        Zistiť viac
        Kozia mliečna soľ do kúpeľa , .

         Soľ do kúpeľa prirodzene osviežuje a revitalizuje pokožku, napomáha odplavovať únavu a stres. Regeneračná soľ do kúpeľa s kozími mliečnymi proteínmi pre regeneráciu pokožky celého tela.

         Zistiť viac
         Kozie krémové mydlo na ruky , .

          Kozie krémové mydlo na ruky na jemné umývanie a ošetrenie pokožky rúk. Kozie krémové mydlo na ruky zvláčňuje pokožku a zanecháva ju príjemne voňavú.

          Zistiť viac
          Kozie prírodné tuhé mydlo , .

           Kozie prírodné tuhé mydlo vhodný na ošetrenie suchej namáhanej pleti. Kozie prírodné tuhé mydlo na jemné umývanie a ošetrenie tváre i celého tela bez vysušenia pokožky.

           Zistiť viac
           Ovsený kúpeľ 350 g , .

            Ovsený kúpeľ je prírodný kozmetický prípravok, ktorý regeneruje, zvláčňuje a upokojuje pokožku. Ovsený kúpeľ uľavuje od svrbenia a podráždenia.

            Zistiť viac
            Ovsený kúpeľ pre deti , .

             Ovsený kúpeľ pre deti je prírodný kozmetický prípravok, ktorý regeneruje, zvláčňuje a upokojuje pokožku. Ovsený kúpeľ pre deti uľavuje od svrbenia a podráždenia.

             Zistiť viac