Hygiena tela a rúk

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
AROMATICA Antibacterial Hand Gel Aloe Vera 75ml ,

  Kozmetický prípravok AROMATICA Antibacterial Hand Gel Aloe Vera s extraktom z aloe vera. Je súčasťou opatrenia proti šíreniu infekčných chorôb. Nevysušuje pokožku, zanecháva ruky jemné a vláčne.

  Zistiť viac
  AROMATICA Antibacterial Hand Gel Calendula 75ml ,

   Gélový prípravok AROMATICA Antibacterial Hand Gel Calendula s výťažkami z nechtíka lekárskeho (calendula). AROMATICA Antibacterial Hand Gel Calendula je vhodnou formou očisty rúk v prípadoch, keď nie je dostatočný prístup k vode a mydlu.

   Zistiť viac
   AROMATICA Antibakteriálny gél na cesty Bob a Bobek 75 ml ,

    AROMATICA Antibakteriálny gél na cesty Bob a Bobek na ruky s extraktom z rumančeka a vôňou jahôd. Dezinfekcia pokožky rúk je súčasťou opatrenia proti šíreniu infekčných chorôb.

    Zistiť viac
    Dettol Antibakteriálny gél na ruky 50 ml ,

     Dettol Antibakteriálny gél na ruky pomáha likvidovať 99,9% baktériíDettol Antibakteriálny gél na ruky sa dá použiť bez vody, preto je vhodný na cesty.

     Zistiť viac
     Dettol Antibakteriálny gél na ruky s harmančekom 50 ml ,

      Dettol Antibakteriálny gél na ruky s harmančekom pomáha likvidovať 99,9% baktériíDettol Antibakteriálny gél na ruky s harmančekom sa dá použiť bez vody, preto je vhodný na cesty.

      Zistiť viac
      Kawar soľ z mŕtveho mora do kúpeľa 1000 g ,

       Stopercentná prírodná a čistá Kawar soľ z Mŕtveho mora pochádza z najväčšieho zdroja minerálneho bohatstva sveta. Kawar soľ z Mŕtveho mora podporuje relaxáciu svalstva, priaznivo pôsobí pri kožných ochoreniach a inhalovaním podporuje liečbu zápalov dýchacích ciest.

       Zistiť viac
       Kozí mliečny sprchový gél ,

        Kozí mliečny sprchový gél regeneruje, zvláčňuje a dodáva pružnosť pleti. Kozí mliečny sprchový gél jemne čistí a hydratuje pokožku.


        Zistiť viac
        Kozia hydratačná mliečna kúpeľ ,

         Kozia hydratačná mliečna kúpeľ regeneruje, zvláčňuje a dodáva pružnosť pleti. Kozia hydratačná mliečna kúpeľ jemne čistí a hydratuje pokožku.

         Zistiť viac
         Kozia mliečna hydratačná pena do kúpeľa ,

          Kozia mliečna hydratačná pena do kúpeľa regeneruje, zvláčňuje a dodáva pružnosť pleti.Kozia mliečna hydratačná pena do kúpeľa uvoľňuje napätie, odplavuje únavu a stres.

          Zistiť viac
          Kozia mliečna soľ do kúpeľa ,

           Soľ do kúpeľa prirodzene osviežuje a revitalizuje pokožku, napomáha odplavovať únavu a stres. Regeneračná soľ do kúpeľa s kozími mliečnymi proteínmi pre regeneráciu pokožky celého tela.

           Zistiť viac
           Kozie krémové mydlo na ruky ,

            Kozie krémové mydlo na ruky na jemné umývanie a ošetrenie pokožky rúk. Kozie krémové mydlo na ruky zvláčňuje pokožku a zanecháva ju príjemne voňavú.

            Zistiť viac
            Kozie prírodné tuhé mydlo ,

             Kozie prírodné tuhé mydlo vhodný na ošetrenie suchej namáhanej pleti. Kozie prírodné tuhé mydlo na jemné umývanie a ošetrenie tváre i celého tela bez vysušenia pokožky.

             Zistiť viac