Hygiena tela a rúk

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
AROMATICA Antibacterial Hand Gel Aloe Vera 75ml ,

  Kozmetický prípravok AROMATICA Antibacterial Hand Gel Aloe Vera s extraktom z aloe vera. Je súčasťou opatrenia proti šíreniu infekčných chorôb. Nevysušuje pokožku, zanecháva ruky jemné a vláčne.

  Zistiť viac
  AROMATICA Antibacterial Hand Gel Calendula 75ml ,

   Gélový prípravok AROMATICA Antibacterial Hand Gel Calendula s výťažkami z nechtíka lekárskeho (calendula). AROMATICA Antibacterial Hand Gel Calendula je vhodnou formou očisty rúk v prípadoch, keď nie je dostatočný prístup k vode a mydlu.

   Zistiť viac
   AROMATICA Antibakteriálny gél na cesty Bob a Bobek 75 ml ,

    AROMATICA Antibakteriálny gél na cesty Bob a Bobek na ruky s extraktom z rumančeka a vôňou jahôd. Dezinfekcia pokožky rúk je súčasťou opatrenia proti šíreniu infekčných chorôb.

    Zistiť viac
    Dettol Antibakteriálny gél na ruky 50 ml ,

     Dettol Antibakteriálny gél na ruky pomáha likvidovať 99,9% baktériíDettol Antibakteriálny gél na ruky sa dá použiť bez vody, preto je vhodný na cesty.

     Zistiť viac
     Dettol Antibakteriálny gél na ruky s harmančekom 50 ml ,

      Dettol Antibakteriálny gél na ruky s harmančekom pomáha likvidovať 99,9% baktériíDettol Antibakteriálny gél na ruky s harmančekom sa dá použiť bez vody, preto je vhodný na cesty.

      Zistiť viac
      Dettol tekuté mydlo s aloe vera náhradná náplň 500 ml ,

       Dettol tekuté mydlo s aloe vera s antibakteriálnym účinkom. Dettol tekuté mydlo s aloe vera je určené na každodenné použitie v osobnej hygiene vhodné pre všetky vekové kategórie.

       Zistiť viac
       Dettol tekuté mydlo vôňa mora náhradná náplň 500 ml ,

        Dettol tekuté mydlo vôňa mora s antibakteriálnym účinkom. Dettol tekuté mydlo vôňa mora je určené na každodenné použitie v osobnej hygiene vhodné pre všetky vekové kategórie.

        Zistiť viac
        HiGeen antibakteriálny gél citrón 110 ml ,

         HiGeen antibakteriálny gél citrón okamžite zničí 99 % baktérií.HiGeen antibakteriálny gél citrón dezinfikuje a čistí ruky bez vody a mydla.Nezanecháva žiadne stopy.

         Zistiť viac
         HiGeen antibakteriálny gél jazmín 110 ml ,

          HiGeen antibakteriálny gél jazmín okamžite zničí 99 % baktérií.HiGeen antibakteriálny gél jazmín dezinfikuje a čistí ruky bez vody a mydla.Nezanecháva žiadne stopy.

          Zistiť viac
          HiGeen antibakteriálny gél more 110 ml ,

           HiGeen antibakteriálny gél more okamžite zničí 99 % baktérií.HiGeen antibakteriálny gél more dezinfikuje a čistí ruky bez vody a mydla.Nezanecháva žiadne stopy.

           Zistiť viac
           HiGeen antibakteriálny gél papaya 110 ml ,

            HiGeen antibakteriálny gél papaya okamžite zničí 99 % baktérií.HiGeen antibakteriálny gél papaya dezinfikuje a čistí ruky bez vody a mydla.Nezanecháva žiadne stopy.

            Zistiť viac
            HiGeen antibakteriálny gél ruža 110 ml ,

             HiGeen antibakteriálny gél ruža okamžite zničí 99 % baktérií.HiGeen antibakteriálny gél ruža dezinfikuje a čistí ruky bez vody a mydla.Nezanecháva žiadne stopy.

             Zistiť viac