Ochrana pred hmyzom a prvá pomoc po poštípaní

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
ANTIFF Exclusive Repelent ,

   ANTIFF Exclusive Repelent je prírodný repelent proti kliešťom a prvá pomoc pri uštipnutí bodavým hmyzom. ANTIFF Exclusive Repelent je prírodný eukalyptový olej,ktorý prirodzene odpudzuje kliešte.

  Zistiť viac
  Antisectin skľudňujúci gél 35 g ,

   Antisectin gél upokojuje podráždenú pokožku a prejavy spojené s uštipnutím hmyzom. Antisectin gel pomôže keď ranka svrbí,brní a páli aj dospelým aj deťom.

   Zistiť viac
   AROMATICA KOSMÍN po bodnutí hmyzom 25ml ,

    Kozmetický prípravok KOSMÍN po bodnutí hmyzom pokožku upokojí a mierne znecitliví. KOSMÍN po bodnutí hmyzom pôsobí protizápalovo, obmedzuje svrbenie (i pri nadmernom opaľovaní) a pálenie.

    Zistiť viac
    Vypredané!
    Autan Protection plus repelent sprej 100ml ,

     Autan je prostriedok s repelentným účinkom, ktorý zaisťuje dlhotrvajúcu efektívnu ochranu kože hlavne proti komárom, ovadom a kliešťom.

     Zistiť viac

     6,05

     Diffusil Care proti všiam sprej 150ml ,

      Roztok proti všiam bez insekticídov Diffusil Care proti všiam sprej pracuje na báze silikónových a prírodných olejov. Diffusil Care proti všiam sprej napomáha očistiť vlasy a pokožku hlavy od vší.

      Zistiť viac
      Diffusil Dry Effect repelentný sprej so suchým efektom 150ml ,

       Diffusil Dry Effect repelentný sprej so suchým efektom slúži na odpudzovanie komárov, kliešťov a muchničiek. Obsahuje škrobovú zložku, ktorá vyvoláva suchší efekt na pokožke, Aloe Vera s protizápalovým účinkom a D-Panthenol s upokojujúcim účinkom. Účinkuje tiež proti komárom tigrím (Aedes Albopictus).

       Zistiť viac
       Diffusil H Forte sprej 150 ml ,

        Diffusil H Forte napomáha očistiť vlasy a pokožku hlavy od všíDiffusil H Forte roztok proti vši detskej bez insekticídov na báze silikónových a prírodných olejov.

        Zistiť viac
        Diffusil repelent plus sprej 150 ml ,

         Diffusil repelent plus určený na ochranu proti bodavému hmyzu. Diffusil repelent plus vysokoúčinný prípravok, ktorý spoľahlivo odpudzuje a hubí komáre, kliešte a ovady s dlhodobým účinkom.

         Zistiť viac
         Diffusil repelentný sprej 150ML ,

          Diffusil repelentný sprej odpudzuje a ničí komáre, kliešte, ovady a iný hmyz. Diffusil repelentný sprej prípravok je možné použiť na pokožku, vlasy, obuv a odev.

          Zistiť viac
          Diffusil repelentný sprej 200ml ,

           Diffusil repelentný sprej odpudzuje a ničí komáre, kliešte, ovady a iný hmyz. Diffusil repelentný sprej prípravok je možné použiť na pokožku, vlasy, obuv a odev.

           Zistiť viac
           Fenistil gél 30 g ,

            Fenistil gél sa používa  na úľavu od  svrbenia prejavujúceho sa kožnými reakciami ako sú začervenanie kože, žihľavka, poštípanie hmyzom, popálenie slnkom a povrchové popáleniny.

            Zistiť viac
            Fenistil gél 50 g ,

             Fenistil gél sa používa na úľavu od  svrbenia prejavujúceho sa kožnými reakciami ako sú začervenanie kože, žihľavka, poštípanie hmyzom, popálenie slnkom a povrchové popáleniny. Fenistil gél je liek obsahujúci liečivo patriace do skupiny antihistaminík.

             Zistiť viac