Ochrana pred hmyzom a prvá pomoc po poštípaní

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Antisectin skľudňujúci gél 35 g ,

  Antisectin gél upokojuje podráždenú pokožku a prejavy spojené s uštipnutím hmyzom. Antisectin gel pomôže keď ranka svrbí,brní a páli aj dospelým aj deťom.

  Zistiť viac
  Vypredané!
  Autan Protection plus repelent sprej 100ml ,

   Autan je prostriedok s repelentným účinkom, ktorý zaisťuje dlhotrvajúcu efektívnu ochranu kože hlavne proti komárom, ovadom a kliešťom.

   Zistiť viac

   6,05

   Diffusil Care proti všiam sprej 150ml ,

    Roztok proti všiam bez insekticídov Diffusil Care proti všiam sprej pracuje na báze silikónových a prírodných olejov. Diffusil Care proti všiam sprej napomáha očistiť vlasy a pokožku hlavy od vší.

    Zistiť viac
    Diffusil Dry Effect repelentný sprej so suchým efektom 150ml ,

     Diffusil Dry Effect repelentný sprej so suchým efektom slúži na odpudzovanie komárov, kliešťov a muchničiek. Obsahuje škrobovú zložku, ktorá vyvoláva suchší efekt na pokožke, Aloe Vera s protizápalovým účinkom a D-Panthenol s upokojujúcim účinkom. Účinkuje tiež proti komárom tigrím (Aedes Albopictus).

     Zistiť viac
     Diffusil H Forte sprej 150 ml ,

      Diffusil H Forte napomáha očistiť vlasy a pokožku hlavy od všíDiffusil H Forte roztok proti vši detskej bez insekticídov na báze silikónových a prírodných olejov.

      Zistiť viac
      Diffusil repelent plus sprej 150 ml ,

       Diffusil repelent plus určený na ochranu proti bodavému hmyzu. Diffusil repelent plus vysokoúčinný prípravok, ktorý spoľahlivo odpudzuje a hubí komáre, kliešte a ovady s dlhodobým účinkom.

       Zistiť viac
       Diffusil repelentný sprej 150ML ,

        Diffusil repelentný sprej odpudzuje a ničí komáre, kliešte, ovady a iný hmyz. Diffusil repelentný sprej prípravok je možné použiť na pokožku, vlasy, obuv a odev.

        Zistiť viac
        Diffusil repelentný sprej 200ml ,

         Diffusil repelentný sprej odpudzuje a ničí komáre, kliešte, ovady a iný hmyz. Diffusil repelentný sprej prípravok je možné použiť na pokožku, vlasy, obuv a odev.

         Zistiť viac
         Fenistil gél 30 g ,

          Fenistil gél sa používa  na úľavu od  svrbenia prejavujúceho sa kožnými reakciami ako sú začervenanie kože, žihľavka, poštípanie hmyzom, popálenie slnkom a povrchové popáleniny.

          Zistiť viac
          Fenistil gél 50 g ,

           Fenistil gél sa používa na úľavu od  svrbenia prejavujúceho sa kožnými reakciami ako sú začervenanie kože, žihľavka, poštípanie hmyzom, popálenie slnkom a povrchové popáleniny. Fenistil gél je liek obsahujúci liečivo patriace do skupiny antihistaminík.

           Zistiť viac
           LiQuido RADICAL pri výskyte vší a hníd 125 ml + hrebienok a čiapka ,

            LiQuido RADICAL zdravotnícka pomôcka pri výskyte vší a hníd. LiQuido RADICAL je založený na báze olejov a rastlinných silíc, je šetrný a dobre znášaný aj citlivou pokožkou.

            Zistiť viac
            Paranit gél na detekciu vší a hníd 150 ml ,

             Paranit gél na detekciu hníd zafarbí hnidy do 2 minút. Paranit gél na detekciu hníd prípravok nefarbí vlasy ani pokožku hlavy, ľahko sa vymýva

             Zistiť viac