Herpes a afty

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
100% čistý olej z čajovníka austrálskeho 10 ml ,

  100% čistý olej z čajovníka austrálskeho má prírodné antiseptické účinky a je určený na každodenné ošetrenie pokožky. 100% čistý olej z čajovníka austrálskeho pôsobí priaznivo na kožné infekcie, menšie popáleniny, drobné rezné rany, akné, afty a mnohé ďalšie.

  Zistiť viac
  Cannadent regeneračné sérum 10×1,2 ml ,

   Cannadent regeneračné sérum obsahuje čistý konopný olej, klinčeky, arniku a čajovníkový olej. Cannadent regeneračné sérum pomáha ošetriť afty v ústach, zápal ďasien, opary na perách a pôsobí protizápalovo.

   Zistiť viac
   Compeed náplasť na opary ,

    Diskrétne hydrokoloidné náplasti na opary, ktoré opar nielen zakryjú, ale aj hoja. Vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov..

    Zistiť viac
    CutisHelp OPAREN konopný prípravok pri oparoch 4 ml ,

     CutisHelp OPAREN konopný prípravok pri oparoch 4 ml je určený na starostlivosť pri: oparoch na perách a v ich okolí (v oblasti tváre).

     Zistiť viac
     EPIGEN Sprej

     17,42

     EPIGEN Sprej ,

       EPIGEN Sprej je sprej potláčajúci chorobné príznaky všetkých foriem oparu a uľahčujúci jeho hojenie.EPIGEN Sprej je prírodný produkt určený na starostlivosť o kožu, topické lézie na slizniciach a pohlavných orgánov žien i mužov.

      Zistiť viac
      Glizigen labial krém ,

       Glizigen labial zabraňuje tvorbe oparov a pľuzgierov spôsobených vírusovými infekciami. Glizigen labial má hydratačné účinky vhodný pre suché a popraskané pery.

       Zistiť viac
       Herpesin krém

       6,379,77

       Herpesin krém ,

       Herpesin krém, dermálny krém na herpes, sa používa na liečbu oparov pier a tváre u dospelých i u detí.

       Zistiť viac

       6,379,77

       Zovirax Duo krém 2g ,

        Liek Zovirax Duo obsahuje dve liečivá: aciklovir a hydrokortizón. Aciklovir je protivírusové liečivo, ktoré pomáha bojovať proti vírusu, ktorý spôsobuje opary. Hydrokortizón je mierne účinný steroid, ktorý zmierňuje zápal, začervenanie a svrbenie spojené s oparom. Zovirax Duo môžu používať na liečbu oparu dospelí a dospievajúci vo veku 12 rokov a starší.

        Zistiť viac
        Zovirax krém 2g ,

         Liek Zovirax dermálny krém na opary je virostatikum, ktoré účinne  lieči opary v akomkoľvek štádiu. Zovirax krém môžu  na liečbu oparu používať dospelí a deti od 6 rokov.

         Zistiť viac