Herpes a afty

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
100% čistý olej z čajovníka austrálskeho 10 ml ,

100% čistý olej z čajovníka austrálskeho má prírodné antiseptické účinky a je určený na každodenné ošetrenie pokožky. 100% čistý olej z čajovníka austrálskeho pôsobí priaznivo na kožné infekcie, menšie popáleniny, drobné rezné rany, akné, afty a mnohé ďalšie.

Zistiť viac
Cannadent regeneračné sérum 10×1,2 ml ,

Cannadent regeneračné sérum obsahuje čistý konopný olej, klinčeky, arniku a čajovníkový olej. Cannadent regeneračné sérum pomáha ošetriť afty v ústach, zápal ďasien, opary na perách a pôsobí protizápalovo.

Zistiť viac
Compeed náplasť na opary ,

Diskrétne hydrokoloidné náplasti na opary, ktoré opar nielen zakryjú, ale aj hoja. Vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov..

Zistiť viac
CutisHelp OPAREN konopný prípravok pri oparoch 4 ml ,

CutisHelp OPAREN konopný prípravok pri oparoch 4 ml je určený na starostlivosť pri: oparoch na perách a v ich okolí (v oblasti tváre).

Zistiť viac
EPIGEN Sprej

17,42

EPIGEN Sprej ,

 EPIGEN Sprej je sprej potláčajúci chorobné príznaky všetkých foriem oparu a uľahčujúci jeho hojenie.EPIGEN Sprej je prírodný produkt určený na starostlivosť o kožu, topické lézie na slizniciach a pohlavných orgánov žien i mužov.

Zistiť viac
Glizigen labial krém ,

Glizigen labial zabraňuje tvorbe oparov a pľuzgierov spôsobených vírusovými infekciami. Glizigen labial má hydratačné účinky vhodný pre suché a popraskané pery.

Zistiť viac
Herpesin krém

6,379,77

Herpesin krém ,

Herpesin krém, dermálny krém na herpes, sa používa na liečbu oparov pier a tváre u dospelých i u detí.

Zistiť viac

6,379,77

Zovirax Duo krém 2g ,

Liek Zovirax Duo obsahuje dve liečivá: aciklovir a hydrokortizón. Aciklovir je protivírusové liečivo, ktoré pomáha bojovať proti vírusu, ktorý spôsobuje opary. Hydrokortizón je mierne účinný steroid, ktorý zmierňuje zápal, začervenanie a svrbenie spojené s oparom. Zovirax Duo môžu používať na liečbu oparu dospelí a dospievajúci vo veku 12 rokov a starší.

Zistiť viac
Zovirax krém 2g ,

Liek Zovirax dermálny krém na opary je virostatikum, ktoré účinne  lieči opary v akomkoľvek štádiu. Zovirax krém môžu  na liečbu oparu používať dospelí a deti od 6 rokov.

Zistiť viac