Hemoroidy akútna liečba


Balíček hemoroidy akútna liečba obsahuje trojicu liekov, ktoré svojím účinkom liečia príznaky typické pre zlatú žilu: krvácanie, bolesť a svrbenie.


16,71

Qty:
Kód: 5001-. Categories: ,

Balíček “Hemoroidy akútna liečba” prináša okamžitú úľavu pri problémoch so zlatou žilou.

Hemoroidy sa v akútnej fáze väčšinou prejavujú jedným alebo viacerými z týchto príznakov: bolesť a svrbenie konečníka, krvácanie z konečníka alebo krv v stolici, zápal a opuch.

Balíček na akútnu liečbu sme zložili z troch produktov, ktoré dokážu zmierniť všetky tieto príznaky. Na okamžitú úľavu od bolesti je najlepšie použiť Procto-glyvenol krém. Dlhodobý efekt dosiahnete aplikáciou čapíka večer pred spaním.

Požadovaný efekt zabezpečia 3 účinné látky.

Krém aj čapíky obsahujú dve účinné látky. Tlmenie bolesti a svrbenia má na starosti účinná látka lidokaín, ktorá patrí medzi lokálne anestetiká. Druhou účinnou látkou je tribenozid, ktorý svojím pôsobením znižuje priepustnosť malých ciev a zmierňuje zápal. Protizápalový efekt tribenozidu je podporený tretím liekom v tomto balíčku, tabletami Aeascin, ktoré obsahujú rovnomennú účinnú látku. Aeascin má okrem protizápalových vlastností schopnosť zlepšovať funkciu ciev, uľahčuje ich vyprázdňovanie a urýchľuje vstrebávanie krvných zrazenín, čo je zvlášť vhodné pri liečbe vonkajších hemoroidov.

Trápia Vás hemoroidy pravidelne? Odporúčame Vám  balíček Dlhodobá starostlivosť. Chcete sa o hemoroidoch dozvedieť viac? Odporúčame Vám náš článok v poradni.

Procto-glyvenol krém sa aplikuje dvakrát denne. Najlepšie ráno a večer po stolici.

Procto-glyvenol čapíky je najlepšie aplikovať večer pred spaním.

Tablety Aescin sa pri akútnych hemoroidoch podávajú v troch denných dávkach pričom každá dávka obsahuje dve tablety. Najlepšie je ich užiť po jedle a dobre zapiť vodou.

V liečbe Aescinom je vhodné pokračovať aj po zmiznutí akútnych príznakov. Dávkovanie počas takejto udržiavacej liečby je znížené na 1 tabletu 3-krát denne.

Neužívajte akýkoľvek z liekov v tomto balíčku v prípade alergie alebo precitlivenosti na ich jednotlivé zložky. Pre viac informácií vám odporúčame prečítať si príbalové informácie pre pacienta pri jednotlivých liekoch.

Ani jeden z týchto liekov nie je vhodný pre deti a tehotné a dojčiace ženy. Pre tehotné a dojčiace ženy sme zostavili špeciálny balíček.

Procto-glyvenol krém

lieková forma: rektálny krém
množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku: 5g + 2g / 100g
účinná látka: tribenozid + lidokaíniumchlorid

Procto-glyvenol čapíky

lieková forma: čapíky
množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku: 400 mg + 40 g / čapík
účinná látka: tribenozid + lidokaíniumchlorid

Aescin tablety

lieková forma: filmom obalené tablety
množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku: 20 mg / 1tbl
účinná látka: alfaescín