Telo a pleť

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
100% čistý olej z čajovníka austrálskeho 10 ml ,

  100% čistý olej z čajovníka austrálskeho má prírodné antiseptické účinky a je určený na každodenné ošetrenie pokožky. 100% čistý olej z čajovníka austrálskeho pôsobí priaznivo na kožné infekcie, menšie popáleniny, drobné rezné rany, akné, afty a mnohé ďalšie.

  Zistiť viac
  Aescin 30 tabliet , ,

   Tablety Aescin majú výrazné protizápalový účinok. Okrem toho spevňujú steny ciev, zmierňujú opuch a urýchľujú vstrebávanie krvných zrazenín.

   Zistiť viac
   Almiral gél

   4,2611,00

   Almiral gél , , ,

    Almiral gél je protizápalový liek určený na vonkajšie použitie. Obsahuje liečivo diklofenak v chladivom gélovom základe. Almiral gél potlačuje bolesť, opuch a zápal po úraze, znižuje bolestivosť pri pohybe. Almiral gél nemastí, preniká veľmi dobre cez pokožku a dosahuje v tkanivách rýchlo účinnú koncentráciu.

    Zistiť viac

    4,2611,00

    Alpa francovka

    0,766,82

    Alpa francovka ,

     Alpa francovka vhodná na zmiernenie mnohých nepríjemných bolestí pri kĺbovom a svalovom reumatizme. Alpa francovka obsahuje rastlinné silice (mentol, linalol, eugenol a i.).

     Zistiť viac

     0,766,82

     ALPECIN Double Effect šampón 200 ml ,

      ALPECIN Double Effect šampón proti lupinám a vypadávaniu vlasov. ALPECIN Double Effect šampón jemne odstraňuje lupiny a má protizápalový účinok.

      Zistiť viac
      ALPECIN Energizer Liquid tonikum 200 ml ,

       ALPECIN Energizer Liquid tonikum posilňuje vlasy priamo pri korienkoch, zvyšuje ich produktivitu a zabraňuje vypadávaniu vlasov.

       Zistiť viac
       ALPECIN Kofeínový šampón 200 ml ,

        Alpecin Kofeínový šampón posilňuje korienky, stimuluje vlasový rast a zabraňuje ďalšiemu plešateniu. Alpecin Kofeínový šampón zastavte postupnú stratu vlasov.

        Zistiť viac
        ALPECIN Sport kofeínový šampón CTX 250 ml ,

         ALPECIN Sport kofeínový šampón CTX je vhodný pre fyzicky aktívnych mužov. ALPECIN Sport kofeínový šampón CTX podporuje rast silných vlasov a môže zabrániť vypadávaniu vlasov

         Zistiť viac
         Alpecin Tuning šampón 200 ml ,

          Alpecin Tuning šampón je kofeínový šampón na prvé sivé vlasy stlmí nápadnosť prvých šedín a dotónuje vlasy do prirodzeného odtieňa.

          Zistiť viac
          Antisectin skľudňujúci gél 35 g ,

           Antisectin gél upokojuje podráždenú pokožku a prejavy spojené s uštipnutím hmyzom. Antisectin gel pomôže keď ranka svrbí,brní a páli aj dospelým aj deťom.

           Zistiť viac
           AROMATICA Antibacterial Hand Gel Aloe Vera 75ml ,

            Kozmetický prípravok AROMATICA Antibacterial Hand Gel Aloe Vera s extraktom z aloe vera. Je súčasťou opatrenia proti šíreniu infekčných chorôb. Nevysušuje pokožku, zanecháva ruky jemné a vláčne.

            Zistiť viac
            AROMATICA Antibacterial Hand Gel Calendula 75ml ,

             Gélový prípravok AROMATICA Antibacterial Hand Gel Calendula s výťažkami z nechtíka lekárskeho (calendula). AROMATICA Antibacterial Hand Gel Calendula je vhodnou formou očisty rúk v prípadoch, keď nie je dostatočný prístup k vode a mydlu.

             Zistiť viac