Telo a pleť

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
100% čistý olej z čajovníka austrálskeho 10 ml ,

100% čistý olej z čajovníka austrálskeho má prírodné antiseptické účinky a je určený na každodenné ošetrenie pokožky. 100% čistý olej z čajovníka austrálskeho pôsobí priaznivo na kožné infekcie, menšie popáleniny, drobné rezné rany, akné, afty a mnohé ďalšie.

Zistiť viac
ADENOL kvapky 10 ml

ADENOL kvapky je prípravok zabraňujúci chrápaniu.Prípravok ADENOL kvapky obsahuje výťažky z prírodných látok a zaručuje Vám aj Vášmu okoliu kľudný, nepríjemným chrápaním nerušený spánok.

Zistiť viac
ADENOL sprej do hrdla proti chrápaniu 50 ml

ADENOL sprej do hrdla je prípravok proti chrápaniu. ADENOL sprej do hrdla zaručuje kľudný ,nerušený spánok.Má dlhodobý účinok a príjemnú chuť.

Zistiť viac
Aescin 30 tabliet , ,

Tablety Aescin majú výrazné protizápalový účinok. Okrem toho spevňujú steny ciev, zmierňujú opuch a urýchľujú vstrebávanie krvných zrazenín.

Zistiť viac
Aescin 90 tabliet , ,

Aescin sa používa ako protiopuchová, protizápalová a venoprotektívna látka. Preukázala sa účinnosť v liečbe pooperačných opuchov. Aescin urýchľuje vstrebávanie rozsiahlych hematómov a znižuje pravdepodobnosť ich výskytu v pooperačnom období.

Zistiť viac
Aescin VULM 20 tabliet , ,

Výživový doplnok Aescin Vulm obsahuje výťažok z pagaštanu konského. Môže sa podávať len dospelým.

Zistiť viac
Aescin VULM 60tbl , ,

Výživový doplnok Aescin Vulm obsahuje výťažok z pagaštanu konského. Môže sa podávať len dospelým.

Zistiť viac
Alfasilver sprej na ošetrenie rán 125 ml ,

Alfasilver sprej je zdravotnícka pomôcka s obsahom ionizovaného striebra. Alfasilver sprej sa používa na odreniny, popáleniny a rezné rany.

Zistiť viac
Allga San Arnikový gél 100 ml ,

Allga San Arnikový gél obsahuje prírodný výťažok z Arniky. Allga San Arnikový gél pomáha zmierniť svalovú horúčku, zápal svalov a zlepšuje stav podliatin a pomliaždenín.

Zistiť viac
Allga San Mobil Creme 50 ml ,

Allga San Mobil Creme je špeciálny krém s kostihojovým extraktom a kosodrevinovou silicou. Allga San Mobil Creme účinne pomáha tlmiť bolesť kĺbov, bolesť chrbta a svalovú horúčku.

Zistiť viac
Almiral gél

4,3011,00

Almiral gél , , ,

Almiral gél je protizápalový liek určený na vonkajšie použitie. Obsahuje liečivo diklofenak v chladivom gélovom základe. Almiral gél potlačuje bolesť, opuch a zápal po úraze, znižuje bolestivosť pri pohybe. Almiral gél nemastí, preniká veľmi dobre cez pokožku a dosahuje v tkanivách rýchlo účinnú koncentráciu.

Zistiť viac

4,3011,00

Alpa francovka

0,767,83

Alpa francovka ,

Alpa francovka vhodná na zmiernenie mnohých nepríjemných bolestí pri kĺbovom a svalovom reumatizme. Alpa francovka obsahuje rastlinné silice (mentol, linalol, eugenol a i.).

Zistiť viac

0,767,83