Hotové príkrmy, pochutiny pre najmenších

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Vypredané!
Dobré zo Slovenska Bio jablkový nápoj čučoriedkou a aróniou od ukonč. 5. mesiaca 200 ml , ,

Bio jablkový nápoj s čučoriedkou a aróniou je potravina na výživu dojčiat a malých detí vhodný od ukončeného 5. mesiaca veku. Bio jablkový nápoj s čučoriedkou a aróniou je vyrobený z jablkového koncentrátu.

Zistiť viac

1,24

Vypredané!
Dobré zo Slovenska Bio jablkový nápoj od ukonč. 4. mesiaca 200 ml , ,

Bio jablkový nápoj je potravina na výživu dojčiat a malých detí vhodný od ukončeného 4. mesiaca veku. Bio jablkový nápoj je vyrobený z jablkového koncentrátu.

Zistiť viac

1,24

Vypredané!
Dobré zo Slovenska Dojčenská výživa jablková (2+1 zadarmo), od ukonč. 4. mesiaca, 3×190 g , ,

Dojčenská výživa  jablková je sterilizované ovocné pyré pre dojčatá od dokončeného 4. mesiaca veku. Potravina na osobitné výživové účely, na výživu dojčiat a malých detí. Dojčenská výživa  jablková obsahuje vitamín C.

Zistiť viac

2,05

Vypredané!
Dobré zo Slovenska Dojčenská výživa Jablková s broskyňou (2+1 zadarmo), od ukonč. 4. mesiaca, 3×190 g , ,

Dojčenská výživa jablková s broskyňou je sterilizované ovocné pyré pre dojčatá od dokončeného 4. mesiaca veku. Potravina na osobitné výživové účely, na výživu dojčiat a malých detí. Dojčenská výživa jablková s broskyňou obsahuje vitamín C.

Zistiť viac

2,05

Vypredané!
Dobré zo Slovenska Dojčenská výživa Jablková s marhuľami (2+1 zadarmo), od ukonč. 4. mesiaca, 3×190 g , ,

Dojčenská výživa jablková s  marhuľami je sterilizované ovocné pyré pre dojčatá od dokončeného 4. mesiaca veku. Potravina na osobitné výživové účely, na výživu dojčiat a malých detí. Dojčenská výživa jablková s marhuľami obsahuje vitamín C.

Zistiť viac

2,05

Vypredané!
Dobré zo Slovenska Dojčenská výživa záhradná zmes (2+1 zadarmo), od ukonč. 6. mesiaca, 3×190 g , ,

Dojčenská výživa záhradná zmes je sterilizované ovocné pyré pre dojčatá od dokončeného 6. mesiaca veku. Potravina na osobitné výživové účely, na výživu dojčiat a malých detí. Dojčenská výživa záhradná zmes obsahuje vitamín C.

Zistiť viac

2,05

Vypredané!
Dobré zo Slovenska Dojčenská výživajablková s vanilkovou arómou (2+1 zadarmo), od ukonč. 5. mesiaca, 3×190 g , ,

Dojčenská výživa jablková s vanilkovou arómou je sterilizované ovocné pyré pre dojčatá od dokončeného 6. mesiaca veku. Potravina na osobitné výživové účely, na výživu dojčiat a malých detí. Dojčenská výživa jablková s vanilkovou arómou obsahuje vitamín C.

Zistiť viac

2,05