Instantné kaše

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Hami mliečna kaša krupicová kakaová 225g , ,

Hami mliečna kaša krupicová kakaová je mliečna kaša určená na prikrmovanie od ukončeného 12.mesiaca veku dieťatkaHami mliečna kaša krupicová kakaová sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm ale tiež počas dňa. Bez umelých farbív a aróm a bez konzervačných látok. S vitamínom D a vápnikom pre normálny vývoj kostí. Obsahuje lepok.

Zistiť viac
Hami mliečna kaša krupicová s príchuťou vanilky 225g , ,

Hami mliečna kaša krupicová s príchuťou vanilky je mliečna kaša určená na prikrmovanie od ukončeného 6.mesiaca veku dieťatkaHami mliečna kaša krupicováá s príchuťou vanilky sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm ale tiež počas dňa. Bez umelých farbív a aróm a bez konzervačných látok. S vitamínom D a vápnikom pre normálny vývoj kostí. Obsahuje lepok.

Zistiť viac
Hami mliečna kaša krupicová vanilková na dobrú noc 225g , ,

Hami mliečna kaša krupicová vanilková na dobrú noc je mliečna kaša určená na prikrmovanie od ukončeného 4.mesiaca veku dieťatkaHami mliečna kaša krupicová vanilková na dobrú noc sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm. Bez umelých farbív a aróm a bez konzervačných látok. S vitamínom D a vápnikom pre normálny vývoj kostí. Obsahuje lepok.

Zistiť viac
Hami mliečna kaša so 7 obilninami piškótová 225g , ,

Hami mliečna kaša so 7 obilninami piškótová je mliečna kaša určená na prikrmovanie od ukončeného 8.mesiaca veku dieťatkaHami mliečna kaša so 7 obilninami piškótová sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm ale tiež počas dňa. Bez umelých farbív a aróm a bez konzervačných látok. S vitamínom D a vápnikom pre normálny vývoj kostí. Obsahuje lepok.

Zistiť viac