Doplnky stravy pre tehotné a dojčiace ženy

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Femibion 1 60 tbl , , ,

  Výživový doplnok Femibion 1 obsahuje kyselinu listovú, metafolín, ďalšie dôležité vitamíny a jód. Femibion 1 je určený pre ženy plánujúce tehotenstvo až do 12. týždňa tehotenstva.

  Zistiť viac
  Vypredané!
  Femibion 1 Kyselina listová a Metafolin VÝHODNÉ BALENIE 2×60 tbl , , , , ,

   Výživový doplnok Femibion 1 kyselina listová a metafolin obsahuje kyselinu listovú, metafolín, ďalšie dôležité vitamíny a jód. Femibion 1kyselina listová a metafolin je určený pre ženy plánujúce tehotenstvo až do 12. týždňa tehotenstva.

   Zistiť viac

   39,90

   Femibion 2 30 cps + 30 tbl , , ,

    Výživový doplnok Femibion 2 obsahuje unikátnu kombináciu kyseliny listovej, metafolínu a DHA (kyselina dokozahexaénová). Podporuje v tehotenstve zdravý vývoj plodu a v období dojčenia aj tvorbu materského mlieka, a tým prísun  vitamínov, jódu a dôležitých esenciálnych mastných kyselín – DHA dieťaťu. Femibion 2 sa užíva počas tehotenstva od 13. týždňa až do ukončenia dojčenia.

    Zistiť viac
    Vypredané!
    Femibion 2 kyselina listová+metafolin 30 cps+30 tbl VÝHODNÉ BALENIE 2x60TBL , , , , ,

     Výživový doplnok Femibion 2 kyselina listová+metafolin obsahuje unikátnu kombináciu kyseliny listovej, metafolínu a DHA. Podporuje v tehotenstve zdravý vývoj plodu a v období dojčenia aj tvorbu materského mlieka, Femibion 2 kyselina listová+metafolin sa užíva počas tehotenstva od 13. týždňa až do ukončenia dojčenia.

     Zistiť viac

     39,99

     Jamieson Kyselina listová 1000 µg 100 tbl. , , , ,

      Jamieson Kyselina listová sa odporúča ženám počas tehotenstva, najmä v 1. trimestri, ale aj pred počatím a ženám v plodnom veku plánujúcim otehotnieť. Jamieson Kyselina listová obsahuje až 1000 mcg kyseliny listovej.

      Zistiť viac
      Vypredané!
      Jamieson Prenatal s Omega-3 DHA multivitamín 30 cps + 30 tbl , , ,

       Výživový doplnok Jamieson Prenatal s Omega-3 je multivitamínový doplnok pre tehotné a dojčiace ženy, ktorý obsahuje dôležité vitamíny, minerály a výživné látky odporúčané v tehotenstve. Jamieson Prenatal s Omega-3-esenciálnou mastnou kyselinou prispieva k správnemu vývoju zraku dojčiat do veku 12 mesiacov.

       Zistiť viac

       18,76

       MEGAFYT Bylynková lekáreň Dojčenie porciovaný čaj 20×1,5g , , ,

        MEGAFYT Dojčenie je ovocný čaj s jastrabinou. MEGAFYT Dočenie je chuťovo veľmi príjemný čaj.

        Zistiť viac
        Nutrimama Profutura cereálne tyčinky Brusnice & Čokoláda 200g (5x40g) ,

         Nutrimama Profutura cereálne tyčinky sú určené pre dojčiace ženy na doplnenie živín potrebných pri dojčeníNutrimama Profutura cereálne tyčinky zabezpečia v jednej dávke dennú potrebu kľúčových živín pre matku a dieťa.

         Zistiť viac
         Nutrimama Profutura cereálne tyčinky Brusnice & Maliny 200g (5x40g) ,

          Nutrimama Profutura cereálne tyčinky sú určené pre dojčiace ženy na doplnenie živín potrebných pri dojčeníNutrimama Profutura cereálne tyčinky zabezpečia v jednej dávke dennú potrebu kľúčových živín pre matku a dieťa.

          Zistiť viac
          Nutrimama Profutura mliečny nápoj v prášku vanilka 400g ,

           Nutrimama Profutura mliečny nápoj v prášku je určený pre dojčiace ženy na doplnenie živín potrebných pri dojčeníNutrimama Profutura mliečny nápoj zabezpečí v jednej dávke dennú potrebu kľúčových živín pre matku a dieťa.

           Zistiť viac
           Walmark Vitamín D3 400 IU kvapky 15 ml , , , , ,

            Walmark Vitamín D3 400 IU je výživový doplnok na zdravé kosti a zuby. Walmark Vitamín D3 400 IU podporuje správnu funkciu imunitného systému, podporuje normálne funkcie svalov, podporuje zužitkovanie vápnika a fosforu, pomáha udržovať zdravie kostí a zubov.

            Zistiť viac