Kozmetika a prípravky proti zapareninám

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Vypredané!
Altermed PANTHENOL Baby zimný krém 50 ml , , .

  Altermed PANTHENOL Baby zimný krém bol vyvinutý špeciálne pre efektívnu regeneráciu detskej pokožky. Altermed PANTHENOL Baby zimný krém pomáha detskú pleť udržať vláčnu a regenerovať jemnú detskú pleť.

  Zistiť viac

  5,99

  Aviril detský krém 50 ml , , .

   Aviril detský krém chráni, ošetruje a upokojuje citlivú detskú pokožku. Aviril detský krém účinne pôsobí pri plienkovej dermatitíde (zapareninách).

   Zistiť viac
   Aviril detský olej s azulénom 50 ml , , .

    Aviril detský olej s azulénom chráni, ošetruje a upokojuje citlivú detskú pokožku. Aviril detský olej s azulénom účinne pôsobí pri plienkovej dermatitíde (zapareninách). 

    Zistiť viac
    Aviril detský zásyp (sypačka) s azulénom 100 g , , .

     Aviril detský zásyp chráni, ošetruje a upokojuje citlivú detskú pokožku. Aviril detský zásyp s azulénom účinne pôsobí pri plienkovej dermatitíde (zapareninách).

     Zistiť viac
     Aviril detský zásyp s azulénom 100 g , , .

      Aviril detský zásyp chráni, ošetruje a upokojuje citlivú detskú pokožku. Aviril detský zásyp s azulénom účinne pôsobí pri plienkovej dermatitíde (zapareninách).

      Zistiť viac
      BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko 200 ml , , , , .

       BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko pomáha zmierniť svrbenie pokožky a pomôcť intenzívne vyživiť a hydratovať suchú alebo atopickú pokožku.

       Zistiť viac
       BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko 500 ml , , , .

        BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku.

        Zistiť viac
        BABÉ DIEŤA Pleťový krém 50 ml , , , , .

         BABÉ DIEŤA Pleťový krém je určený pre bábätká a deti a ich jemnú pokožku tváre. BABÉ DIEŤA Pleťový krém chráni detskú pleť pred vonkajšími vplyvmi (chlad, slnko, vietor).

         Zistiť viac
         Vypredané!
         Bepanthen Care masť 100 g + látková plienka ZDARMA , , .

          Bepanthen Care masť obsahuje provitamín B5 – dexpanthenol. Provitamín B5 zľahka napomáha prirodzenej regenerácii pokožky a zachováva ju jemnú, hladkú a hydratovanú. Bepanthen Care masť nie je parfumovaný, neobsahuje konzervanty a dezinfekčné látky a je klinicky overené, že chráni pred príčinami vzniku zaparenín. Taktiež je účinný pri ošetrení prsných bradaviek počas dojčenia.

          Zistiť viac

          11,89

          Bepanthen EXTRA Masť 30g , , .

           Bepanthen EXTRA Masť je voľnopredajná krém vhodný na každodenné ošetrenie detského zadočkaBepanthen EXTRA Masť pomáha chrániť citlivú detskú pokožku, zabraňuje vzniku zaparenín a podráždenia.

           Zistiť viac
           Vypredané!
           Bepanthen Sensiderm krém duopack 2x20g , , , , , .

            Bepanthen Sensiderm krém je voľnopredajný krém vhodný na každodenné použitie pre dospelých a deti (aj bábätká). Bepanthen Sensiderm krém pomáha zmierniť svrbenie pokožky, zmierniť ekzém a podráždenie pokožky (aj pri alergii).

            Zistiť viac

            9,80

            CutisHelp mimi OPRUDÍK konopný krém 50 ml , , .

             CutisHelp mimi OPRUDÍK konopný krém je určený na starostlivosť pri: zapareninách, zapálenej pokožke v dôsledku potenia v kožných záhyboch na krku, pod pazuchami a pod

             Zistiť viac