Kozmetika a prípravky proti zapareninám

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Aviril detský krém 50 ml , ,

  Aviril detský krém chráni, ošetruje a upokojuje citlivú detskú pokožku. Aviril detský krém účinne pôsobí pri plienkovej dermatitíde (zapareninách).

  Zistiť viac
  Aviril detský olej s azulénom 50 ml , ,

   Aviril detský olej s azulénom chráni, ošetruje a upokojuje citlivú detskú pokožku. Aviril detský olej s azulénom účinne pôsobí pri plienkovej dermatitíde (zapareninách). 

   Zistiť viac
   Aviril detský zásyp (sypačka) s azulénom 100 g , ,

    Aviril detský zásyp chráni, ošetruje a upokojuje citlivú detskú pokožku. Aviril detský zásyp s azulénom účinne pôsobí pri plienkovej dermatitíde (zapareninách).

    Zistiť viac
    Aviril detský zásyp s azulénom 100 g , ,

     Aviril detský zásyp chráni, ošetruje a upokojuje citlivú detskú pokožku. Aviril detský zásyp s azulénom účinne pôsobí pri plienkovej dermatitíde (zapareninách).

     Zistiť viac
     BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko 200 ml , , , ,

      BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko pomáha zmierniť svrbenie pokožky a pomôcť intenzívne vyživiť a hydratovať suchú alebo atopickú pokožku.

      Zistiť viac
      BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko 500 ml , , ,

       BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku.

       Zistiť viac
       BABÉ DIEŤA Pleťový krém 50 ml , , , ,

        BABÉ DIEŤA Pleťový krém je určený pre bábätká a deti a ich jemnú pokožku tváre. BABÉ DIEŤA Pleťový krém chráni detskú pleť pred vonkajšími vplyvmi (chlad, slnko, vietor).

        Zistiť viac
        Vypredané!
        Bepanthen EXTRA Masť 30g , ,

         Bepanthen EXTRA Masť je voľnopredajná krém vhodný na každodenné ošetrenie detského zadočkaBepanthen EXTRA Masť pomáha chrániť citlivú detskú pokožku, zabraňuje vzniku zaparenín a podráždenia.

         Zistiť viac

         5,90

         CutisHelp mimi OPRUDÍK konopný krém 50 ml , ,

          CutisHelp mimi OPRUDÍK konopný krém je určený na starostlivosť pri: zapareninách, zapálenej pokožke v dôsledku potenia v kožných záhyboch na krku, pod pazuchami a pod

          Zistiť viac
          Hipp Baby SANFT Ošetrujúci krém na zapareniny Sensitive 100 ml , ,

           Hipp Ošetrujúci krém na zapareniny je špeciálna detská kozmetika bez parabénov, bez farbív a bez emulgátorov. Hipp Ošetrujúci krém na zapareniny chráni citlivú detskú pokožku v oblasti plienok.

           Zistiť viac
           Hipp Baby SANFT Pleťové mlieko 350 ml , ,

            Hipp Pleťové mlieko je špeciálna detská kozmetika bez farbív, bez farbív a bez emulgátorov. Hipp Pleťové mlieko je určené na starostlivosť o citlivú detskú pokožku.

            Zistiť viac
            Hipp Baby SANFT Pleťový krém na tvár a telo 75 ml , ,

             Hipp Pleťový krém na tvár a telo je špeciálna detská kozmetika bez parabénov, bez farbív a bez emulgátorov. Hipp Pleľový krém na tvár a telo je určený na starostlivosť o citlivú detskú pleť.

             Zistiť viac