Kozmetika a prípravky proti zapareninám

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Vypredané!
Altermed PANTHENOL Baby zimný krém 50 ml , , .

  Altermed PANTHENOL Baby zimný krém bol vyvinutý špeciálne pre efektívnu regeneráciu detskej pokožky. Altermed PANTHENOL Baby zimný krém pomáha detskú pleť udržať vláčnu a regenerovať jemnú detskú pleť.

  Zistiť viac

  5,99

  BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko 200 ml , , , , .

   BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko pomáha zmierniť svrbenie pokožky a pomôcť intenzívne vyživiť a hydratovať suchú alebo atopickú pokožku.

   Zistiť viac
   BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko 500 ml , , , .

    BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku.

    Zistiť viac
    BABÉ DIEŤA Pleťový krém 50 ml , , , , .

     BABÉ DIEŤA Pleťový krém je určený pre bábätká a deti a ich jemnú pokožku tváre. BABÉ DIEŤA Pleťový krém chráni detskú pleť pred vonkajšími vplyvmi (chlad, slnko, vietor).

     Zistiť viac
     Vypredané!
     Bepanthen Care masť 100 g + látková plienka ZDARMA , , .

      Bepanthen Care masť obsahuje provitamín B5 – dexpanthenol. Provitamín B5 zľahka napomáha prirodzenej regenerácii pokožky a zachováva ju jemnú, hladkú a hydratovanú. Bepanthen Care masť nie je parfumovaný, neobsahuje konzervanty a dezinfekčné látky a je klinicky overené, že chráni pred príčinami vzniku zaparenín. Taktiež je účinný pri ošetrení prsných bradaviek počas dojčenia.

      Zistiť viac

      11,89

      Bepanthen EXTRA Masť 30g , , .

       Bepanthen EXTRA Masť je voľnopredajná krém vhodný na každodenné ošetrenie detského zadočkaBepanthen EXTRA Masť pomáha chrániť citlivú detskú pokožku, zabraňuje vzniku zaparenín a podráždenia.

       Zistiť viac
       Vypredané!
       Bepanthen Sensiderm krém duopack 2x20g , , , , , .

        Bepanthen Sensiderm krém je voľnopredajný krém vhodný na každodenné použitie pre dospelých a deti (aj bábätká). Bepanthen Sensiderm krém pomáha zmierniť svrbenie pokožky, zmierniť ekzém a podráždenie pokožky (aj pri alergii).

        Zistiť viac

        9,80

        Multilind Baby spray 100 ml , , .

         Multilind Baby spray je určený pre novorodencov a dojčatá na ošetrenie ich citlivej pokožky na zadočkuMultilind Baby spray predchádza zapareninám, redukuje dojčenské vyrážky, začervenanie pokožky zadočka – všetky prejavy pliekovej dermatitídy.

         Zistiť viac