Plienky a prebaľovanie

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Vypredané!
Hipp Baby SANFT Čistiace vlhčené obrúsky ULTRA SENSITIVE 4 x 56 ks , , , .

  Hipp Čistiace vlhčené obrúsky ULTRA SENSITIVE sú špeciálne určené na starostlivosť o detskú pokožku pri prebaľovaní. Hipp Čistiace vlhčené obrúsky ULTRA SENSITIVE sú jemné, bez alkoholubez mydla a bez parabénov.

  Zistiť viac

  6,80

  Huggies Little Swimmers plienky 12-18 kg , , .

   Huggies Little Swimmers plienky spoľahlivo ochránia pred malými nehodami a tak zaistia čistotu vody v bazéne. Huggies Little Swimmers plienkypre deti od 12 do 18 kg.

   Zistiť viac
   Huggies Little Swimmers plienky 3-8 kg , , .

    Huggies Little Swimmers plienky spoľahlivo ochránia pred malými nehodami a tak zaistia čistotu vody v bazéne. Huggies Little Swimmers plienkypre deti od 3 do 8 kg.

    Zistiť viac
    Vypredané!
    Huggies Little Swimmers plienky 7-15 kg , , .

     Huggies Little Swimmers plienky spoľahlivo ochránia pred malými nehodami a tak zaistia čistotu vody v bazéne. Huggies Little Swimmers plienkypre deti od 7 do 15 kg.

     Zistiť viac

     0,80

     Seni kids Junior 30 ks , , , , .

      Seni kids Junior plienkové nohavičky pre deti. Seni kids Junior pre deti, ktoré už vyrástli z detských plienok, ale stále potrebujú bezpečnú a komfortnú ochranu pri inkontinencii.

      Zistiť viac
      Seni Kids Junior extra 30 ks , , , , .

       Seni kids Junior extra plienkové nohavičky pre deti. Seni kids Junior extra pre deti, ktoré už vyrástli z detských plienok, ale stále potrebujú bezpečnú a komfortnú ochranu pri inkontinencii.

       Zistiť viac