Kúpanie a osobná hygiena detí

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Vypredané!
BABÉ DIEŤA Atopický kúpeľový gél 200 ml , , , ,

BABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél šetrne čistí vlasy a nedráždi jemnú pokožku detí.

Zistiť viac

11,82

BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón 200 ml , , , ,

BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 7BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón šetrne čistí vlasy a nedráždi oči.

Zistiť viac
BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu 200 ml , , , ,

BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 5,5. BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku intímnych partií.

Zistiť viac
BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél 500 ml , , , ,

BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a detiBABÉ DIEŤA Kúpeľový gél pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku a nedráždi oči.

Zistiť viac
BABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu 200 ml , , , ,

BABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu pomáha odstrániť mliečnu chrastu a predchádzať jej vzniku.

Zistiť viac
BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji 100 ml , , ,

BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji je určená pre bábätká a deti a ich jemnú a citlivú pokožku. BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji obsahuje glycerín, nedráždi pokožku a nezanecháva škvrny na oblečení.

Zistiť viac
Bella detské vatové tyčinky 56+8 ks ,

Bella detské vatové tyčinky sú určené pre bezpečné čistenie, napr. pre použitie u malých detí.  Bella detské vatové tyčinky sú vyrobené zo 100% bavlny.

Zistiť viac
CutisHelp mimi konopná umývacia emulzia 200 ml , ,

CutisHelp mimi konopná umývacia emulzia je určená na starostlivosť pri: precitlivenej, podráždenej a suchej detskej pokožke, atopickom ekzéme, kontaktnej a solárnej dermatitída, žihľavke a ďalších kožných prejavoch alergického pôvodu

Zistiť viac
Excipial Kids šampón 200ml , ,

Excipial Kids šampón je určený na citlivú, suchú a svrbivú nielen detskú kožu hlavy. Excipial Kids šampón obsahuje jemné povrchovo aktívne látky namiesto mydla a preto nepáli v očiach, vlasy sa ľahko rozčesávajú. Neobsahuje konzervačné látky, farbivá, parfum, PEG emulgátory a minerálne oleje. Dermatologicky testovaná.

Zistiť viac
Excipial Kids umývacia pena 250ml , ,

Excipial Kids umývacia pena je určená na každodenné umývanie rúk, tela i tváre. Excipial Kids umývacia pena obsahuje jemné povrchovo aktívne látky namiesto mydla a preto nepáli v očiach. Neobsahuje konzervačné látky, farbivá, parfum, PEG emulgátory a minerálne oleje. Dermatologicky testovaná.

Zistiť viac
Vypredané!
Hipp Baby SANFT Čistiace vlhčené obrúsky 10 ks , ,

Hipp Čistiace vlhčené obrúsky sú špeciálne určené na starostlivosť o detskú pokožku pri prebaľovaní. Hipp Čistiace vlhčené obrúsky sú jemné, bez alkoholu, bez mydla a bez parabénov.

Zistiť viac

0,95

Hipp Baby SANFT Čistiace vlhčené obrúsky 2 x 56 ks , ,

Hipp Čistiace vlhčené obrúsky sú špeciálne určené na starostlivosť o detskú pokožku pri prebaľovaní. Hipp Čistiace vlhčené obrúsky sú jemné, bez alkoholubez mydla a bez parabénov.

Zistiť viac