Kúpanie a osobná hygiena detí

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
BABÉ DIEŤA Atopický kúpeľový gél 200 ml , , , ,

  BABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél šetrne čistí vlasy a nedráždi jemnú pokožku detí.

  Zistiť viac
  BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón 200 ml , , , ,

   BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 7BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón šetrne čistí vlasy a nedráždi oči.

   Zistiť viac
   BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu 200 ml , , , ,

    BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 5,5. BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku intímnych partií.

    Zistiť viac
    BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél 500 ml , , , ,

     BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a detiBABÉ DIEŤA Kúpeľový gél pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku a nedráždi oči.

     Zistiť viac
     BABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu 200 ml , , , ,

      BABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu pomáha odstrániť mliečnu chrastu a predchádzať jej vzniku.

      Zistiť viac
      BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji 100 ml , , ,

       BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji je určená pre bábätká a deti a ich jemnú a citlivú pokožku. BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji obsahuje glycerín, nedráždi pokožku a nezanecháva škvrny na oblečení.

       Zistiť viac
       Bella detské vatové tyčinky 56+8 ks ,

        Bella detské vatové tyčinky sú určené pre bezpečné čistenie, napr. pre použitie u malých detí.  Bella detské vatové tyčinky sú vyrobené zo 100% bavlny.

        Zistiť viac
        CutisHelp mimi konopná umývacia emulzia 200 ml , ,

         CutisHelp mimi konopná umývacia emulzia je určená na starostlivosť pri: precitlivenej, podráždenej a suchej detskej pokožke, atopickom ekzéme, kontaktnej a solárnej dermatitída, žihľavke a ďalších kožných prejavoch alergického pôvodu

         Zistiť viac
         Hipp Baby SANFT Jemný šampón 200 ml , ,

          Hipp Šampón je šetrná detská kozmetika bez parabénov, bez farbív a bez PEG emulgátorov. Hipp Šampón je určený na každodennú hygienu pre jemné detské vlásky.

          Zistiť viac
          Hipp Baby SANFT Kúpeľ na dobrú noc 350 ml , ,

           Hipp Kúpeľ na dobrú noc je šetrná detská kozmetika. Hipp Kúpeľ na dobrú noc je určený na každodennú hygienu citlivej detskej pokožky bez parabénov, bez farbív a bez PEG emulgátorov

           Zistiť viac
           Hipp Baby SANFT Pena na umývanie (náhradná náplň) 250 ml , ,

            Hipp Pena ma umývanie je šetrná detská kozmetikaHipp Pena na umývanie je určená na každodennú hygienu citlivej detskej pokožky bez parabénovbez farbív a bez PEG emulgátorov

            Zistiť viac
            Hipp Baby SANFT Pena na umývanie 250 ml , ,

             Hipp Pena ma umývanie je šetrná detská kozmetika. Hipp Pena na umývanie je určená na každodennú hygienu citlivej detskej pokožky bez parabénov, bez farbív a bez PEG emulgátorov

             Zistiť viac