Kúpanie a osobná hygiena detí

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
BABÉ DIEŤA Atopický kúpeľový gél 200 ml , , , , .

  BABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél šetrne čistí vlasy a nedráždi jemnú pokožku detí.

  Zistiť viac
  BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón 200 ml , , , , .

   BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 7BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón šetrne čistí vlasy a nedráždi oči.

   Zistiť viac
   BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu 200 ml , , , , .

    BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 5,5. BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku intímnych partií.

    Zistiť viac
    BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél 500 ml , , , , .

     BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a detiBABÉ DIEŤA Kúpeľový gél pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku a nedráždi oči.

     Zistiť viac
     BABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu 200 ml , , , , .

      BABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu pomáha odstrániť mliečnu chrastu a predchádzať jej vzniku.

      Zistiť viac
      BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji 100 ml , , , .

       BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji je určená pre bábätká a deti a ich jemnú a citlivú pokožku. BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji obsahuje glycerín, nedráždi pokožku a nezanecháva škvrny na oblečení.

       Zistiť viac
       Bella detské vatové tyčinky 56+8 ks , .

        Bella detské vatové tyčinky sú určené pre bezpečné čistenie, napr. pre použitie u malých detí.  Bella detské vatové tyčinky sú vyrobené zo 100% bavlny.

        Zistiť viac
        Septona jemný šampón a kúpeľ s ľubovníkom a aloe vera 200 ml , , .

         Septona šampón obsahuje prírodné zložky, ktoré čistia a upokojujú pokožku dieťaťa. Septona šampón neštípe oči a je bez parabénov, alergénov a alkoholu.

         Zistiť viac