Detské potreby

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Vypredané!
AROMATICA BOB a BOBEK detský ochranný krém proti zapareninám 75ml , ,

  Kozmetický prípravok BOB a BOBEK detský ochranný krém  proti zapareninám vytvára na pokožke jemnú ochrannú vrstvu vďaka obsahu oxidu zinočnatého, ktorá ju chráni pred vlhkosťou a zapareninami. Lososový extrakt, aloe vera a makadamiový olej obsiahnuté v prípravku BOB a BOBEK detský ochranný krém proti zapareninám regenerujú a upokojujú jemnú detskú pokožku.

  Zistiť viac

  3,68

  Aviril detský krém 50 ml , ,

   Aviril detský krém chráni, ošetruje a upokojuje citlivú detskú pokožku. Aviril detský krém účinne pôsobí pri plienkovej dermatitíde (zapareninách).

   Zistiť viac
   Aviril detský olej s azulénom 50 ml , ,

    Aviril detský olej s azulénom chráni, ošetruje a upokojuje citlivú detskú pokožku. Aviril detský olej s azulénom účinne pôsobí pri plienkovej dermatitíde (zapareninách). 

    Zistiť viac
    Aviril detský zásyp (sypačka) s azulénom 100 g , ,

     Aviril detský zásyp chráni, ošetruje a upokojuje citlivú detskú pokožku. Aviril detský zásyp s azulénom účinne pôsobí pri plienkovej dermatitíde (zapareninách).

     Zistiť viac
     Aviril detský zásyp s azulénom 100 g , ,

      Aviril detský zásyp chráni, ošetruje a upokojuje citlivú detskú pokožku. Aviril detský zásyp s azulénom účinne pôsobí pri plienkovej dermatitíde (zapareninách).

      Zistiť viac
      BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko 200 ml , , , ,

       BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko pomáha zmierniť svrbenie pokožky a pomôcť intenzívne vyživiť a hydratovať suchú alebo atopickú pokožku.

       Zistiť viac
       BABÉ DIEŤA Atopický kúpeľový gél 200 ml , , , ,

        BABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél šetrne čistí vlasy a nedráždi jemnú pokožku detí.

        Zistiť viac
        BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón 200 ml , , , ,

         BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 7BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón šetrne čistí vlasy a nedráždi oči.

         Zistiť viac
         BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu 200 ml , , , ,

          BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 5,5. BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku intímnych partií.

          Zistiť viac
          BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko 500 ml , , ,

           BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku.

           Zistiť viac
           BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél 500 ml , , , ,

            BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a detiBABÉ DIEŤA Kúpeľový gél pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku a nedráždi oči.

            Zistiť viac
            BABÉ DIEŤA Pleťový krém 50 ml , , , ,

             BABÉ DIEŤA Pleťový krém je určený pre bábätká a deti a ich jemnú pokožku tváre. BABÉ DIEŤA Pleťový krém chráni detskú pleť pred vonkajšími vplyvmi (chlad, slnko, vietor).

             Zistiť viac