Detské potreby

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Vypredané!
Altermed PANTHENOL Baby zimný krém 50 ml , , .

  Altermed PANTHENOL Baby zimný krém bol vyvinutý špeciálne pre efektívnu regeneráciu detskej pokožky. Altermed PANTHENOL Baby zimný krém pomáha detskú pleť udržať vláčnu a regenerovať jemnú detskú pleť.

  Zistiť viac

  5,99

  BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko 200 ml , , , , .

   BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko pomáha zmierniť svrbenie pokožky a pomôcť intenzívne vyživiť a hydratovať suchú alebo atopickú pokožku.

   Zistiť viac
   BABÉ DIEŤA Atopický kúpeľový gél 200 ml , , , , .

    BABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél šetrne čistí vlasy a nedráždi jemnú pokožku detí.

    Zistiť viac
    BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón 200 ml , , , , .

     BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 7BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón šetrne čistí vlasy a nedráždi oči.

     Zistiť viac
     BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu 200 ml , , , , .

      BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 5,5. BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku intímnych partií.

      Zistiť viac
      BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko 500 ml , , , .

       BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku.

       Zistiť viac
       BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél 500 ml , , , , .

        BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a detiBABÉ DIEŤA Kúpeľový gél pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku a nedráždi oči.

        Zistiť viac
        BABÉ DIEŤA Pleťový krém 50 ml , , , , .

         BABÉ DIEŤA Pleťový krém je určený pre bábätká a deti a ich jemnú pokožku tváre. BABÉ DIEŤA Pleťový krém chráni detskú pleť pred vonkajšími vplyvmi (chlad, slnko, vietor).

         Zistiť viac
         BABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu 200 ml , , , , .

          BABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu pomáha odstrániť mliečnu chrastu a predchádzať jej vzniku.

          Zistiť viac
          BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji 100 ml , , , .

           BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji je určená pre bábätká a deti a ich jemnú a citlivú pokožku. BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji obsahuje glycerín, nedráždi pokožku a nezanecháva škvrny na oblečení.

           Zistiť viac
           Bella detské vatové tyčinky 56+8 ks , .

            Bella detské vatové tyčinky sú určené pre bezpečné čistenie, napr. pre použitie u malých detí.  Bella detské vatové tyčinky sú vyrobené zo 100% bavlny.

            Zistiť viac
            Vypredané!
            Bepanthen Care masť 100 g + látková plienka ZDARMA , , .

             Bepanthen Care masť obsahuje provitamín B5 – dexpanthenol. Provitamín B5 zľahka napomáha prirodzenej regenerácii pokožky a zachováva ju jemnú, hladkú a hydratovanú. Bepanthen Care masť nie je parfumovaný, neobsahuje konzervanty a dezinfekčné látky a je klinicky overené, že chráni pred príčinami vzniku zaparenín. Taktiež je účinný pri ošetrení prsných bradaviek počas dojčenia.

             Zistiť viac

             11,89