Matka a dieťa

Očakávanie a príchod vytúženého dieťatka patrí k najkrajším obdobiam v živote ženy. Avšak, je to čas zvýšených nárokov na organizmus. U nás nájdete všetko, čo budete v týchto výnimočných chvíľach potrebovať, od plánovania tehotenstva až po starostlivosť o dojčiatko. Prajeme Vám všetko dobré.

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Vypredané!
Altermed PANTHENOL Baby zimný krém 50 ml , , .

  Altermed PANTHENOL Baby zimný krém bol vyvinutý špeciálne pre efektívnu regeneráciu detskej pokožky. Altermed PANTHENOL Baby zimný krém pomáha detskú pleť udržať vláčnu a regenerovať jemnú detskú pleť.

  Zistiť viac

  5,99

  BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko 200 ml , , , , .

   BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko pomáha zmierniť svrbenie pokožky a pomôcť intenzívne vyživiť a hydratovať suchú alebo atopickú pokožku.

   Zistiť viac
   BABÉ DIEŤA Atopický kúpeľový gél 200 ml , , , , .

    BABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél šetrne čistí vlasy a nedráždi jemnú pokožku detí.

    Zistiť viac
    BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón 200 ml , , , , .

     BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 7BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón šetrne čistí vlasy a nedráždi oči.

     Zistiť viac
     BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu 200 ml , , , , .

      BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 5,5. BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku intímnych partií.

      Zistiť viac
      BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko 500 ml , , , .

       BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku.

       Zistiť viac
       BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél 500 ml , , , , .

        BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a detiBABÉ DIEŤA Kúpeľový gél pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku a nedráždi oči.

        Zistiť viac
        BABÉ DIEŤA Pleťový krém 50 ml , , , , .

         BABÉ DIEŤA Pleťový krém je určený pre bábätká a deti a ich jemnú pokožku tváre. BABÉ DIEŤA Pleťový krém chráni detskú pleť pred vonkajšími vplyvmi (chlad, slnko, vietor).

         Zistiť viac
         BABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu 200 ml , , , , .

          BABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu pomáha odstrániť mliečnu chrastu a predchádzať jej vzniku.

          Zistiť viac
          BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji 100 ml , , , .

           BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji je určená pre bábätká a deti a ich jemnú a citlivú pokožku. BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji obsahuje glycerín, nedráždi pokožku a nezanecháva škvrny na oblečení.

           Zistiť viac
           BABÉ Krém proti striám 200 ml , , , , .

            BABÉ TELO Krém proti striám pomáha redukovať strie a predchádzať vzniku strií. BABÉ TELO Krém proti striám je vhodný po redukčných diétach, v puberte, počas tehotenstva a po pôrode.

            Zistiť viac
            BEBA A.C. 800g , , .

             BEBA A.C. je špeciálne dojčenské mlieko vhodné pre bábätká od narodenia do 6 mesiacovBEBA A.C.znížený obsah laktózy a obsahuje probiotické baktérie L. Reuteri, takže je určená na diétny režim detí, ktoré trápi dojčenská kolika.

             Zistiť viac