Vypredané!

ArkoBiotics multivitamín Junior 5x7ml


ArkoBiotics multivitamín Junior je výživový doplnok, ktorý obsahuje komplexné zloženie vitamínov pre deti od 6 rokov s pomarančovou príchuťou.


11,51

Nie je na sklade

Charakteristika: Obsahuje 11 vitamínov (A, D3, C, E, vitamíny skupiny B: B1, B2, B3, B5, B6, B12 a biotín) + 5 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia (10 miliárd). 

Prípravok prispieva:

  • k zníženiu vyčerpania a únavy
  • k správnej látkovej premene
  • k zdravej duševnej výkonnosti
  • k ochrane buniek pred oxidačným stresom
  • k správnemu fungovaniu imunitného systému

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku. ArkoBiotics Multivitamín Adult je výživový doplnok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: 1 x denne. Súčasťou balenia je nástroj na otváranie. To uľahčuje aj stlačenie uzáveru. Stlačenie uzáveru je potrebné, pretože tým sa v ňom otvorí viečko a obsah sa z uzáveru vysype do roztoku. Pri stlačení uzáveru môže dôjsť k miernemu úniku prášku. Umiestnite zariadenie na otváranie na uzáver. Pevne zatlačte smerom dole tak, aby ste počuli dvakrát kliknutie. Vyberte zariadenie na otváranie a dôkladne pretrepte. Otvorte uzáver a vypite.

Zloženie: baktérie mliečneho kvasenia: Lactobacillus paracasei, Bacillus coagulans, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium lactis, koncentrovaná šťava z plodov aceroly (Malpighia glabra) – koncentrovaná šťava z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides) – vitamín C (kyselina L-askorbová) – vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát) – niacín (nikotínamid) – vitamín A (retinol) – L-pidolát zinočnatý – kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý) – vitamín D3 (cholekalciferol) – vitamín B12 (kyanokobalamín) – vitamín B2 (riboflavín) – tiamín (tiamínhydrochlorid) – vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) – D-biotín, cukor – čistená voda – plnidlo: polydextróza, maltodextrín – pomarančová príchuť – protihrudkujúce látky: mastenec, oxid kremičitý, stearan horečnatý – citrónová príchuť – konzervačné látky: sorban draselný, benzoan sodný.