Probiotiká

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
APO-LAKTÍK for Baby kvapky 7,5 ml , , , , .

  APO-LAKTÍK for Baby je výživový doplnok pre deti od narodenia. APO-LAKTÍK for Baby obsahujú 2 kmene baktérií a fruktooligosacharidy.

  Zistiť viac
  APO-LAKTÍK for Kids 30 past , , , , .

   APO-LAKTÍK for Kids žuvacie pastilky s jahodovou príchuťou pre deti od 3 rokovAPO-LAKTÍK for Kids obsahujú 4 miliardy živých baktérií a vitamín C.

   Zistiť viac
   Vypredané!
   Bio-Kult Infantis probiotiká 16 sáčkov , , , , .

    Bio-Kult Infantis je vedecky vyvinuté probiotikum pre kojencov, batoľatá a malé deti. Bio-Kult Infantis prispieva k normálnej funkcii imunitného systému kojencov a malých detí.

    Zistiť viac

    12,85

    Vypredané!
    Bio-kult Pro-Cyan probiotiká 45 kapsúl , , , .

     Bio-kult Pro-Cyan probiotiká pre udržanie zdravého močového systému. Bio-kult Pro-Cyan prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

     Zistiť viac

     12,85

     Bio-Kult probiotiká 60 kapsúl , , , , .

      Bio-Kult je originálny viac-kmeňový výrobok obsahujúci 14 kmeňov živých baktérií. Bio-Kult je vhodný pre každodenné užívanie, pri užívaní antibiotík a cestovaní.

      Zistiť viac
      BioGaia ProTectis kvapky 5 ml , , , , .

       Výživový doplnok BioGaia Probiotické kvapky obsahujú Lactobacillus reuteri ProtectisBioGaia Probiotické kvapky sú ideálne pre dojčatá a malé deti, či iné osoby, ktoré nemôžu užívať tablety. Odber kvapiek len priamo v lekárni alebo našim kuriérom!

       Zistiť viac
       BioGaia Protectis tablety

       5,515,52

       BioGaia Protectis tablety , , , , .

        Výživový doplnok BioGaia Protectis Probiotické tablety sú jednoduchým, bezpečným a pohodlným spôsobom, ako pomôcť udržať rovnováhu črevnej mikroflóry v zažívacom trakte. Jedna tableta denne zaisťuje odporúčanú dávku 100 miliónov živých baktérií Lactobacillus reuteri Protectis pre dospelých a deťom od 3 rokov.

        Zistiť viac

        5,515,52

        Generica BioLac Baby drops 6 ml kvapky , , , , .

         Jedinečný výživový doplnok BioLac Baby drops s obsahom aktívnych kultúr prirodzene prítomných v materskom mlieku. Obsahuje Lactobacillus plantarum LP01 a Bifidobacterium breve BR03. Vhodný i pre celiatikov, diabetikov, pacientov s intoleranciou laktózy. Bez konzervačných látok. Výživový doplnok BioLac Baby drops je vhodný i pre deti od 3 mesiacov.

         Zistiť viac
         GS Laktobacily Forte 21 30 + 10 cps , , , , .

          Laktobacily FORTE 20 GS je výživový doplnok, ktorý prináša unikátny komplex 9 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia a navyše vlákninu inulín. Laktobacily FORTE 20 GS obsahujú laktobacily a bifidobaktérie, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudských črevách.

          Zistiť viac
          GS Laktobacily Forte 21 60 + 20 cps , , , , .

           Výživový doplnok Laktobacily FORTE 201 GS je prípravok,ktorý  prináša unikátny komplex 9 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia a navyše vlákninu inulín.Výživový doplnok Laktobacily FORTE 21 GS obsahuje laktobacily a bifidobaktérie ktoré  sa v ľudských črevách prirodzene vyskytujú, a sú preto ľudskému telu úplne vlastné.

           Zistiť viac
           Jamieson Acidophilus komplex bakteriálnych kultúr 100 tbl , , , , .

            Jamieson Acidophilus komplex bakteriálnych kultúr je výživový doplnok, ktorý podporuje trávenie. Prípravok Jamieson Acidophilus komplex bakteriálnych kultúr obsahuje komplex 2 bakteriálnych kmeňov s obsahom 1 miliardy aktívnych baktérií.

            Zistiť viac
            Jamieson Bakteriálne kultúry 10 miliárd 60 cps , , , , .

             Jamieson Bakteriálne kultúry obsahuje zmes bakteriálnych kultúr – 10 miliárd, s obsahom 8 bakteriálnych kmeňov.Jamieson Bakteriálne kultúry sú dostupné v ľahko prehĺtateľných kapsuliach.

             Zistiť viac