Pálenie záhy

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Anacid suspenzia ,

Anacid suspenzia je liek, ktorý sa používa pri pálení záhy, nadúvaní a žalúdočných ťažkostiach.

Zistiť viac
Gaviscon

2,905,71

Gaviscon ,

Liek Gaviscon žuvacie tablety vytvára v žalúdku ochrannú vrstvu, ktorá pláva na povrchu obsahu žalúdka. Táto vrstva zabraňuje unikaniu žalúdočnej kyseliny zo žalúdka do pažeráka, a tak zmierňuje pocit pálenia žáhynepríjemné pocity, ktoré kyselina v ústach a hrdle spôsobuje. Vhodný pre deti od 12 rokov, i tehotné ženy.

Zistiť viac

2,905,71

Gaviscon Duo Efekt

4,556,71

Gaviscon Duo Efekt ,

Gaviscon Duo Effect je voľnopredajný liek, ktorý obsahuje kombináciu dvoch liečiv na liečbu refluxu. Gaviscon Duo Effect pomáha liečiť pálenie záhy a poruchy trávenia. 

Zistiť viac

4,556,71

Maalox 40 tbl

4,19

Maalox 40 tbl ,

Maalox sa používa u dospelých pacientov a u detí nad 15 rokov na rýchlu úľavu pri pálení záhy a pri prenikaní kyslého žalúdkového obsahu späť do pažeráka.

Zistiť viac
Maalox žuvacie tablety bez cukru citrón 40 tbl ,

Maalox žuvacie tablety s citrónovou príchuťou sa používa u dospelých pacientov a u detí nad 15 rokov na rýchlu úľavu pri pálení záhy a pri prenikaní kyslého žalúdkového obsahu späť do pažeráka. Maalox žuvacie tablety s citrónovou príchuťou pre rýchlu úľavu od pálenia záhy.

Zistiť viac
Ranisan 75 mg 10 tbl ,

Ranisan je liek, ktorý sa používa na zmiernenie príznakov pálenia záhy, žalúdočného prekyslenianevoľnosti. Ranisan môžu užívať bez vedomia lekára dospelí starší ako 18 rokov, mladiství od 16 rokov môžu užívať liek iba na odporúčanie lekára.

Zistiť viac