Pálenie záhy

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Gaviscon

2,905,71

Gaviscon , .

  Liek Gaviscon žuvacie tablety vytvára v žalúdku ochrannú vrstvu, ktorá pláva na povrchu obsahu žalúdka. Táto vrstva zabraňuje unikaniu žalúdočnej kyseliny zo žalúdka do pažeráka, a tak zmierňuje pocit pálenia žáhynepríjemné pocity, ktoré kyselina v ústach a hrdle spôsobuje. Vhodný pre deti od 12 rokov, i tehotné ženy.

  Zistiť viac

  2,905,71

  Vypredané!
  Gaviscon Cool Mint 150 ml , .

   Gaviscon Cool Mint patrí do skupiny liekov nazývaných „lieky tlmiace reflux“. Pôsobí v žalúdku, kde vytvára ochrannú vrstvu na povrchu obsahu žalúdka a zabraňuje tak unikaniu žalúdočnej kyseliny- refluxu do pažeráka, kde spôsobuje bolesť a ťažkosti. Je vhodný pre deti od 12 rokov, i tehotné ženy.

   Zistiť viac

   3,52

   Gaviscon Duo Efekt

   4,556,71

   Gaviscon Duo Efekt , .

    Gaviscon Duo Effect je voľnopredajný liek, ktorý obsahuje kombináciu dvoch liečiv na liečbu refluxu. Gaviscon Duo Effect pomáha liečiť pálenie záhy a poruchy trávenia. 

    Zistiť viac

    4,556,71

    Maalox 40 tbl , .

     Maalox sa používa u dospelých pacientov a u detí nad 15 rokov na rýchlu úľavu pri pálení záhy a pri prenikaní kyslého žalúdkového obsahu späť do pažeráka.

     Zistiť viac
     Ranisan 75 mg 10 tbl , .

      Ranisan je liek, ktorý sa používa na zmiernenie príznakov pálenia záhy, žalúdočného prekyslenianevoľnosti. Ranisan môžu užívať bez vedomia lekára dospelí starší ako 18 rokov, mladiství od 16 rokov môžu užívať liek iba na odporúčanie lekára.

      Zistiť viac
      Vypredané!
      Tums pomarančová príchuť 36 past , .

       Tums je liek ,ktorý znižuje žalúdočné ťažkosti a nevoľnosť spojenú s prekyslením žalúdka.Tums ukľudňuje pálenie záhy, tráviace ťažkosti a nadúvanie.

       Zistiť viac

       2,60