Hnačka

Hnačka je stav kedy má postihnutá osoba riedku až vodnatú stolicu častejšie ako 3-krát denne. Liečba hnačky spočíva vo výbere vhodného lieku, použitia probiotík, dopĺňania tekutín a diéty. Ak si neviete vybrať použite náš rozhodovací strom.

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
APO-LAKTÍK for Baby kvapky 7,5 ml , , , , .

  APO-LAKTÍK for Baby je výživový doplnok pre deti od narodenia. APO-LAKTÍK for Baby obsahujú 2 kmene baktérií a fruktooligosacharidy.

  Zistiť viac
  APO-LAKTÍK for Kids 30 past , , , , .

   APO-LAKTÍK for Kids žuvacie pastilky s jahodovou príchuťou pre deti od 3 rokovAPO-LAKTÍK for Kids obsahujú 4 miliardy živých baktérií a vitamín C.

   Zistiť viac
   Vypredané!
   Bio-Kult Infantis probiotiká 16 sáčkov , , , , .

    Bio-Kult Infantis je vedecky vyvinuté probiotikum pre kojencov, batoľatá a malé deti. Bio-Kult Infantis prispieva k normálnej funkcii imunitného systému kojencov a malých detí.

    Zistiť viac

    12,85

    Bio-Kult probiotiká 60 kapsúl , , , , .

     Bio-Kult je originálny viac-kmeňový výrobok obsahujúci 14 kmeňov živých baktérií. Bio-Kult je vhodný pre každodenné užívanie, pri užívaní antibiotík a cestovaní.

     Zistiť viac
     BioGaia ProTectis kvapky 5 ml , , , , .

      Výživový doplnok BioGaia Probiotické kvapky obsahujú Lactobacillus reuteri ProtectisBioGaia Probiotické kvapky sú ideálne pre dojčatá a malé deti, či iné osoby, ktoré nemôžu užívať tablety. Odber kvapiek len priamo v lekárni alebo našim kuriérom!

      Zistiť viac
      BioGaia Protectis tablety

      5,515,52

      BioGaia Protectis tablety , , , , .

       Výživový doplnok BioGaia Protectis Probiotické tablety sú jednoduchým, bezpečným a pohodlným spôsobom, ako pomôcť udržať rovnováhu črevnej mikroflóry v zažívacom trakte. Jedna tableta denne zaisťuje odporúčanú dávku 100 miliónov živých baktérií Lactobacillus reuteri Protectis pre dospelých a deťom od 3 rokov.

       Zistiť viac

       5,515,52

       Endiex kapsle

       3,875,60

       Endiex kapsle , .

        Liek Endiex sa používa pri liečbe infekčnej hnačky u dospelých a detí od 6 rokov. Pôsobí proti väčšine choroboplodných mikroorganizmov, ktoré vyvolávajú črevné ochorenia. Je vhodný i na liečbu cestovateľských hnačiek.

        Zistiť viac

        3,875,60

        Fluidex Generica 20 tbl eff. , .

         Fluidex je doplnok stravy s obsahom minerálov a glukózy na prípravu perorálneho nápoja.Roztok, ktorý vznikne po rozpustení jednej tablety v 150 ml pitnej vody, je hypotonický,nehrozí predávkovanie prípravkom.Fluidex sú tablety,ktoré slúžia na rehydratáciu organizmu,neobsahujú arómu,farbivo,umelé sladidlo ani iné ochucovadlá.

         Zistiť viac
         Generica BioLac Baby drops 6 ml kvapky , , , , .

          Jedinečný výživový doplnok BioLac Baby drops s obsahom aktívnych kultúr prirodzene prítomných v materskom mlieku. Obsahuje Lactobacillus plantarum LP01 a Bifidobacterium breve BR03. Vhodný i pre celiatikov, diabetikov, pacientov s intoleranciou laktózy. Bez konzervačných látok. Výživový doplnok BioLac Baby drops je vhodný i pre deti od 3 mesiacov.

          Zistiť viac
          GS Laktobacily Forte 21 30 + 10 cps , , , , .

           Laktobacily FORTE 20 GS je výživový doplnok, ktorý prináša unikátny komplex 9 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia a navyše vlákninu inulín. Laktobacily FORTE 20 GS obsahujú laktobacily a bifidobaktérie, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudských črevách.

           Zistiť viac
           GS Laktobacily Forte 21 60 + 20 cps , , , , .

            Výživový doplnok Laktobacily FORTE 201 GS je prípravok,ktorý  prináša unikátny komplex 9 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia a navyše vlákninu inulín.Výživový doplnok Laktobacily FORTE 21 GS obsahuje laktobacily a bifidobaktérie ktoré  sa v ľudských črevách prirodzene vyskytujú, a sú preto ľudskému telu úplne vlastné.

            Zistiť viac
            Hidrasec 100 mg 10 cps , .

             Hidrasec je liek na liečbu akútnej hnačky. Hidrasec znižuje objem a množstvo stolice, skracuje trvanie hnačky.

             Zistiť viac