Kašeľ s hlienmi (vlhký)

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
ACC long

4,459,17

ACC long ,

  Liek ACC long obsahuje liečivo acetylcysteín, ktoré rozpúšťa všetky zložky spôsobujúce väzkosť hlienu. Podporuje tým vykašliavanie a tlmí dráždivý kašeľ, preto sa používa pri ochoreniach dýchacích ciest sprevádzaných kašľom. Acetylcysteín pôsobí tiež antioxidačne, a tým podporuje ochranné mechanizmy organizmu. Liek je vhodný pre dospelých i pre deti od 14 rokov.

  Zistiť viac

  4,459,17

  ACC long Hotdrink 10 vreciek ,

   ACC long Hotdrink je voľnopredajný liek pre dospelých a dospievajúcich od 14 rokov. ACC long Hotdrink podporuje vykašliavanie hlienu a tým pomáha liečiť vlhký (produktívny) kašeľ pri ochorení dýchacích ciest.

   Zistiť viac
   Bromhexin 12 BC kvapky 30 ml ,

    Liek Bromhexin 12 BC kvapky sa používa sa na uvoľnenie hlienov pri liečbe akútnych  a chronických ochorení priedušiek a pľúc spojených s produkciou hustého hlienu. Bromhexin 12 BC kvapky môžu použiť na uvoľnenie hlienov dospelí a deti od 2 rokov.

    Zistiť viac
    Bromhexin 12 kvapky KM 30 ml ,

     Rokmi overený liek na uľahčenie vykašliavania a liečbu kašľa. Bromhexin 12 kvapky KM sú vhodné pre deti aj dospelých. Bez cukru a alkoholu.

     Zistiť viac
     Bromhexin 8 Berlin-Chemie tablety ,

      Jediné tablety s obsahom bromhexinu na trhu. Bromhexin 8 Berlin-Chemie tablety prinášajú úľavu od vlhkého kašľa v kombinácii s pohodlným užívaním.

      Zistiť viac
      Bromhexin 8 kvapky KM

      2,457,74

      Bromhexin 8 kvapky KM ,

      Bromhexin 8 kvapky KM sú liek na uľahčenie vykašliavania pri vlhkom kašli. Vhodné pre staršie deti a dospelých dostupné v troch rôznych veľkostiach.

      Zistiť viac

      2,457,74

      Calcium Chloratum – TEVA 100 ml , , , ,

       Calcium chloratum je liek, ktorý dopĺňa telu vápnik. Okrem liečby nedostatku vápnika je dobrý ako podporná liečba pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest.

       Zistiť viac
       Hedelix sirup 100 ml ,

        Hľadáte prírodný liek liečbu vlhkého kašľa? Hedelix sirup je vhodný pre deti aj dospelých. Obsahuje brečtanový extrakt, ktorý uľahčuje vykašliavanie.

        Zistiť viac
        HERBALMED Hot drink Dr Weiss kašeľ 180g ,

         Výživový doplnok HERBALMED Hot drink Dr Weiss kašeľ je originálny švajčiarsky bylinný extrakt,ktorý upokojuje kašeľ a chrapot,uľavuje od škrabanie v krku a hltanu.HERBALMED Hot drink Dr Weiss kašeľ uľahčuje vykašliavanie.

         Zistiť viac
         Mucosolvan Junior sirup 100 ml ,

          Mucosolvan Junior je prvá voľba pri vlhkom produktívnom kašľi. Príjemná príchuť lesného ovocia. Vhodný aj pre diabetikov.

          Zistiť viac
          Mucosolvan mäkké pastilky 20 past ,

           Škrabe Vás v krku a neviete či to bude angína, alebo kašeľ? Mucosolvan mäkké pastilky sú správne riešenie. Vďaka praktickému baleniu sú vždy po ruke.

           Zistiť viac
           Mucosolvan Retard 20 cps ,

            Mucosolvan Retard je účinný liek na liečbu vlhkého kašľa určený pre dospelých. Okrem silného účinku je jeho prednosťou pohodlné užívanie len 1 kapsula denne.

            Zistiť viac