Kašeľ s hlienmi (vlhký)

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
ACC 20mg/ml perorálny roztok 200 ml ,

    Liek ACC 20 mg/ml obsahuje liečivo acetylcysteín, ktoré rozpúšťa všetky zložky spôsobujúce väzkosť hlienu. ACC 20 mg/ml podporuje vykašliavanie a tlmí dráždivý kašeľ, preto sa používa pri ochoreniach dýchacích ciest sprevádzaných kašľom.

    Zistiť viac
    ACC Baby perorálny roztok 100 ml ,

      Liek ACC Baby obsahuje liečivo acetylcysteín, ktoré rozpúšťa všetky zložky spôsobujúce väzkosť hlienu. ACC Baby podporuje vykašliavanie a tlmí dráždivý kašeľ, preto sa používa pri ochoreniach dýchacích ciest sprevádzaných kašľom.

      Zistiť viac
      ACC JUNIOR HOTDRINK 200 mg 20 vrecúšok ,

        Liečivo acetylcysteín, obsiahnuté v prípravku ACC JUNIOR HOTDRINK rozpúšťa všetky zložky, ktoré spôsobujú viskozitu hlienu a podporuje tým jeho vykašliavanie. Liek ACC JUNIOR HOTDRINK sa používa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú spojené s intenzívnou tvorbou hustého, viskózneho hlienu, ako sú chrípka, zápaly priedušnice, akútna i chronická bronchitída..

        Zistiť viac
        ACC long

        4,459,17

        ACC long ,

          Liek ACC long obsahuje liečivo acetylcysteín, ktoré rozpúšťa všetky zložky spôsobujúce väzkosť hlienu. Podporuje tým vykašliavanie a tlmí dráždivý kašeľ, preto sa používa pri ochoreniach dýchacích ciest sprevádzaných kašľom. Acetylcysteín pôsobí tiež antioxidačne, a tým podporuje ochranné mechanizmy organizmu. Liek je vhodný pre dospelých i pre deti od 14 rokov.

          Zistiť viac

          4,459,17

          ACC long Hotdrink 10 vreciek ,

            ACC long Hotdrink je voľnopredajný liek pre dospelých a dospievajúcich od 14 rokov. ACC long Hotdrink podporuje vykašliavanie hlienu a tým pomáha liečiť vlhký (produktívny) kašeľ pri ochorení dýchacích ciest.

            Zistiť viac
            Bromhexin 12 BC kvapky 30 ml ,

              Liek Bromhexin 12 BC kvapky sa používa sa na uvoľnenie hlienov pri liečbe akútnych  a chronických ochorení priedušiek a pľúc spojených s produkciou hustého hlienu. Bromhexin 12 BC kvapky môžu použiť na uvoľnenie hlienov dospelí a deti od 2 rokov.

              Zistiť viac
              Bromhexin 12 kvapky KM 30 ml ,

                Rokmi overený liek na uľahčenie vykašliavania a liečbu kašľa. Bromhexin 12 kvapky KM sú vhodné pre deti aj dospelých. Bez cukru a alkoholu.

                Zistiť viac
                Bromhexin 8 Berlin-Chemie tablety ,

                  Jediné tablety s obsahom bromhexinu na trhu. Bromhexin 8 Berlin-Chemie tablety prinášajú úľavu od vlhkého kašľa v kombinácii s pohodlným užívaním.

                  Zistiť viac
                  Bromhexin 8 kvapky KM

                  2,457,74

                  Bromhexin 8 kvapky KM ,

                  Bromhexin 8 kvapky KM sú liek na uľahčenie vykašliavania pri vlhkom kašli. Vhodné pre staršie deti a dospelých dostupné v troch rôznych veľkostiach.

                  Zistiť viac

                  2,457,74

                  Bronchicum 130g ,

                    Bronchicum je rastlinný liek, ktorý sa používa pri chorobách dýchacích ciest z prechladnutiazápal priedušiek,vlhký kašeľ. Účinne riedi hlien a podporuje jeho vykašliavanie. Bronchicum sa môže používať u detí od 1 roku.

                    Zistiť viac
                    Calcium Chloratum – TEVA 100 ml , , , ,

                      Calcium chloratum je liek, ktorý dopĺňa telu vápnik. Okrem liečby nedostatku vápnika je dobrý ako podporná liečba pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest.

                      Zistiť viac
                      Flavamed Cough tablets 20 tbl ,

                        Flavamed Cough Tablets je liek uvoľňujúci hlien pri ochoreniach dýchacích ciest. Flavamed Cough Tablets sa používa pri ochoreniach pľúc a priedušiek spojených s tvorbou hustého hlienu. Pôsobením Flavamed Cough Tablets sa hustý hlien skvapalňuje a dochádza k jeho ľahšiemu vykašliavaniu. Určený pre dospelých a deti od 6 rokov.

                        Zistiť viac