Kašeľ s hlienmi (vlhký)

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
ACC long

4,459,17

ACC long ,

  Liek ACC long obsahuje liečivo acetylcysteín, ktoré rozpúšťa všetky zložky spôsobujúce väzkosť hlienu. Podporuje tým vykašliavanie a tlmí dráždivý kašeľ, preto sa používa pri ochoreniach dýchacích ciest sprevádzaných kašľom. Acetylcysteín pôsobí tiež antioxidačne, a tým podporuje ochranné mechanizmy organizmu. Liek je vhodný pre dospelých i pre deti od 14 rokov.

  Zistiť viac

  4,459,17

  ACC long Hotdrink 10 vreciek ,

   ACC long Hotdrink je voľnopredajný liek pre dospelých a dospievajúcich od 14 rokov. ACC long Hotdrink podporuje vykašliavanie hlienu a tým pomáha liečiť vlhký (produktívny) kašeľ pri ochorení dýchacích ciest.

   Zistiť viac
   Bromhexin 12 BC kvapky 30 ml ,

    Liek Bromhexin 12 BC kvapky sa používa sa na uvoľnenie hlienov pri liečbe akútnych  a chronických ochorení priedušiek a pľúc spojených s produkciou hustého hlienu. Bromhexin 12 BC kvapky môžu použiť na uvoľnenie hlienov dospelí a deti od 2 rokov.

    Zistiť viac
    Bromhexin 12 kvapky KM 30 ml ,

     Rokmi overený liek na uľahčenie vykašliavania a liečbu kašľa. Bromhexin 12 kvapky KM sú vhodné pre deti aj dospelých. Bez cukru a alkoholu.

     Zistiť viac
     Bromhexin 8 Berlin-Chemie tablety ,

      Jediné tablety s obsahom bromhexinu na trhu. Bromhexin 8 Berlin-Chemie tablety prinášajú úľavu od vlhkého kašľa v kombinácii s pohodlným užívaním.

      Zistiť viac
      Bromhexin 8 kvapky KM

      2,457,74

      Bromhexin 8 kvapky KM ,

      Bromhexin 8 kvapky KM sú liek na uľahčenie vykašliavania pri vlhkom kašli. Vhodné pre staršie deti a dospelých dostupné v troch rôznych veľkostiach.

      Zistiť viac

      2,457,74

      Bronchicum 130g ,

       Bronchicum je rastlinný liek, ktorý sa používa pri chorobách dýchacích ciest z prechladnutiazápal priedušiek,vlhký kašeľ. Účinne riedi hlien a podporuje jeho vykašliavanie. Bronchicum sa môže používať u detí od 1 roku.

       Zistiť viac
       Calcium Chloratum – TEVA 100 ml , , , ,

        Calcium chloratum je liek, ktorý dopĺňa telu vápnik. Okrem liečby nedostatku vápnika je dobrý ako podporná liečba pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest.

        Zistiť viac
        Flavamed Cough tablets 20 tbl ,

         Flavamed Cough Tablets je liek uvoľňujúci hlien pri ochoreniach dýchacích ciest. Flavamed Cough Tablets sa používa pri ochoreniach pľúc a priedušiek spojených s tvorbou hustého hlienu. Pôsobením Flavamed Cough Tablets sa hustý hlien skvapalňuje a dochádza k jeho ľahšiemu vykašliavaniu. Určený pre dospelých a deti od 6 rokov.

         Zistiť viac
         Flavamed šumivé tablety 10 tbl ,

          Flavamed šumivé tablety je liek uvoľňujúci hlien pri ochoreniach dýchacích ciest. Flavamed šumivé tablety sa používa pri ochoreniach pľúc a priedušiek spojených s tvorbou hustého hlienu. Pôsobením Flavamed šumivé tablety sa hustý hlien skvapalňuje a dochádza k jeho ľahšiemu vykašliavaniu. Určený pre dospelých a deti od 12 rokov.

          Zistiť viac
          Hedelix sirup 100 ml ,

           Hľadáte prírodný liek liečbu vlhkého kašľa? Hedelix sirup je vhodný pre deti aj dospelých. Obsahuje brečtanový extrakt, ktorý uľahčuje vykašliavanie.

           Zistiť viac
           HERBALMED Hot drink Dr Weiss kašeľ 180g ,

            Výživový doplnok HERBALMED Hot drink Dr Weiss kašeľ je originálny švajčiarsky bylinný extrakt,ktorý upokojuje kašeľ a chrapot,uľavuje od škrabanie v krku a hltanu.HERBALMED Hot drink Dr Weiss kašeľ uľahčuje vykašliavanie.

            Zistiť viac