Kašeľ bez hlienov (suchý)

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Calcium Chloratum – TEVA 100 ml , , , ,

Calcium chloratum je liek, ktorý dopĺňa telu vápnik. Okrem liečby nedostatku vápnika je dobrý ako podporná liečba pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest.

Zistiť viac
Ditustat kvapky

3,825,38

Ditustat kvapky ,

Potrebujete stlmiť suchý kašeľ nejasného pôvodu? Ditustat kvapky sú liekom vhodným nie len pri zápaloch dýchacích ciest, ale aj pri kašli u alergikov.

Zistiť viac

3,825,38

Mugotussol sirup 190 ml ,

Mugotussol sirup je liek na zastavenie suchého dráždivého kašľa s rýchlym nástupom účinku. Efekt sa dostaví do 30 minút po užití. Vhodný od 12 rokov.

Zistiť viac
Paralen Grip

3,505,65

Paralen Grip , , , , ,

Cítite príznaky prechladnutia či chrípky sprevádzané suchým kašľom? Pomôže Vám Paralen grip. Všetko potrebné nájdete v jednej tablete vhodnej od 15 rokov.

Zistiť viac

3,505,65

Petit Drill sirup 125 ml ,

Petit Drill sirup je zdravotnícka pomôcka na suchý kašeľ s jahodovou príchuťou. Petit Drill sirup pre deti a dojčatá od 6 mesiacov do 6 rokov.

Zistiť viac
Robitussin ANTITUSSICUM sir 100 ml ,

Liek na tlmenie suchého kašľa určený pre dospelých a deti staršie ako 6 rokov. Robitussin ANTITUSSICUM je sirup s príjemnou višňovou chuťou.

Zistiť viac
Robitussin JUNIOR sir 100 ml ,

Robitussin JUNIOR je obľúbený sirup s príchuťou višne na tlmenie suchého kašľa u detí od dvoch rokov.

Zistiť viac
Sinecod sirup 200 ml ,

Tradičná lieková forma na zastavenie suchého dráždivého kašľa. Sinecod sirup je vhodný pre deti staršie ako 3 roky a dospelých. Vhodný aj pre diabetikov.

Zistiť viac
Stoptussin kvapky

4,254,50

Stoptussin kvapky ,

Stoptussin kvapky, liek pre deti aj dospelých, obsahuje dve účinné látky, ktoré kašeľ utíšia a vyliečia.  Vhodné aj pre diabetikov.

Zistiť viac

4,254,50

Stoptussin sirup 100 ml ,

Chutná karamelová alternatíva k osvedčeným kvapkám . Stoptussin sirup liek pre deti a dospelých na liečbu dráždivého  suchého kašľa.

Zistiť viac
Stoptussin tablety 20 tbl ,

Stoptussin tablety je určený na liečbu suchého, dráždivého, ťažko utíšiteľného kašľa rôzneho pôvodu.

Zistiť viac