Liečba kašľa

Kašeľ si väčšinou spájame s charakteristickým zvukom a nepríjemným dráždením až bolesťou v dolných dýchacích cestách. Napriek tomu, je pre nás nesmierne dôležitým reflexom, pomocou ktorého si telo „upratuje“ dýchací trakt a zabezpečuje jeho priechodnosť. Liečba akéhokoľvek problému vyžaduje správne zvolený liek. Pri liečbe kašľa to platí dvojnásobne, pretože nesprávny liek nielenže nepomôže, ale môže celkový stav aj zhoršiť. Preto ak si nie ste istí, aký liek potrebujete, odporúčame Vám použiť náš rozhodovací strom.  Ak sa chcete dozvedieť o kašli a jeho liečbe viac, prečítajte si náš článok v poradni.

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
ACC 20mg/ml perorálny roztok 200 ml ,

Liek ACC 20 mg/ml obsahuje liečivo acetylcysteín, ktoré rozpúšťa všetky zložky spôsobujúce väzkosť hlienu. ACC 20 mg/ml podporuje vykašliavanie a tlmí dráždivý kašeľ, preto sa používa pri ochoreniach dýchacích ciest sprevádzaných kašľom.

Zistiť viac
ACC Baby perorálny roztok 100 ml ,

Liek ACC Baby obsahuje liečivo acetylcysteín, ktoré rozpúšťa všetky zložky spôsobujúce väzkosť hlienu. ACC Baby podporuje vykašliavanie a tlmí dráždivý kašeľ, preto sa používa pri ochoreniach dýchacích ciest sprevádzaných kašľom.

Zistiť viac
ACC JUNIOR HOTDRINK 200 mg 20 vrecúšok ,

Liečivo acetylcysteín, obsiahnuté v prípravku ACC JUNIOR HOTDRINK rozpúšťa všetky zložky, ktoré spôsobujú viskozitu hlienu a podporuje tým jeho vykašliavanie. Liek ACC JUNIOR HOTDRINK sa používa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú spojené s intenzívnou tvorbou hustého, viskózneho hlienu, ako sú chrípka, zápaly priedušnice, akútna i chronická bronchitída..

Zistiť viac
ACC long

4,459,17

ACC long ,

Liek ACC long obsahuje liečivo acetylcysteín, ktoré rozpúšťa všetky zložky spôsobujúce väzkosť hlienu. Podporuje tým vykašliavanie a tlmí dráždivý kašeľ, preto sa používa pri ochoreniach dýchacích ciest sprevádzaných kašľom. Acetylcysteín pôsobí tiež antioxidačne, a tým podporuje ochranné mechanizmy organizmu. Liek je vhodný pre dospelých i pre deti od 14 rokov.

Zistiť viac

4,459,17

ACC long Hotdrink 10 vreciek ,

ACC long Hotdrink je voľnopredajný liek pre dospelých a dospievajúcich od 14 rokov. ACC long Hotdrink podporuje vykašliavanie hlienu a tým pomáha liečiť vlhký (produktívny) kašeľ pri ochorení dýchacích ciest.

Zistiť viac
Bromhexin 12 BC kvapky 30 ml ,

Liek Bromhexin 12 BC kvapky sa používa sa na uvoľnenie hlienov pri liečbe akútnych  a chronických ochorení priedušiek a pľúc spojených s produkciou hustého hlienu. Bromhexin 12 BC kvapky môžu použiť na uvoľnenie hlienov dospelí a deti od 2 rokov.

Zistiť viac
Bromhexin 12 kvapky KM 30 ml ,

Rokmi overený liek na uľahčenie vykašliavania a liečbu kašľa. Bromhexin 12 kvapky KM sú vhodné pre deti aj dospelých. Bez cukru a alkoholu.

Zistiť viac
Bromhexin 8 Berlin-Chemie tablety ,

Jediné tablety s obsahom bromhexinu na trhu. Bromhexin 8 Berlin-Chemie tablety prinášajú úľavu od vlhkého kašľa v kombinácii s pohodlným užívaním.

Zistiť viac
Bromhexin 8 kvapky KM

2,757,74

Bromhexin 8 kvapky KM ,

Bromhexin 8 kvapky KM sú liek na uľahčenie vykašliavania pri vlhkom kašli. Vhodné pre staršie deti a dospelých dostupné v troch rôznych veľkostiach.

Zistiť viac

2,757,74

Bronchicum 130g ,

Bronchicum je rastlinný liek, ktorý sa používa pri chorobách dýchacích ciest z prechladnutiazápal priedušiek,vlhký kašeľ. Účinne riedi hlien a podporuje jeho vykašliavanie. Bronchicum sa môže používať u detí od 1 roku.

Zistiť viac
Calcium Chloratum – TEVA 100 ml , , , ,

Calcium chloratum je liek, ktorý dopĺňa telu vápnik. Okrem liečby nedostatku vápnika je dobrý ako podporná liečba pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest.

Zistiť viac
Ditustat kvapky

3,825,38

Ditustat kvapky ,

Potrebujete stlmiť suchý kašeľ nejasného pôvodu? Ditustat kvapky sú liekom vhodným nie len pri zápaloch dýchacích ciest, ale aj pri kašli u alergikov.

Zistiť viac

3,825,38