Liečba kašľa

Kašeľ si väčšinou spájame s charakteristickým zvukom a nepríjemným dráždením až bolesťou v dolných dýchacích cestách. Napriek tomu, je pre nás nesmierne dôležitým reflexom, pomocou ktorého si telo „upratuje“ dýchací trakt a zabezpečuje jeho priechodnosť. Liečba akéhokoľvek problému vyžaduje správne zvolený liek. Pri liečbe kašľa to platí dvojnásobne, pretože nesprávny liek nielenže nepomôže, ale môže celkový stav aj zhoršiť. Preto ak si nie ste istí, aký liek potrebujete, odporúčame Vám použiť náš rozhodovací strom.  Ak sa chcete dozvedieť o kašli a jeho liečbe viac, prečítajte si náš článok v poradni.

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
ACC long

4,459,17

ACC long ,

  Liek ACC long obsahuje liečivo acetylcysteín, ktoré rozpúšťa všetky zložky spôsobujúce väzkosť hlienu. Podporuje tým vykašliavanie a tlmí dráždivý kašeľ, preto sa používa pri ochoreniach dýchacích ciest sprevádzaných kašľom. Acetylcysteín pôsobí tiež antioxidačne, a tým podporuje ochranné mechanizmy organizmu. Liek je vhodný pre dospelých i pre deti od 14 rokov.

  Zistiť viac

  4,459,17

  ACC long Hotdrink 10 vreciek ,

   ACC long Hotdrink je voľnopredajný liek pre dospelých a dospievajúcich od 14 rokov. ACC long Hotdrink podporuje vykašliavanie hlienu a tým pomáha liečiť vlhký (produktívny) kašeľ pri ochorení dýchacích ciest.

   Zistiť viac
   Bromhexin 12 BC kvapky 30 ml ,

    Liek Bromhexin 12 BC kvapky sa používa sa na uvoľnenie hlienov pri liečbe akútnych  a chronických ochorení priedušiek a pľúc spojených s produkciou hustého hlienu. Bromhexin 12 BC kvapky môžu použiť na uvoľnenie hlienov dospelí a deti od 2 rokov.

    Zistiť viac
    Bromhexin 12 kvapky KM 30 ml ,

     Rokmi overený liek na uľahčenie vykašliavania a liečbu kašľa. Bromhexin 12 kvapky KM sú vhodné pre deti aj dospelých. Bez cukru a alkoholu.

     Zistiť viac
     Bromhexin 8 Berlin-Chemie tablety ,

      Jediné tablety s obsahom bromhexinu na trhu. Bromhexin 8 Berlin-Chemie tablety prinášajú úľavu od vlhkého kašľa v kombinácii s pohodlným užívaním.

      Zistiť viac
      Bromhexin 8 kvapky KM

      2,457,74

      Bromhexin 8 kvapky KM ,

      Bromhexin 8 kvapky KM sú liek na uľahčenie vykašliavania pri vlhkom kašli. Vhodné pre staršie deti a dospelých dostupné v troch rôznych veľkostiach.

      Zistiť viac

      2,457,74

      Bronchicum 130g ,

       Bronchicum je rastlinný liek, ktorý sa používa pri chorobách dýchacích ciest z prechladnutiazápal priedušiek,vlhký kašeľ. Účinne riedi hlien a podporuje jeho vykašliavanie. Bronchicum sa môže používať u detí od 1 roku.

       Zistiť viac
       Calcium Chloratum – TEVA 100 ml , , , ,

        Calcium chloratum je liek, ktorý dopĺňa telu vápnik. Okrem liečby nedostatku vápnika je dobrý ako podporná liečba pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest.

        Zistiť viac
        Ditustat kvapky

        3,825,38

        Ditustat kvapky ,

        Potrebujete stlmiť suchý kašeľ nejasného pôvodu? Ditustat kvapky sú liekom vhodným nie len pri zápaloch dýchacích ciest, ale aj pri kašli u alergikov.

        Zistiť viac

        3,825,38

        Flavamed Cough tablets 20 tbl ,

         Flavamed Cough Tablets je liek uvoľňujúci hlien pri ochoreniach dýchacích ciest. Flavamed Cough Tablets sa používa pri ochoreniach pľúc a priedušiek spojených s tvorbou hustého hlienu. Pôsobením Flavamed Cough Tablets sa hustý hlien skvapalňuje a dochádza k jeho ľahšiemu vykašliavaniu. Určený pre dospelých a deti od 6 rokov.

         Zistiť viac
         Flavamed šumivé tablety 10 tbl ,

          Flavamed šumivé tablety je liek uvoľňujúci hlien pri ochoreniach dýchacích ciest. Flavamed šumivé tablety sa používa pri ochoreniach pľúc a priedušiek spojených s tvorbou hustého hlienu. Pôsobením Flavamed šumivé tablety sa hustý hlien skvapalňuje a dochádza k jeho ľahšiemu vykašliavaniu. Určený pre dospelých a deti od 12 rokov.

          Zistiť viac
          Hedelix sirup 100 ml ,

           Hľadáte prírodný liek liečbu vlhkého kašľa? Hedelix sirup je vhodný pre deti aj dospelých. Obsahuje brečtanový extrakt, ktorý uľahčuje vykašliavanie.

           Zistiť viac