Podpora imunity

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
ArkoBiotics multivitamín Adult 7x10ml , , , , ,

  ArkoBiotics multivitamín Adult je výživový doplnok, ktorý obsahuje komplexné zloženie vitamínov pre deti od 12 rokov a dospelých s pomarančovou príchuťou.

  Zistiť viac
  ArkoBiotics multivitamín Junior 5x7ml , , , , ,

   ArkoBiotics multivitamín Junior je výživový doplnok, ktorý obsahuje komplexné zloženie vitamínov pre deti od 6 rokov s pomarančovou príchuťou.

   Zistiť viac
   DELTA COLOSTRUM INTENSIVE 30 cps ,

    DELTA COLOSTRUM INTENSIVE kapsule je výživový doplnok, ktorý obsahuje kravské kolostrumDELTA COLOSTRUM INTENSIVE obsahuje vysoké hladiny imunitných faktorov a regulátorov imunity. Vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov.

    Zistiť viac
    DELTA COLOSTRUM INTENSIVE 60 cps ,

     DELTA COLOSTRUM INTENSIVE kapsule je výživový doplnok, ktorý obsahuje kravské kolostrumDELTA COLOSTRUM INTENSIVE obsahuje vysoké hladiny imunitných faktorov a regulátorov imunity. Vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov.

     Zistiť viac
     DELTA COLOSTRUM INTENSIVE Perly 60g ,

      DELTA COLOSTRUM INTENSIVE perly je výživový doplnok, ktorý obsahuje kravské kolostrumDELTA COLOSTRUM INTENSIVE obsahuje vysoké hladiny imunitných faktorov a regulátorov imunity. Vhodné pre dospelých a deti od 6 rokov.

      Zistiť viac
      DELTA COLOSTRUM INTENSIVE sirup Natural 125 ml ,

       DELTA COLOSTRUM INTENSIVE sirup je výživový doplnok, ktorý obsahuje kravské kolostrumDELTA COLOSTRUM INTENSIVE sirup obsahuje vysoké hladiny imunitných faktorov a regulátorov imunity. Vhodné pre dospelých a deti už od 6 mesiacov.

       Zistiť viac
       Echinacea active Generica 40 tbl , , ,

        Výživový doplnok Echinacea active pôsobí upokojujúcim účinkom pre hrdlo, hltan a hlasivky.Echinacea active obsahuje tiež vitamín C a zinok,ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, čo je dôležitý hlavne v kritických ročných obdobiach jeseň – zima – jar.

        Zistiť viac
        Edenpharma Betaglukán koncentrát 250 ml ,

         Výživový doplnok Betaglukán koncentrát je aktívny betaglukán v najúčinnejšej koloidnej forme. Betaglukán koncentrát obsahuje rastlinné polysacharidy beta-glukánového typu v koloidnej forme, 10 vitamínov a minerály. Koncentrát svojím zložením spája zdraviu prospešné vlastnosti multivitamínovo-minerálového preparátu s vlastnosťami prírodných rastlinných betaglukánov.

         Zistiť viac
         Edenpharma Betaglukán koncentrát junior 250 ml ,

          Výživový doplnok Betaglukán koncentrát junior je aktívny betaglukán v dennej dávke 400 mg v najúčinnejšej koloidnej forme. Betaglukán koncentrát junior obsahuje rastlinné polysacharidy beta-glukánového typu, 10 vitamínov a minerály. Koncentrát svojím zložením spája zdraviu prospešné vlastnosti multivitamínovo-minerálového preparátu s vlastnosťami prírodných rastlinných betaglukánov.

          Zistiť viac
          Edenpharma Zázvor forte 2000 90 tbl ,

           Produkt Zázvor forte 2000 obsahuje extrakt zázvoru, vitamín C. Prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov a pokožky.

           Zistiť viac
           IMMUNAL 1ml / 0,8 ml perorálny roztok 50 ml ,

            IMMUNAL perorálny roztok je voľnopredajný liek, ktorý obsahuje výťažok z echinacey purpurovej. IMMUNAL perorálny roztok pomáha posilniť imunitný systém a pôsobiť preventívne proti prechladnutiu.

            Zistiť viac
            Immune Akut 30 cmúľacích tabliet ,

             Immune Akut 30 cmúľacích tabliet obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok ako sú extrakt z plodov aceroly a bazy čiernej, nukleotidy a zinok. Užívanie sa odporúča na akútnu podporu imunity alebo v priebehu rekonvalescencie. Tablety Immune Akut 30 cmúľacích tabliet sú vhodné pre deti od 12 rokov, dospelých, tehotné i dojčiace ženy.

             Zistiť viac