Podpora imunity

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Echinacea active Generica 40 tbl , , ,

  Výživový doplnok Echinacea active pôsobí upokojujúcim účinkom pre hrdlo, hltan a hlasivky.Echinacea active obsahuje tiež vitamín C a zinok,ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, čo je dôležitý hlavne v kritických ročných obdobiach jeseň – zima – jar.

  Zistiť viac
  Edenpharma Betaglukán koncentrát 250 ml ,

   Výživový doplnok Betaglukán koncentrát je aktívny betaglukán v najúčinnejšej koloidnej forme. Betaglukán koncentrát obsahuje rastlinné polysacharidy beta-glukánového typu v koloidnej forme, 10 vitamínov a minerály. Koncentrát svojím zložením spája zdraviu prospešné vlastnosti multivitamínovo-minerálového preparátu s vlastnosťami prírodných rastlinných betaglukánov.

   Zistiť viac
   Edenpharma Betaglukán koncentrát junior 250 ml ,

    Výživový doplnok Betaglukán koncentrát junior je aktívny betaglukán v dennej dávke 400 mg v najúčinnejšej koloidnej forme. Betaglukán koncentrát junior obsahuje rastlinné polysacharidy beta-glukánového typu, 10 vitamínov a minerály. Koncentrát svojím zložením spája zdraviu prospešné vlastnosti multivitamínovo-minerálového preparátu s vlastnosťami prírodných rastlinných betaglukánov.

    Zistiť viac
    Edenpharma Zázvor forte 2000 90 tbl ,

     Produkt Zázvor forte 2000 obsahuje extrakt zázvoru, vitamín C. Prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov a pokožky.

     Zistiť viac
     IMMUNAL 1ml / 0,8 ml perorálny roztok 50 ml ,

      IMMUNAL perorálny roztok je voľnopredajný liek, ktorý obsahuje výťažok z echinacey purpurovej. IMMUNAL perorálny roztok pomáha posilniť imunitný systém a pôsobiť preventívne proti prechladnutiu.

      Zistiť viac
      Immune Akut 30 cmúľacích tabliet ,

       Immune Akut 30 cmúľacích tabliet obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok ako sú extrakt z plodov aceroly a bazy čiernej, nukleotidy a zinok. Užívanie sa odporúča na akútnu podporu imunity alebo v priebehu rekonvalescencie. Tablety Immune Akut 30 cmúľacích tabliet sú vhodné pre deti od 12 rokov, dospelých, tehotné i dojčiace ženy.

       Zistiť viac
       Immune Akut sirup 105 ml ,

        Immune Akut sirup obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok ako sú extrakt z plodov aceroly a bazy čiernej, nukleotidy a zinok. Jeho užívanie sa odporúča na akútnu podporu imunity alebo v priebehu rekonvalescencie.

        Zistiť viac
        Imunoglukan P4H 100 mg 60 cps VÝHODNÉ BALENIE 2x60CPS ,

         Imunoglukan P4H kapsuly je výživový doplnok s prírodným imunoglukanom a vitamínom C,ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Imunoglukan P4H kapsuly sa môže užívať i dlhodobo u dospelých a detí od 3 rokov. Teraz výhodné balenie 2x60cps!

         Zistiť viac
         Imunoglukan P4H 60 cps , , ,

          Imunoglukan P4H kapsuly je výživový doplnok s prírodným imunoglukanom a vitamínom C,ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Imunoglukan P4H kapsuly sa môže užívať i dlhodobo u dospelých a detí od 3 rokov.

          Zistiť viac
          Imunoglukan P4H acute 5 cps ,

           Imunoglukan P4H acute je výživový doplnok s obsahom imunoglukanu, vitamínu C a zinku,ktorý prispievajú k správnej funkcii imunitného systému.Imunoglukan P4H acute sú vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov. Neobsahuje glutén.

           Zistiť viac
           Imunoglukan P4H cps 30+10 ,

            Imunoglukan P4H kapsuly je výživový doplnok s prírodným imunoglukanom a vitamínom C. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.Imunoglukan P4H kapsuly sa môžu užívať i dlhodobo u dospelých a detí od 3 rokov. Bez gluténu.

            Zistiť viac
            Imunoglukan P4H sirup 120ml ,

             Imunoglukan sirup je výživový doplnok s prírodným imunoglukanom a vitamínom C. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Imunoglukan sirup je prípravok môžu užívať i dlhodobo deti od 3 rokov, na odporučenie lekára i deti od 1 roku. Neobsahuje glutén, alkohol, farbivá ani aromatické látky.

             Zistiť viac