Podpora imunity

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Echinacea active Generica 40 tbl , , , .

  Výživový doplnok Echinacea active pôsobí upokojujúcim účinkom pre hrdlo, hltan a hlasivky.Echinacea active obsahuje tiež vitamín C a zinok,ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, čo je dôležitý hlavne v kritických ročných obdobiach jeseň – zima – jar.

  Zistiť viac
  Edenpharma Betaglukán koncentrát 250 ml , .

   Výživový doplnok Betaglukán koncentrát je aktívny betaglukán v najúčinnejšej koloidnej forme. Betaglukán koncentrát obsahuje rastlinné polysacharidy beta-glukánového typu v koloidnej forme, 10 vitamínov a minerály. Koncentrát svojím zložením spája zdraviu prospešné vlastnosti multivitamínovo-minerálového preparátu s vlastnosťami prírodných rastlinných betaglukánov.

   Zistiť viac
   Edenpharma Betaglukán koncentrát junior 250 ml , .

    Výživový doplnok Betaglukán koncentrát junior je aktívny betaglukán v dennej dávke 400 mg v najúčinnejšej koloidnej forme. Betaglukán koncentrát junior obsahuje rastlinné polysacharidy beta-glukánového typu, 10 vitamínov a minerály. Koncentrát svojím zložením spája zdraviu prospešné vlastnosti multivitamínovo-minerálového preparátu s vlastnosťami prírodných rastlinných betaglukánov.

    Zistiť viac
    Edenpharma Zázvor forte 2000 90 tbl , .

     Produkt Zázvor forte 2000 obsahuje extrakt zázvoru, vitamín C. Prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov a pokožky.

     Zistiť viac
     IMMUNAL 1ml / 0,8 ml perorálny roztok 50 ml , .

      IMMUNAL perorálny roztok je voľnopredajný liek, ktorý obsahuje výťažok z echinacey purpurovej. IMMUNAL perorálny roztok pomáha posilniť imunitný systém a pôsobiť preventívne proti prechladnutiu.

      Zistiť viac
      Immune Akut 30 cmúľacích tabliet , .

       Immune Akut 30 cmúľacích tabliet obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok ako sú extrakt z plodov aceroly a bazy čiernej, nukleotidy a zinok. Užívanie sa odporúča na akútnu podporu imunity alebo v priebehu rekonvalescencie. Tablety Immune Akut 30 cmúľacích tabliet sú vhodné pre deti od 12 rokov, dospelých, tehotné i dojčiace ženy.

       Zistiť viac
       Immune Akut sirup 105 ml , .

        Immune Akut sirup obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok ako sú extrakt z plodov aceroly a bazy čiernej, nukleotidy a zinok. Jeho užívanie sa odporúča na akútnu podporu imunity alebo v priebehu rekonvalescencie.

        Zistiť viac
        Monsea Optimun sprej 75 ml , .

         Monsea Optimum sprej obsahuje patentovaný komplex viac ako 80 druhov PRP proteínov. Monsea Optimum sprej  podporuje správne fungovanie imunitného systému resp. učí imunitný systém správne fungovať.

         Zistiť viac
         MultiIMUN cmúľacie tabety 30 tbl , .

          MultiIMUN cmúľacie tablety je výživový doplnok, ktorý obsahuje vitamín C– priaznivo podporuje imunitný systém. MultiIMUN cmúľacie tablety majú pozitívny vplyv na energetický metabolizmus nielen v priebehu zimného obdobia. Vhodný pre deti od 3 rokov.

          Zistiť viac
          MultiIMUN cmúľacie tablety 90 tbl , , , .

           MultiIMUN cmúľacie tablety je výživový doplnok, ktorý obsahuje vitamín C– priaznivo podporuje imunitný systém. MultiIMUN cmúľacie tablety majú pozitívny vplyv na energetický metabolizmus nielen v priebehu zimného obdobia. Vhodný pre deti od 3 rokov.

           Zistiť viac
           MultiIMUN sirup 150g , .

            MultiIMUN sirup obsahuje vitamín C, ktorý  prispieva k správnej funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.MultiIMUN sirup pozitívny vplyv na energetický metabolizmus nielen v priebehu zimného obdobia. Vhodný pre deti od 1 roka.

            Zistiť viac
            Wobenzym 800 tbl , , , , , , .

             Wobenzym je liek obsahujúci enzýmy (látky štiepiace bielkoviny), ktoré majú schopnosť účelne ovplyvňovať imunitu, tlmiť zápaly a opuchy, do istej miery aj rozpúšťať krvné zrazeniny. Urýchľujú priebeh zápalu a zmierňujú jeho následky.  Opuchy a krvné výrony sa lepšie vstrebávajú.  Wobenzym znižuje viskozitu krvi a tým zlepšuje krvný obeh v najdrobnejších cievach. Určený pre deti i dospelých.

             Zistiť viac