Nádcha

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Aliamare sprej 50 ml ,

  Aliamare je izotonický sprej zložený z kyseliny hyalurónovej a  morskej vody.  Sprej sa používa na tlmenie opuchu sliznice nosa pri nádche, na zvlhčenie nosovej sliznice (zapríčínenej napr. klimatizáciou) a na každodenné čistenie uší  i u pacientov načúvacím aparátom. Obsahuje až 400 dávok.

  Zistiť viac
  Aspirin Complex

  5,379,00

  Aspirin Complex , , , ,

  Aspirin complex sa používa na liečbu príznakov upchatého nosa a pri prechladnutí spojenom s bolesťou a horúčkou. Aspirin complex je vhodný na úľavu symptómov chrípky. Aspirin complex je určený pre dospelých a mladistvých od 16 rokov.

  Zistiť viac

  5,379,00

  Brumare 0,5mg/ml nosová roztoková aerodisperzia 10 ml ,

   Brumare 0,5mg/ml je liek, ktorý obsahuje liečivo xylometazolín. Brumare 0,5mg/ml je určený na liečbu upchatého nosa u detí od 2 do 10 rokov.

   Zistiť viac
   Brumare 1 mg/ml nosová roztoková aerodisperzia 10 ml ,

    Brumare 1 mg/ml je liek, ktorý obsahuje liečivo xylometazolín. Brumare 1 mg/ml je určený na liečbu upchatého nosa.

    Zistiť viac
    Libenar nosové kvapky pre deti 15x5ml ,

     Zdravotnícka pomôcka Libenar nosové kvapky pre deti je tvorená jednorázovými ampulkami s obsahom sterilného izotonického roztoku chloridu sodného. Sú určené pre každodennú hygienu nosa u novorodencov a detí. Libenar nosové kvapky sú vhodné na riedenie hlienov počas nádchy, na zvlčenie nosovej sliznice.

     Zistiť viac
     Livostin nosová suspenzná aerodisperzia 10 ml ,

      Livostin nosová suspenzná aerodisperzia je liek proti alergii.Livostin poskytuje úľavu pri ťažkostiach, ako je kýchanie, výtok a svrbenie nosa spojené s alergickou reakciou na trávu, peľ, plesne, prach a iné látky.

      Zistiť viac
      Mar plus nosný sprej 20 ml , , ,

       Mar plus je nosový sprej s obsahom izotonického roztoku morskej vody a 5% dexpantenolu.Mar plus účinne zvlhčuje a regeneruje suchú nosovú sliznicu zapríčinenú klímou, kúrením, užívaním nazálnych kortikosteroidov. Vhodný i pre dojčatá.

       Zistiť viac
       Muconasal plus sprej 10 ml ,

        Liek Muconasal plus sprej sa používa na zmenšenie opuchu nosovej sliznice spojeného s bežnou nádchou a sennou nádchou. Muconasal plus možno na základe lekárskeho odporúčania použiť i na uvoľnenie hlienov pri zápale prínosových dutín a infekcii stredného ucha. Je vhodný pre dospelých a deti od 6 rokov.

        Zistiť viac
        NASAL DUO ACTIVE pre deti 0,5/50 mg/ml 10 ml ,

         NASAL DUO ACTIVE pre deti je voľnopredajný liek určený na liečbu príznakov nádchy. NASAL DUO ACTIVE pre deti pomáha liečiť upchatý nos, sťažené dýchanie a je bez konzervačných látok.

         Zistiť viac
         NASAL DUO ACTIVE pre dospelých 1,0/50 mg/ml 10 ml ,

          NASAL DUO ACTIVE pre dospelých je voľnopredajný liek určený na liečbu príznakov nádchy. NASAL DUO ACTIVE pre dospelých pomáha liečiť upchatý nos, sťažené dýchanie a je bez konzervačných látok.

          Zistiť viac
          Otrivin Complete aer nas ,

           Otrivin Complete je kombinácia 2 rôznych liečiv. Jedno liečivo zmierňuje výtok z nosa, druhé odstraňuje upchatie nosa.Otrivin Complete sa používa na liečbu upchatého nosa so zvýšeným výtokom (rinorea) pri bežnej nádche.

           Zistiť viac
           Paralen Grip

           3,295,37

           Paralen Grip , , , , ,

           Cítite príznaky prechladnutia či chrípky sprevádzané suchým kašľom? Pomôže Vám Paralen grip. Všetko potrebné nájdete v jednej tablete vhodnej od 15 rokov.

           Zistiť viac

           3,295,37