Bolesť hrdla

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Dorithricin 20 pastiliek , .

  Dorithricin pastilky sú liek s unikátnou kombináciou lokálneho antibiotika, antiseptika a anestetika na liečbu bolestivých zápalov hrdla a sliznice úst.

  Zistiť viac
  Halset sprej do hrdla 30 ml , .

   Halset sprej do hrdla je voľnopredajný prípravok do hrdla, ktorý je pre dospelých a deti od 3 rokov. Halset sprej do hrdla pomáha liečiť bolesť hrdla, zachrípnutie a ťažkosti pri prehĺtaní.

   Zistiť viac
   Isla cassis 30 past , .

    Isla cassis je voľnopredajná zdravotnícka pomôcka určená na každodenné použitie. Pastilky Isla cassis obsahujú vitamín C a islandský lišajník a pomáhajú tak zmierniť kašeľ, pálenie v krku a upokojiť ústnu dutinu.

    Zistiť viac
    JOX koncentrát 50 ml , .

     JOX sa používa na dezinfekciu ústnej dutiny a hltana pri zápalových a infekčných ochoreniach.

     Zistiť viac
     Junior-angin sirup , .

      Junior-angin pastilky s jahodovou príchoťou proti bolesti hrdla. Junior-angin pastilky pre deti od 1 roka.

      Zistiť viac
      Septolete 30 pastiliek , .

       Septolete pastilky sú účinné antispetikum na liečbu bolestí hrdla. Kombinácia antispetickej látky benzalkónium a rastlinných silíc. Pre deti aj dospelých.

       Zistiť viac
       Septolete Cherry 18 pastiliek , .

        Septolete cherry sú pastilky na cmúľanie s čerešňovou príchuťou  pri bolestiach hrdla a infekciách v ústnej dutine vhodné pre deti a dospelé osoby.

        Zistiť viac
        Septolete D 30 pastiliek , .

         Liek Septolete D pastilky bez cukru pôsobia priamo na pôvodcov infekcií ústnej dutiny a hrdla, predchádzajú rozšíreniu infekcií a účinne zmierňujú ťažkosti spojené s infekciou a zápalom ústnej dutiny a hrdlaSeptolete D pastilky sú určené na liečbu zápalov hrdla a dutiny ústnej u dospelých a detí od 4 rokov.

         Zistiť viac
         Septolete extra 16 past , .

          Septolete extra je liek na liečbu bolesti a zápalov v hrdle. Silný antiseptický účinok cetylpyridínu je doplnený protizápalovým účinkom benzidamínu.

          Zistiť viac
          Septolete extra 30 ml , .

           Septolete extra je voľnopredajný liek, ktorý pomáha ničiť kvasinky, baktérie a vírusy a tým liečiť zápal ďasien, zápal hltana a zápal hrtanaSeptolete extra
           znižuje príznaky zápalu – bolesť hrdla, začervenanie a opuch hrdla.

           Zistiť viac
           Septolete Plus 18 pastiliek , .

            Septolete plus pastilky osvedčené antiseptikum vylepšené o lokálny anestetický účinok. Účinne ničia infekciu a tlmia bolesť hrdla.

            Zistiť viac
            Septolete Plus Med a limeta 18 pastiliek , .

             Septolete plus med limeta je osvedčená kombinácia antiseptika a lokálneho anestetika s príjemnou príchuťou. Účinný liek pri zápaloch a bolesti hrdla.

             Zistiť viac