Liečba chrípky a prechladnutia

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Acylpyrin 10 tbl , , , ,

    Acylpyrin je liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej,ktorá účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.Acylpyrin sa užíva najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.Liek môžu užívať dospelí i mladiství.

    Zistiť viac
    Afrin nosový sprej 15 ml ,

      Liek Afrin nosový sprej sa používa na zmiernenie príznakov upchatého nosa. Pri použití nesteká do hrdla, stačí používať 2x denne. Afrin nosový sprej môžu používať na liečbu nádchy, zápalu prínosových dutín dospelí i deti od 6 rokov.

      Zistiť viac
      Afrin nosový sprej s mentolom 15 ml ,

        Liek Afrin nosový sprej s mentolom sa používa na zmiernenie príznakov upchatého nosa. Pri použití nesteká do hrdla, stačí používať 2x denne. Afrin nosový sprej s mentolom môžu používať na liečbu nádchy, zápalu prínosových dutín dospelí i deti od 6 rokov.

        Zistiť viac
        Aliamare clean sterilný izotonický roztok 24×5 ml ,

          Aliamare clean je zdravotnícka pomôcka, sterilný fyziologický roztok morskej vody. Aliamare clean je vhodný pre bábätka, deti i dospelých na denné čistenie nosovej dutiny.

          Zistiť viac
          Aliamare sprej 100ml ,

            Aliamare je izotonický sprej zložený z kyseliny hyalurónovej a  morskej vody.  Sprej sa používa na tlmenie opuchu sliznice nosa pri nádche, na zvlhčenie nosovej sliznice (zapríčínenej napr. klimatizáciou) a na každodenné čistenie uší  i u pacientov načúvacím aparátom. Obsahuje až 400 dávok.

            Zistiť viac
            Aliamare sprej 50 ml ,

              Aliamare je izotonický sprej zložený z kyseliny hyalurónovej a  morskej vody.  Sprej sa používa na tlmenie opuchu sliznice nosa pri nádche, na zvlhčenie nosovej sliznice (zapríčínenej napr. klimatizáciou) a na každodenné čistenie uší  i u pacientov načúvacím aparátom. Obsahuje až 400 dávok.

              Zistiť viac
              ArkoBiotics multivitamín Adult 7x10ml , , , , ,

                ArkoBiotics multivitamín Adult je výživový doplnok, ktorý obsahuje komplexné zloženie vitamínov pre deti od 12 rokov a dospelých s pomarančovou príchuťou.

                Zistiť viac
                ArkoBiotics multivitamín Junior 5x7ml , , , , ,

                  ArkoBiotics multivitamín Junior je výživový doplnok, ktorý obsahuje komplexné zloženie vitamínov pre deti od 6 rokov s pomarančovou príchuťou.

                  Zistiť viac
                  Aspirin C šumivé tablety

                  4,177,35

                  Aspirin C šumivé tablety , , , , ,

                  Liek Aspirin C šumivé tablety sa používajú u dospelých a u detí od 15 rokov na tlmenie bolesti svalov a kĺbov, znižovanie horúčky a potlačenie zápaluAspirin C je vhodný pri chrípke a na zníženie horúčky. Vitamín C zároveň priaznivo ovplyvňuje imunitný systém a pokrýva zvýšenú potrebu tohto vitamínu počas choroby.

                  Zistiť viac

                  4,177,35

                  Aspirin Complex

                  5,379,00

                  Aspirin Complex , , , ,

                  Aspirin complex sa používa na liečbu príznakov upchatého nosa a pri prechladnutí spojenom s bolesťou a horúčkou. Aspirin complex je vhodný na úľavu symptómov chrípky. Aspirin complex je určený pre dospelých a mladistvých od 16 rokov.

                  Zistiť viac

                  5,379,00

                  Aspirin tablety

                  2,193,64

                  Aspirin tablety , , , , ,

                  Liek Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Aspirin je určený na liečbu dospelých a mladistvých od 15 rokov.

                  Zistiť viac

                  2,193,64

                  Brumare 0,5mg/ml nosová roztoková aerodisperzia 10 ml ,

                    Brumare 0,5mg/ml je liek, ktorý obsahuje liečivo xylometazolín. Brumare 0,5mg/ml je určený na liečbu upchatého nosa u detí od 2 do 10 rokov.

                    Zistiť viac