Liečba chrípky a prechladnutia

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Acylpyrin 10 tbl , , , ,

  Acylpyrin je liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej,ktorá účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.Acylpyrin sa užíva najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.Liek môžu užívať dospelí i mladiství.

  Zistiť viac
  Aliamare sprej 50 ml ,

   Aliamare je izotonický sprej zložený z kyseliny hyalurónovej a  morskej vody.  Sprej sa používa na tlmenie opuchu sliznice nosa pri nádche, na zvlhčenie nosovej sliznice (zapríčínenej napr. klimatizáciou) a na každodenné čistenie uší  i u pacientov načúvacím aparátom. Obsahuje až 400 dávok.

   Zistiť viac
   Aspirin C šumivé tablety

   4,177,35

   Aspirin C šumivé tablety , , , , ,

   Liek Aspirin C šumivé tablety sa používajú u dospelých a u detí od 15 rokov na tlmenie bolesti svalov a kĺbov, znižovanie horúčky a potlačenie zápaluAspirin C je vhodný pri chrípke a na zníženie horúčky. Vitamín C zároveň priaznivo ovplyvňuje imunitný systém a pokrýva zvýšenú potrebu tohto vitamínu počas choroby.

   Zistiť viac

   4,177,35

   Aspirin Complex

   5,379,00

   Aspirin Complex , , , ,

   Aspirin complex sa používa na liečbu príznakov upchatého nosa a pri prechladnutí spojenom s bolesťou a horúčkou. Aspirin complex je vhodný na úľavu symptómov chrípky. Aspirin complex je určený pre dospelých a mladistvých od 16 rokov.

   Zistiť viac

   5,379,00

   Aspirin tablety

   2,103,64

   Aspirin tablety , , , , ,

   Liek Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Aspirin je určený na liečbu dospelých a mladistvých od 15 rokov.

   Zistiť viac

   2,103,64

   Brumare 0,5mg/ml nosová roztoková aerodisperzia 10 ml ,

    Brumare 0,5mg/ml je liek, ktorý obsahuje liečivo xylometazolín. Brumare 0,5mg/ml je určený na liečbu upchatého nosa u detí od 2 do 10 rokov.

    Zistiť viac
    Brumare 1 mg/ml nosová roztoková aerodisperzia 10 ml ,

     Brumare 1 mg/ml je liek, ktorý obsahuje liečivo xylometazolín. Brumare 1 mg/ml je určený na liečbu upchatého nosa.

     Zistiť viac
     Dorithricin 20 pastiliek ,

      Dorithricin pastilky sú liek s unikátnou kombináciou lokálneho antibiotika, antiseptika a anestetika na liečbu bolestivých zápalov hrdla a sliznice úst.

      Zistiť viac
      Drill pastilky 24 pastiliek ,

       Drill pastilky liek s antibakteriálnym a analgetickým účinkomDrill pastilky liek proti bolesti a zápalu hrdla.

       Zistiť viac
       Drill pastilky bez cukru 24 pastiliek ,

        Drill pastilky bez cukru liek s antibakteriálnym a analgetickým účinkomDrill pastilky bez cukru liek proti bolesti a zápalu hrdla.

        Zistiť viac
        Drill pastilky citrón mentol 24 pastiliek ,

         Drill pastilky citrón mentol liek s antibakteriálnym a analgetickým účinkomDrill pastilky citrón mentol liek proti bolesti a zápalu hrdla.

         Zistiť viac
         Drill pastilky ružový med 24 pastiliek ,

          Drill pastilky ružový med liek s antibakteriálnym a analgetickým účinkomDrill pastilky ružový med liek proti bolesti a zápalu hrdla.

          Zistiť viac