Liečba chrípky a prechladnutia

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Acylpyrin 10 tbl , , , , .

  Acylpyrin je liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej,ktorá účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.Acylpyrin sa užíva najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.Liek môžu užívať dospelí i mladiství.

  Zistiť viac
  Aliamare sprej 50 ml , .

   Aliamare je izotonický sprej zložený z kyseliny hyalurónovej a  morskej vody.  Sprej sa používa na tlmenie opuchu sliznice nosa pri nádche, na zvlhčenie nosovej sliznice (zapríčínenej napr. klimatizáciou) a na každodenné čistenie uší  i u pacientov načúvacím aparátom. Obsahuje až 400 dávok.

   Zistiť viac
   Aspirin C šumivé tablety

   4,177,35

   Aspirin C šumivé tablety , , , , , .

   Liek Aspirin C šumivé tablety sa používajú u dospelých a u detí od 15 rokov na tlmenie bolesti svalov a kĺbov, znižovanie horúčky a potlačenie zápaluAspirin C je vhodný pri chrípke a na zníženie horúčky. Vitamín C zároveň priaznivo ovplyvňuje imunitný systém a pokrýva zvýšenú potrebu tohto vitamínu počas choroby.

   Zistiť viac

   4,177,35

   Aspirin Complex

   5,379,00

   Aspirin Complex , , , , .

   Aspirin complex sa používa na liečbu príznakov upchatého nosa a pri prechladnutí spojenom s bolesťou a horúčkou. Aspirin complex je vhodný na úľavu symptómov chrípky. Aspirin complex je určený pre dospelých a mladistvých od 16 rokov.

   Zistiť viac

   5,379,00

   Aspirin tablety

   2,103,64

   Aspirin tablety , , , , , .

   Liek Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Aspirin je určený na liečbu dospelých a mladistvých od 15 rokov.

   Zistiť viac

   2,103,64

   Brumare 0,5mg/ml nosová roztoková aerodisperzia 10 ml , .

    Brumare 0,5mg/ml je liek, ktorý obsahuje liečivo xylometazolín. Brumare 0,5mg/ml je určený na liečbu upchatého nosa u detí od 2 do 10 rokov.

    Zistiť viac
    Brumare 1 mg/ml nosová roztoková aerodisperzia 10 ml , .

     Brumare 1 mg/ml je liek, ktorý obsahuje liečivo xylometazolín. Brumare 1 mg/ml je určený na liečbu upchatého nosa.

     Zistiť viac
     Dorithricin 20 pastiliek , .

      Dorithricin pastilky sú liek s unikátnou kombináciou lokálneho antibiotika, antiseptika a anestetika na liečbu bolestivých zápalov hrdla a sliznice úst.

      Zistiť viac
      Echinacea active Generica 40 tbl , , , .

       Výživový doplnok Echinacea active pôsobí upokojujúcim účinkom pre hrdlo, hltan a hlasivky.Echinacea active obsahuje tiež vitamín C a zinok,ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, čo je dôležitý hlavne v kritických ročných obdobiach jeseň – zima – jar.

       Zistiť viac
       Edenpharma Betaglukán koncentrát 250 ml , .

        Výživový doplnok Betaglukán koncentrát je aktívny betaglukán v najúčinnejšej koloidnej forme. Betaglukán koncentrát obsahuje rastlinné polysacharidy beta-glukánového typu v koloidnej forme, 10 vitamínov a minerály. Koncentrát svojím zložením spája zdraviu prospešné vlastnosti multivitamínovo-minerálového preparátu s vlastnosťami prírodných rastlinných betaglukánov.

        Zistiť viac
        Edenpharma Betaglukán koncentrát junior 250 ml , .

         Výživový doplnok Betaglukán koncentrát junior je aktívny betaglukán v dennej dávke 400 mg v najúčinnejšej koloidnej forme. Betaglukán koncentrát junior obsahuje rastlinné polysacharidy beta-glukánového typu, 10 vitamínov a minerály. Koncentrát svojím zložením spája zdraviu prospešné vlastnosti multivitamínovo-minerálového preparátu s vlastnosťami prírodných rastlinných betaglukánov.

         Zistiť viac
         Edenpharma Zázvor forte 2000 90 tbl , .

          Produkt Zázvor forte 2000 obsahuje extrakt zázvoru, vitamín C. Prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov a pokožky.

          Zistiť viac