Bolesť pri menštruácii

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Acylpyrin 10 tbl , , , ,

  Acylpyrin je liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej,ktorá účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.Acylpyrin sa užíva najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.Liek môžu užívať dospelí i mladiství.

  Zistiť viac
  Aspirin C šumivé tablety

  4,177,35

  Aspirin C šumivé tablety , , , , ,

  Liek Aspirin C šumivé tablety sa používajú u dospelých a u detí od 15 rokov na tlmenie bolesti svalov a kĺbov, znižovanie horúčky a potlačenie zápaluAspirin C je vhodný pri chrípke a na zníženie horúčky. Vitamín C zároveň priaznivo ovplyvňuje imunitný systém a pokrýva zvýšenú potrebu tohto vitamínu počas choroby.

  Zistiť viac

  4,177,35

  Aspirin tablety

  2,193,64

  Aspirin tablety , , , , ,

  Liek Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Aspirin je určený na liečbu dospelých a mladistvých od 15 rokov.

  Zistiť viac

  2,193,64

  Buscopan 10 tbl ,

   Buscopan sa používa na odstránenie kŕčov hladkých svalov v tráviacej sústave, močových a pohlavných orgánoch (v žalúdku, črevách, žlčovom a močovom trakte). Môže sa použiť napr. pri žlčníkovej a obličkovej kolike, kŕčoch tráviacej sústavy rôzneho pôvodu, syndróme dráždivého čreva alebo bolestivej menštruácii.

   Zistiť viac
   Ibalgin 200 mg 24 tbl , , , ,

    Ibalgin 200 mg tablety dobre účinkujú proti bolesti, horúčke a zápalu. Sú určené pre deti od 6 do 12 rokov, ale môžu ich použiť aj staršie deti a dospelí.

    Zistiť viac
    Ibalgin 400 mg tablety

    3,075,12

    Ibalgin 400 mg tablety , , , ,

    Ibalgin 400 mg tablety sú prvou voľbou pri liečbe bežných bolestí. Vhodné pre deti od 12 rokov a dospelých. Okrem bolesti účinne tlmia teplotu a zápal.

    Zistiť viac

    3,075,12

    Ibalgin Baby suspenzia , , , , ,

     Rýchla úľava do bolesti a horúčky s príjemnou malinovou chuťou. Ibalgin Baby suspenzia (sirup) je vhodný pre deti od troch mesiacov.

     Zistiť viac
     Ibalgin FAST 400 mg 12 tbl , , , ,

      Ibalgin FAST prináša silu a účinok osvedčeného Ibalginu 400 avšak s  oveľa rýchlejším nástupom účinku a zároveň miernejším dráždením žalúdka.

      Zistiť viac
      Ibalgin Rapidcaps 400 mg 20 cps , , , , ,

       Ibalgin Rapidcaps 400 mg predstavuje rýchlejšiu alternatívu ku klasickému Ibalginu 400 mg. Rovnako silný efekt, ale rýchlejší nástup účinku.

       Zistiť viac
       Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg 10 cps , , , , ,

        Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg je voľnopredajný liek vo forme mäkkých kapsúl. Ibuprofen Rapid Apotex 400 mg pomáha odstrániť bolesť hlavy, bolesť zubov, menštruačnú bolesť a zmierniť horúčku.

        Zistiť viac
        Medipyrin 500 30 tbl , , , , ,

         Medipyrin 500 je voľnopredajný liek určený pre dospelých a deti od 6 rokov. Medipyrin 500 pomáha liečiť miernu až stredne silnú bolesť a znižovať horúčku.

         Zistiť viac
         MIG 400 tablety

         1,703,41

         MIG 400 tablety , , , , ,

         Liek Mig-400 sa používa pri liečbe horúčky a miernych až stredne silných bolestí svalov, kĺbov, hlavy, zubov rôzneho pôvodu.  Mig-400 môžu užívať dospelí a deti od 6 rokov

         Zistiť viac

         1,703,41