Liečba bolesti

Všetci poznáme, ako nám vie bolesť znepríjemniť život. Často sa objaví nečakane, preto je dobré mať po ruke prostriedky na jej liečbu. V našej lekárni Vám ponúkame nielen široký sortiment liekov na tíšenie bolesti, ale aj odborné poradenstvo. Stačí použiť rozhodovací strom a pomocou série otázok a odpovedí získate naše odporúčanie. Chcete sa dozvedieť viac? Prečitajte si náš článok o tom ako liečiť bolesť.

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Vypredané!
Acylcoffin

2,24

Acylcoffin ,

  Acylcoffin je viaczložkový liek účinne tlmiaci bolesť, v ktorom účinok kyseliny acetylsalicylovej zosilňuje kofeín. Predpokladá sa, že kofeín zmierňuje bolesti hlavy najmä tam, kde sa pri ich vzniku uplatňujú cievne mechanizmy.

  Zistiť viac

  2,24

  119-202
  Acylpyrin 10 tbl , , , ,

   Acylpyrin je liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej,ktorá účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.Acylpyrin sa užíva najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.Liek môžu užívať dospelí i mladiství.

   Zistiť viac
   2013-2117
   Almiral gél

   4,3011,00

   Almiral gél , , ,

    Almiral gél je protizápalový liek určený na vonkajšie použitie. Obsahuje liečivo diklofenak v chladivom gélovom základe. Almiral gél potlačuje bolesť, opuch a zápal po úraze, znižuje bolestivosť pri pohybe. Almiral gél nemastí, preniká veľmi dobre cez pokožku a dosahuje v tkanivách rýchlo účinnú koncentráciu.

    Zistiť viac

    4,3011,00

    Aspirin C šumivé tablety

    4,177,54

    Aspirin C šumivé tablety , , , , ,

    Liek Aspirin C šumivé tablety sa používajú u dospelých a u detí od 15 rokov na tlmenie bolesti svalov a kĺbov, znižovanie horúčky a potlačenie zápaluAspirin C je vhodný pri chrípke a na zníženie horúčky. Vitamín C zároveň priaznivo ovplyvňuje imunitný systém a pokrýva zvýšenú potrebu tohto vitamínu počas choroby.

    Zistiť viac

    4,177,54

    Aspirin tablety

    2,453,90

    Aspirin tablety , , , , ,

    Liek Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Aspirin je určený na liečbu dospelých a mladistvých od 15 rokov.

    Zistiť viac

    2,453,90

    Ataralgin 20 tbl , ,

     Ataralgin je voľnopredajný liek určený dospelým a deťom od 15 rokov. Ataralgin pomáha tlmiť bolesťbolesť hlavy, bolesť zubov, bolesť chrbta, bolesť kĺbov a pomáha liečiť chrípku.

     Zistiť viac
     3895-4012
     Ataralgin 50 tbl , ,

      Ataralgin je voľnopredajný liek určený dospelým a deťom od 15 rokov. Ataralgin pomáha tlmiť bolesťbolesť hlavy, bolesť zubov, bolesť chrbta, bolesť kĺbov a pomáha liečiť chrípku.

      Zistiť viac
      3840-3954
      Buscopan 10 tbl ,

       Buscopan sa používa na odstránenie kŕčov hladkých svalov v tráviacej sústave, močových a pohlavných orgánoch (v žalúdku, črevách, žlčovom a močovom trakte). Môže sa použiť napr. pri žlčníkovej a obličkovej kolike, kŕčoch tráviacej sústavy rôzneho pôvodu, syndróme dráždivého čreva alebo bolestivej menštruácii.

       Zistiť viac
       23-55
       Diclobene gél 100 g , , ,

        Diclobene náplasť sa používa na lokálne ošetrenie traumaticky zapríčinených bolestí a zápalov šliach, svalov, väzov horných a dolných končatín (pomliaždenie, natiahnutie, vyvrtnutie). Diclobene náplasť je určené dospelým a mladistvým od 16 rokov.

        Zistiť viac
        4327-4445
        Flector EP gél

        4,807,16

        Flector EP gél ,

        Flector EP gél je liek určený na liečbu bolestí pohybového aparátu. Účinná látka diklofenak epolamín sa vyznačuje vynikajúcou vstrebateľnosťou.

        Zistiť viac

        4,807,16

        Flector EP náplasť

        3,5916,21

        Flector EP náplasť ,

        Flector EP náplasť zabezpečí až 12 hodinovú úľavu od bolesti. Stačí nalepiť na postihnuté miesto a môžete pokračovať vo Vašej činnosti.

        Zistiť viac

        3,5916,21

        Ibalgin 200 mg 24 tbl , , , ,

         Ibalgin 200 mg tablety dobre účinkujú proti bolesti, horúčke a zápalu. Sú určené pre deti od 6 do 12 rokov, ale môžu ich použiť aj staršie deti a dospelí.

         Zistiť viac
         77-132