Liečba bolesti

Všetci poznáme, ako nám vie bolesť znepríjemniť život. Často sa objaví nečakane, preto je dobré mať po ruke prostriedky na jej liečbu. V našej lekárni Vám ponúkame nielen široký sortiment liekov na tíšenie bolesti, ale aj odborné poradenstvo. Stačí použiť rozhodovací strom a pomocou série otázok a odpovedí získate naše odporúčanie. Chcete sa dozvedieť viac? Prečitajte si náš článok o tom ako liečiť bolesť.

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Acylcoffin

1,77

Acylcoffin ,

  Acylcoffin je viaczložkový liek účinne tlmiaci bolesť, v ktorom účinok kyseliny acetylsalicylovej zosilňuje kofeín. Predpokladá sa, že kofeín zmierňuje bolesti hlavy najmä tam, kde sa pri ich vzniku uplatňujú cievne mechanizmy.

  Zistiť viac
  Acylpyrin 10 tbl , , , ,

   Acylpyrin je liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej,ktorá účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.Acylpyrin sa užíva najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.Liek môžu užívať dospelí i mladiství.

   Zistiť viac
   Almiral gél

   4,2611,00

   Almiral gél , , ,

    Almiral gél je protizápalový liek určený na vonkajšie použitie. Obsahuje liečivo diklofenak v chladivom gélovom základe. Almiral gél potlačuje bolesť, opuch a zápal po úraze, znižuje bolestivosť pri pohybe. Almiral gél nemastí, preniká veľmi dobre cez pokožku a dosahuje v tkanivách rýchlo účinnú koncentráciu.

    Zistiť viac

    4,2611,00

    Aspirin C šumivé tablety

    4,177,35

    Aspirin C šumivé tablety , , , , ,

    Liek Aspirin C šumivé tablety sa používajú u dospelých a u detí od 15 rokov na tlmenie bolesti svalov a kĺbov, znižovanie horúčky a potlačenie zápaluAspirin C je vhodný pri chrípke a na zníženie horúčky. Vitamín C zároveň priaznivo ovplyvňuje imunitný systém a pokrýva zvýšenú potrebu tohto vitamínu počas choroby.

    Zistiť viac

    4,177,35

    Aspirin Complex

    5,379,00

    Aspirin Complex , , , ,

    Aspirin complex sa používa na liečbu príznakov upchatého nosa a pri prechladnutí spojenom s bolesťou a horúčkou. Aspirin complex je vhodný na úľavu symptómov chrípky. Aspirin complex je určený pre dospelých a mladistvých od 16 rokov.

    Zistiť viac

    5,379,00

    Aspirin tablety

    2,193,64

    Aspirin tablety , , , , ,

    Liek Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Aspirin je určený na liečbu dospelých a mladistvých od 15 rokov.

    Zistiť viac

    2,193,64

    Buscopan 10 tbl ,

     Buscopan sa používa na odstránenie kŕčov hladkých svalov v tráviacej sústave, močových a pohlavných orgánoch (v žalúdku, črevách, žlčovom a močovom trakte). Môže sa použiť napr. pri žlčníkovej a obličkovej kolike, kŕčoch tráviacej sústavy rôzneho pôvodu, syndróme dráždivého čreva alebo bolestivej menštruácii.

     Zistiť viac
     Diclobene gél 100 g , , ,

      Diclobene náplasť sa používa na lokálne ošetrenie traumaticky zapríčinených bolestí a zápalov šliach, svalov, väzov horných a dolných končatín (pomliaždenie, natiahnutie, vyvrtnutie). Diclobene náplasť je určené dospelým a mladistvým od 16 rokov.

      Zistiť viac
      Flector EP gél

      4,267,10

      Flector EP gél ,

      Flector EP gél je liek určený na liečbu bolestí pohybového aparátu. Účinná látka diklofenak epolamín sa vyznačuje vynikajúcou vstrebateľnosťou.

      Zistiť viac

      4,267,10

      Flector EP náplasť

      3,4816,08

      Flector EP náplasť ,

      Flector EP náplasť zabezpečí až 12 hodinovú úľavu od bolesti. Stačí nalepiť na postihnuté miesto a môžete pokračovať vo Vašej činnosti.

      Zistiť viac

      3,4816,08

      Ibalgin 200 mg 24 tbl , , , ,

       Ibalgin 200 mg tablety dobre účinkujú proti bolesti, horúčke a zápalu. Sú určené pre deti od 6 do 12 rokov, ale môžu ich použiť aj staršie deti a dospelí.

       Zistiť viac
       Ibalgin 400 mg tablety

       3,074,45

       Ibalgin 400 mg tablety , , , ,

       Ibalgin 400 mg tablety sú prvou voľbou pri liečbe bežných bolestí. Vhodné pre deti od 12 rokov a dospelých. Okrem bolesti účinne tlmia teplotu a zápal.

       Zistiť viac

       3,074,45