La Roche-Posay Ultra reactive ukľudňujúca micelárna voda 200 ml


La Roche-Posay Ultra reactive micelárna voda jemne čistí pleť vďaka čistiacim zložkám vybratým pre toleranciu citlivej pleti. La Roche-Posay EFFACLAR Ultra micelárna voda čistí pleť a odstraňuje make-up. Proti pnutiu a začervenaniu pleti.


11,70

Qty:
Kód: 5110-5838. Categories: ,

Charakteristika: Ultra reactive micelárna voda jemne čistí pleť vďaka čistiacim zložkám, ktoré boli vybrané tak, aby rešpektovali veľmi citlivú, reaktívnu pleť tváre, očí a pier. Zanecháva pleť čistú, nevysušuje. Hydratačný účinok.Rešpektuje fyziologickú rovnováhu. Proti pocitom pnutia, začervenania, pálenia. Vysoká účinnosť pri odličovaní a odstraňovaní nečistôt. S upokojujúcou Termálnou vodou z La Roche-Posay, ktorá pôsobí proti podráždeniu – fyziologické pH – Bez mydla – Bez alkoholu – Bez farbív – Bez parabénov.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Aplikujte na tvár, oči a pery pomocou vatového tampónu. Neoplachuje sa. Iba k vonkajšiemu použitiu.

Zloženie: AQUA / WATER, GLYCERIN, PEG-7 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, POLOXAMER 124, POLOXAMER 184, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, POLYSORBATE 80, DISODIUM EDTA, BHT, MYRTRIMONIUM BROMIDE

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!